Nové gymy

Nové gymy byly spuštěny 22.06.2017 zhruba v 22:00. Článek bude ještě průběžně aktualizován.

Gymy (česky stadióny) jsou místa, kde mohou poměřit síly hráči mezi sebou. Do každého gymu se vejde maximálně 6 pokémonů. Všichni obránci musí být ze stejného týmu.

Pokémoni v Gymu

Pokémona můžete do gymu přiřadit:

 • Pokud jste si vybrali tým (na to potřebujete minimálně level 5)
 • Pokud je v gymu místo. Maximální množství pokémonů v gymu je omezeno na 6.
 • Pokud je gym stejné barvy jako váš tým, popřípadě je šedivý.
 • Pokud stejný pokémon v gymu ještě není.
 • Pokud má pokémon na maximum HP (životy).
 • Pokud jiný hráč právě gym nedobyl a hra čeká na to až přidá. Doba je zhruba 10 minut (v současné době obsahuje hra chybu, kdy i po přidání se musí čekat, lze jí však obejít když všichni hráči přidají pokémona naráz).

Pokémoni jsou v gymu řazení podle toho, jak je hráči postupně přidávali. Nejdříve je ten prvně přidaný, ten také čelí jako první útoku.

Motivace

Pokémon v Gymu má určitou motivaci, ta je znázorněna srdcem. Motivace u pokémona postupně klesá. S ní i CP, které odráží hodnoty útoku, obrany a výdrže (HP). Klesání motivace se zastaví na určité hodnotě.

Pokud je pokémon v boji poražen, tak motivaci ztratí jednorázově. Vychází to zhruba 1/3 z celkového množství. Tedy pokémona s plnou motivací je nutné porazit celkem 3x. V případě, že motivace klesne na 0, tak se pokémon vrátí k trenérovi.

Naopak pokémon motivaci získá, když mu dáte berry. Všechny berry až na goldern rozz berry přidávají stejné množství motivace. Goldern Razz Berry obnoví všechnu.

Berry můžete dát libovolnému pokémonovi. Jako odměnu získáte +20 Stardust a +20  zkušeností.

Pokécoin z gymu

Pokud pokémon dokázal uhlídat Pokémon gym alespoň 1 hodinu, tak se vrátí s určitým obnosem PokéCoin.

Počet získaných pokécoin je 1 za každých 10 minut, kdy Pokémon brání gym. Maximálně lze získat 50 pokécoin za den dohromady od všech pokémonů, co se daný den vrátí. Tedy stačí aby váš pokémon vydržel v gymu 500 minut, což je 8 hodin a 20 minut.

Gym Badge

Gym Badge získáte za protočení disku nad gymem. Dostanete se tam kliknutím na ikonku v pravém dolním rohu, anebo kliknutím na strop gymu ve výpisu bránících pokémonů.

Gym badge má celkem 4 úrovně. Základní, bronzovou, stříbrnou a zlatou. Úroveň je reprezentována barvou lemování badge.

Čím vyšší úroveň daného gym badge máte, tím více věcí za protočení disku nad gymem získáte (jsou zobrazeny žlutým podbarvením). 1 věc získáte navíc pokud je gym v držení vašeho týmů (je podbarvena modře).

Na zvýšení úrovně badge potřebujete určitý počet BP (badge point). BP vidíte znázorněné čárkou pod obrázkem badge. Čím vyšší úroveň gym badge tím také získáte za protočení disku více zkušeností.

Úroveň gym badge Potřebných BP BP celkem Bonusový věcí *XP za protočení
žádná 0 0 +0 25/31
bronzová 500 500 +1 50/63
stříbrná 3500 4000 +2 75/94
zlatá 26000 30000 +3 100/125

* Pokud gym drží váš tým, tak získáte o 25% více zkušeností

BP získáváte následujícími akcemi

Akce BP
Protočení disku 5
Vložení pokémona do Gymu 100
Nakrmení pokémona 10
Poražení protivníkova pokémona CP obránce/100
Bránění gymu* 1/minuta
Poražení Raid Bosse 1000

* BP získáte až když se pokémon vrátí domů.

Jeden z nejefektivnějších způsobů jak získat zlatý gym badge je nonstop Gym bránit. V následující tabulce víte jak dlouho musí celkem gym bránít pokémon pro jednotlivé badge.

Badge Doba
Bronzový 8 hodin 20 minut
Stříbrný 2 dny 18 hodin 20 minut
Zlatý 20 dní 20 hodin

Seznam gym badge a jejich stavu najdete ve svém profilu po kliknutí na obrázek vašeho avatara. Najdete tam i celosvětovou mapku, kde jste vlastně badge získali.

Boje o gymy

Pokud drží gym hráči z jiného týmu, tak na něj můžete zaútočit. Pokaždé když vyhrajete tak motivace obránců klesne a s ní i CP. Pokles je zhruba o 1/3 z celkového CP. Takže každý další útok je o dost snažší. K útoku můžete použít až 6 libovolných pokémonů, které máte. Podmínka je, že musí mít alespoň 1 HP.

Taktika 2/9

Za normálních okolností musí být pokémon poražen 3x než vypadne z gymu. Mezitím je možné jej však přikrmit berry a tak Gym bránit. Existuje však taktika synchronizovaného útoku, který využívá herní mechaniku 2/9.

Když se hráč zapojí do útoku na stejného pokémona tak se přidá k boji v případě, že bránící pokémon má více HP (životů) než 2/9 (dvě devítiny, cca 23%). Pokud má však pokémon pod 2/9 HP tak se vytvoří samostatný souboj (nová instance).

Taktika 2/9 je postavena na tom, že pojedou samostatné 3 instance souboje a bránícího pokémona porazí ve všech 3 naráz. Tím mu ubude všechna motivace (1/3 * 3).

Příklad:

 • Hráč 1,2,3 zaútočí na pokémona. Uberou mu životy tak, aby mu zbývalo pod 2/9 (pod 23%). Hráč 1 v boji zůstává a čeká. Hráč 2 a 3 opustí souboj.
 • Hráč 2 a 3 zaútočí na pokémona. Vzhledem k tomu, že se jedná o novou instanci souboje tak začínají znovu. Uberou mu životy tak aby měl pod 2/9. Hráč 2 zůstává a čeká, hráč 3 opouští souboj.
 • Hráč 3 zaútočí na pokémona. Dostane jej pod 2/9 (pod 23%).
 • V tento okamžik všichni hráči dorazí svého pokémona v jeden okamžik. Ten ztratí kompletně celou motivaci.

Proti této taktice neexistuje v současné době obrana. Pomocí 5ti Machampů jde takto porazit i namaxovaná Blissey.

V následujícím videu je ukázka takového souboje z pohledu 3tího hráče.

Další doporučené čtení

 • Gym Raid – Co jsou Raid Bossové a jak fungují Raidy.

 

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

285 thoughts on “Nové gymy”

 1. Podľa mňa sa celá hra zmenila. Ako mnohí z vás tu predo mnou rozmýšľam nad zmyslom použitia mojich 3K kúskov, a ich vylepšovaním.
  Podľa Pokemon Go HUB sa zmenila 6tica naj brániacich pokemonov. Moju excelentnú Bliss si môžem použiť aj do Def. ale je náročná na krmenie, už to nemá ten efekt. Ale k tej novej zostave do Def:
  Bliss, Snorlax, Steelix, Umbreon, Lapras, Vaporeon, v ďalšej skupine schopných obrancov sú:
  Wobbuffet, Mitank, Muk, Donphan, Tenta, Slowbro/Slowking, Hypno, Lantumn, Nocna sova.

  Tak týchto sa oplatí davať do defenzívy a krmit stardust. Chýba mi tam Espeon, ten dol dobrý aj na attack, aj Def.

  Tým coins nechapem, ked mi prišli naspäť 2branci po neuspešnej obrane, a nedostala som ani 1 coin, a boli tam celý deň.
  Chlapci prepili?
  Myslim že treba vysvetliť rozdiel v bežiacom čase v Time defending a Time defended ( zapísane v Total gym activity ).
  Tie časy bývajú úpne rôzne. Zatiaľ neviem prečo.
  Zatiaľ odpozorované: výborne držia život Executor a Machamp aj bez krmenia.

  Ćakám že prídu nejaké tabuľky na výdrž v Gyme, myslím kto koľko vydrží bez nakrmenia, alebo boja.
  Mám teraz 9 pokemonov čo držia už cez 2 dni, niektorí bez krmenia. Ak ich nevykopnú, tak vyhodnotím.

  A moj poznatok s novými Gymami. Pribudlo veľa nových mien s nižším levelom, zmenili sa totálne farby z modrej na zltú a nás „pokročilejších“ ubudlo.
  Motivuje ma zberateľská vášeň, ale hrám menej a menej. LV 35.
  Drago, píšeš super články, a pozdravujem tých ktorí tu píšu vtipné komentáre už nejakých pár mesiacov 🙂

 2. Po dvou dnech Raidů přidávám také pár drobných postřehů.

  V jednom dni lze vytočit nejvýše (nebo právě) jeden Raidpass. Neznamená to ale, že lze zadarmo hrát jen jednou denně. Když si pass jednoho dne nevyčerpám, mohu ho uplatnit i druhý den. Následným vytočením denního passu získám další možnost hrát. Takto to alespoň fungovalo hned první den Raidů (vyzkoušeno).

  Pokeši se vrací zpátky vždy po vybití hráčem jiného týmu. Nejsem si jist, jestli skutečně platí, že se pokeš sám vrátit nemůže ani když je úplně na dně. Přesto existuje možnost, jak získat pokeše zpátky (pokud chci) bez pomoci cizího protihráče (nebo diskutovaného účtu druhého týmu). Stačí si pro demotivovaného pokémona prostě dojít a vyzvednout ho z tělocvičny. Na opětovné umístění se ale musí počkat (nejspíš těch 10 minut).

  Taktika hraní se úplně změnila. Už nejspíš nevadí mezitýmové dohody (na Raidech či výměně obsazení gymů), ale hraní z více účtů nebo ghostování je určitě nadále nežádoucí.

 3. No tak laggy jsou fakt strašný prakticky hlavní důvod proč nemá cenu bojovat o gymy pro mě.

  Postřehy z Madridu (jsme to už 2 měsíce). Do teď to fungovalo tak, že byli prakticky 2 druhy gymu ty o který se bojovalo (gymy na hranici uzení kde byla převaha jedné barvy). O ty nemělo smysl bojovat s cílem je nějak déle držet (životnost v ramci hodin).

  Druhá kategorie gymu jsou 10 věže který drží nějaký tým (cizí barva opět nemá smysl vše bylo 3100+ sundat to jde ale než dojdete do bytu tak vás vyhodí a zbytečná ztráta času – o potky nejde cestou do bytu to natočíte zpátky). No a vlastní barva fungovala tak že když to nějaký aktivista z cizího týmu shodil tak byla šance se přidat v zasadě jen fakt krátký čas – no a i když se to povedlo tak prostě do maximálně dne vás vyhodili vlastní a nacpali si tam vlastní obvykle 3200). Takže pro poměr času / zisk byl úplný hovno a vlastně jsme se omezili na vybrání si jednou za čas 10.

  V pardubicích jsem neměl problém držet gymy kolem baráku a vybírat i cca 5-6 každý den jen z toho co jsem sebral večer nebo cestou na oběd. Takže celkově je současné situace o něco lepší.

 4. Před chvílí jsem měl Raid s MUKem na dva čerty. Stihl jsem tři pokusi, ve dvou jsem ho porazil v jednom dokonce minutu před vypršením času. V průběhu mi to několikrát psalo NETWORK ERROR a několikrát mu to přidalo životy takže pokaždé mi to na konci napsalo že vypršel čas. Jako WTF?
  Pro doplnění: lokace periferie Prahy Újezd nad lesy, signál na 3 čárky ze 4 připojení 4G.

  1. Já tak dneska sundával na 3x jednoho pokemona. Po třetím erroru jsem se na to vykašlal a vrátil se za hodinu. Bojovat nemá cenu.

  2. Může to dělat mobil, optimum na tuto hru je 2Gb RAM, jestli mas méně bude to v extrémních případech zlobit.

 5. Po několika denním hraní jsem si v tom u udělal jasno.
  Jsem level 37, měl jsem pravidelně 12-17 obsazených věží, takže 100 coinů denně byla jistota. K tomuto je moje první poznámka: udržet tolik věží není žádná sranda. Celkem dost jsem toho nachodil i nabojoval.
  Moje je druhá poznámka je ke 100 coinům za den. Nepřijde mi to jako nějaká velká renta. Abych si za to koupil inkubátor, tak to jsou dva dny. Za den nachodím nějakých 5-10 km, takže nic moc. Několikrát jsem si coiny kupoval.

  Teď k novému systému:

  Kvůli tomu jak se to seká a padá nemá cenu bojovat. proto přidávám pokeše jen do již zabraných mým týmem. Dávám tam ty nejvíc super pokemony s cp 10-150. 😀
  Už mi nejde o to aby tam vydrželi. Ani o coiny. Jde mi jen o to abych si doplnil medaile za čas a za krmení. Potom přestanu i dokrmovat.
  Raidy jsou super nápad. Ty se mi moc líbí. Nicméně kvůli sekání můj pokemon útočí zhruba jedou za 10-15 sekund. U nás ve městě jsem zatím nikdy nepotkal víc hráčů na u jednoho raidu že bych se aspoň přidal. Prostě mám starší telefon a investovat do nového kvůli hře je podle mě šílenost.

  Rozhodl jsem se že nekončím (to mě vlastně ani nikdy nenapadlo), ale boje o věže nechávám těm kdo na to mají čas a trpělivost

 6. Mně se ten nový systém gymů líbí velmi. Nejsem zarputilým hráčem (byť hraju skoro denně – spíš si appku pustím po cestě odněkud někam a max. si kousek zajdu :-)), naprostým samotářem, aktulně level 27. Pěstuju si pár výstavních miláčků a celkově mě spíš baví rozmanitost a poznávání zajímavých míst kvůli tomu, že tam zrovna jsou pokéstopy. Provázání s reálným světem skrz peníze beru jako kažení hry.
  Ve starém systému jsem se buď do spřáteleného gymu vzácně přidal jako poslední (a rychle vyinkasoval svých 10, než mě někdo vyšoupnul, obykle do 1-10 hodin, mimo noce), nebo si jednou za čas našetřil plný batoh revive + potionů a shodil nějaký nepřátelský gym. Akce na půl hodiny i víc, než se ho podařilo dobít, ke konci už trochu nudná. Hlavně, když tam seděla vypasená růžová slepice. Zisk taky jen 10, protože se za několik hodin původní obyvatelstvo vrátilo. Takže inkubátor (k ničemu jinému jsou coins nepoužil) cca jednou za 14 dnů, pokud se neflákám.
  Dneska přijdu k nepřátelskému gymu a celkem jednoduše ho položím (únava, další kola jsou jednodušší a jednodušší). Klidně jich takhle během procházky srovnám několik, původní obyvatelstvo sice taky do několika hodin přijde, ale od začátku změny už mám jeden inkubátor. 🙂
  Dvě nevýhody z mého pohledu – míň stardustu, nemožnost obsadit gym v nějakém odlehlém místě a čerpat z něj dlouhodobě, což se mi ale stejně povedlo jen párkrát.
  Raidy jsou milý bonus, zatím dvě slabé potvory získány.
  Takže za mně coby nefanatického hráče jednoznačné zlepšení.

 7. Tak raidy jsou v Děčíně uplně všude, ale vzhledem k tomu, že po 2 hodinách mi nepadl žádný pas tak mám smůlu…

  1. Pass ti padne je protočením gymu a jen 1x denně a musíš v tu chvíli mít 0, prostě můžeš mít jen jeden, můžeš si koupit premium, ty se dají stackovat

   1. Cest Chirurgu.tady Camilo.tez hraji v Semilech.bydlim v ponikly.moje cislo 605548995.domluvime nejaky rejd..pisni sms

 8. Já mám zatím takové rozporuplné pocity. Hraji sice od začátku, ale v podstatě spíše příležitostně. Cestou z/na oběd, cestou z/do práce a podobně. Při větším úsilí jsem měl poslední dobou šanci dostat se do týmu jako 4. nebo 5. hráč za těmi jmény, které se všude opakovaly a byly v gymech stále. Když jsem dostával 50 coinu denně, tak mi to přišlo jako hodně. Jindy to znamenalo oběhnout gymy, rychle vybrat a pak doufat že něco zůstane. V Liberci byla prostě učitá místa fixována jako 10 gymy určitě barvy a pak bylo jen otázkou dostat se do nich mezi stále stejné hráče. S CP pokémonů, které člověk má se stejně dostal max. jako poslední a šel stejně často rychle ven. Zatím mám trochu pocit, že vše nahrává těm, kteří již teď mají účty za dva týmy a už předtím dělali prasárny typu, že vyhazovali nejslabšího hráče z gymu aby si tam natrvalo své 3k+ hovádko.

  V tom jediném se mi líbí nový systém, který není řazen dle CP. Ale podle času přidání. Jinak asi nejzajímavější bude nyní si dát rare slabšího pokémona do gymu a vybírat si z něj krmením candy.

  1. JO, Liberec je podváděním proslulý, proto jsem skončil s Ingressem. Spoofeři, dvojité účty – zcela běžná záležitost…
   Hraju v Semilech a zatím docela dobrý, jednotlivé barvy jsou zastoupeny max 3-5 lidmi, takže pohoda

  2. Jako presne Liberec totalne to dodelali modri. zaberu gym a okamzite je dobyt. tech lidi co tu takhle chodi s multi ucty a gps cheaty je tolik ze to nema smysl hrat. jako kdyz vim min o 3 multi uctech co zaberou cele mesto.

 9. krmenie asi predsa len ma nejaky vyznam, dnes som z pasie a kvoli medaily krmil svojeho Donphana, bol na tom dost slabo tak som mu dal viacej malin, niekedy som spolu s dustom dostal phanpy candy, to ma potesilo 🙂

 10. Včera i dnes mydlím do mobilu až do zmizení červa života, pak čas uplyne, vyskočí Network error a můžu jít domů. Asi slabý mobil.

  1. Měl jsem včera stejnou zkušenost. Dokoupil jsem si pas a za pomoci dalších dvou hráčů jsem sundal 20000 Jolteona a na konci i když měl 0 CP bojoval se mnou dál. Ti dva odešli s úlovkem a já s Error networkem.

   1. Také jsme se sešli tři (25,25,35) a také nad tou elektrickou kočkou (L3). Nevím, jaké měla CP, asi bych ji dal i sám, ale když už tam byli… Hošíci odbojovali a já ještě hasil výboje. Kočka s prázdnou lištou se bila dál, chyba-nechyba. Když jsem ji položil, hoši už fasovali, když jsem fasoval, hoši chytali. A to jsme byli ve stejné skupině.

    Ale nepřekvapuje mne to – ne poté, co jsem si prošel asi dvaceti gymy a zjistil, že podobných chyb je povícero.

    Typické je, že se mi po výměně pokešů na začátku souboje ten odstavený přijde ještě na chvíli podívat do hry, prskne, dostane ránu a zase se ztratí. Zábavné jsou i souboje s prázdnými lištami a nečekaná povstání poražených. :))

    Snad to proladí.

 11. Krmit či nekrmit? Toť otázka…
  Z vašich postřehů jsem pochopila: nekrmit, nebojovat o gym, neevolvovat, nepowerupovat…
  Drago, máš už na nynější stav taky nějakou teorii?

  1. Pokud jde o pokécoiny tak najednou jsou všichni kamarádi a dělají dohody. Vybere se pár gymů, tam si jeden tým hodí pokémony dopoledne, večer to druhý tým srovná se zemí, hodí vlastní pokémony. Další den dopoledne první tým gym dobije a dá vlastní. Takto oba týmy v pohodě berou 50 coinů za den a jsou spokojeni. Prakticky nic dalšího nemá cenu řešit. Je jedno jací pokémoni jsou uvnitř. Průběžně se krmí pokémoni jen kvůli dustu. Snažím se teď v tom najít nějaký další smysl, ale moc mi to nejde.

   Raidy jsou velmi lehké (článek připravuji). Včera jsme sundávali L4 se Snorlaxem (měl by být nejtěžší), bylo tam 13 lidí. Půlka nedávala damage, pár lidem to lagovalo anebo se objevil nějaký bug. Takže to mohlo ve finále sundávat pořádně tak 5 – 6 účtů. Zůstávala více jak polovina času. Nejedná se tedy o žádnou velkou výzvu pro pokročilejší hráče. Uvidíme L5 raidy s legendárními pokémony.

   1. V menších městech není šance se sejít ve více lidech, včera jsme ve dvou nedali Alakazama, na L4 nemůžeme dosáhnout, je potřeba min. právě těch 5-6 lepších hráčů

  2. No, cizí krmit nelze, ale měl-li bych tu možnost, pak bych schválně krmil ty smrady z domovů hrající. Byli nalezlí do všech gymů okolo a dřív, než zjistili, že jim to nic neponese, nalezli do nich zas. 🙂 Teď tam mají zamčené pokeše (někteří zde tvrdí, že jdou vyndat, ale nezkoušel jsem) a jsou celí běsní.

   Při krmení je nejúčinnější první sousto, každé další (ve stejném čase) už přidává míň a míň (asi opatření proti službám krmičů), takže každému dva trsy banánů a dost.

 12. Taky koukam, ze vcera to byl jeden raid za druhym a dnes zatim nevidim na zadnem ze 14 gymu, ktere mam doma na mape ani jendo vejce…

  1. U nas v CB uz ted bezi dalsi dva Raidy…
   Jen mi prijde divne, ze se mi pokes vratil za 2 dny a 17 hodin a stejne jsem dostala 50 coinu – myslela jsem, ze je to 50 za den ??? Takze vic, jak za den nedostanu coiny?? Byla jsem tam nekolikrat dokrmovat, ale prijde mi to teda nesmyslne tam chodit ..kdyz tam dam pokese pod 3000 tak vzdy – pokud nekdo nebori gym, tam tech 24 hod vydrzi
   Je to chyba a nebo to tak je?

   1. Zatím to vypadá že to tak je. Včera se mi vrátili dva pokemoni ve stejnou dobu, do gymů jsem je taky daval ve stejnej čas. Jeden se mi vrátil s 30-ti coiny druhej s nulou. Takže za jeden den pouze 30.
    Navíc v gymech se mi liší defending time od skutečného, někdy tam mám nula minut, jindy to odpovídá času od kdy jsem je tam dal.
    Plus souboje v gymech jsou asi zabugované protože hitpointbary skáčou bud blbě nebo s nějakým zpožděním.

 13. Mě by zajímalo, kdo tohle vymyslel 😀 jestli si v nianticu řeknou, hele Karle dame jim 50 za den, 1x RAID to jim stačí. My co máme rodiny, tak asi jen tak nemůžeme celé dny běhat po městě, už takhle to bylo časově hodně náročné. Souhlasíte?

 14. 2 pete & firkrag:
  Zajem zlutych neopadl. Jen proste jeli domu. Vetsina z nich byla v Opave na intru nebo koleji. Me prislo,ze kdyz tady byly snad vsechny gymy zlute,ze to nicim sam..ale daval jsem jim co proto. U zlutych uz jsem snad brany jako legenda..😀😀 rano,v noci, v desti, v krutych mrazech (i v -20 jsem stal u cerveneho kostela…)
  Urcite neprestanu jen tak hrat. novy system nebezi ani 3 dny a vsichni akorat mrci..stejne se to musi jeste doladit 😉

 15. Tak za, absolutní ztráta herní motivace. Co před tím nutilo hráče běhat venku? Snaha mít dobré Pokémony, díky stardust a vylihlym vejcim. Ale k čemu teď jsou? Na gym je stejně dat nemůžete, pokud nedeláte pochuzkare a nechodite je co dvě hodiny krmit. To si dám na gym raději Wigglituffa 1700, který tak vydrží tři dny. Proč bych se honil za stardustem? Kvůli pracnému vylepšení Pokemona, ktereho můžu použít na RAID? Jenomže, má to jednu trhlinu… I v současné době, kdy se v našem městě objevil první RAID se nás nesešlo dost, abychom sejmuli potvoru se 4 čerty a do budoucna už to bude jenom horší. Dobývat gymy nebudu, na to je život příliš krátký a naklady převyšují zisky, maximálně když bude volné místo tak se přidám. A ještě jedna věc hráčům kteří si chrochtají jak se hra otevřela i hráčům na nižších levelech… Copak nechápete že za tím vysokým levelem je spousta kilometrů a obětovaného času? A ten kdo vybíral denně 10 gymů pro to musel taky něco udělat. Vždyť i ve starém systému se mohli na 2. a 3. místo přidat i hráči s nižším levelem. Současná motivace se propadla na úroveň jednoho chyceného pokémona a jednoho protoceneho pokestopu denně. Jediná cesta z toho, pokud se vám nový systém nelíbí je snížit hodnocení v Google play, bohužel, snad to pak management a vývojáři pochopí… 🙁

 16. Zdravíčko, měl jsem v gymu Dragonite asi dva dny, už byl hladovej, byl asi na 624, kámoš mi ho sejmul (chtěli jsme vyzkoušet, kolik coinů dostanu) a Dragonite se mi vrátil, ale nedostal jsem ani jeden coin, máte s tím někdo zkušenost, čím by to mohlo být? (Za dnešek jsem vybral do té doby 47 coinů)

  1. Já včera nedostal nic za 3 vrácené pokemony. Ten den jsem 50 coinů na 100% neměl. Všichni 3 pokemoni byli v gymech více než den.

  2. Mám stejnou zkušenost v sobotu a neděli jsme měl min.4 pokemony na gymech, kteří se mi vrátili i po víc než 1 dni a nepřinesli nic, teď se mi vrátil 1 a donesl 50 a další zase bez coinů. Nerozumím tomu, buď to jsou lagy nebo nevím…
   Jinak úplně bez krmení má sice motivaci na 0, ale na gymu vydrží, dokud ho někdo nevyhodí, sám nevypadne, takhle mám už Dragonita necelý 3 dny a furt drží, má asi 621, ale motivace 0.

 17. A jak sem psal vyse na gymy kaslu, protoze to za tu namahu a cas nestoji. Mam v jednom gymu a byl dlouhodobe meho tymu, ten drzi a tudiz coiny nemuzu vybrat, o jinde zase nevydrzi aby coiny vubec dostal. Ale hlavne je mne to uplne jedno, protoze dibrych pokemu mam dost. Takze v podstate nemam o co hrat. A tak nehraju. Uz mne nebavi sbirat bezne pokese pro stardust a xp. Taky to nepotrebuju. Ale hru nemazu. Pockam na dalsi nove pokemony a ty si posbiram do sbirky. Drive kdyz byly dane uzemi ruznych tymu, tak sem se nachidil hooodne kilometru abych si nekam dal pokemona ci abych nejakiu vez dobyl a trochu nastval protivniky. Ted mne k tomu nic nenuti.

  S litosti vzpominam na behani po Praze abych chytil prvniho, druhehi snorlaxe apod. Pozdeji tu vzacnost a tim padem i hidnotu pokazili mapy. Ale i tak clovek hrozna chtel a pozrebivak vzacne pokemony s vysokym co do vezi. Aby podporil tym a mel nejakou prestize…

  1. Dal jsem si cíl co nejvíc druhů Pokémonů přes 3000 (3), přes 2500 (14) a přes 2000 (36). Ještě někteří tam rezervu do 2000 mají, ale pak asi motivace padne. A ti co mohou přelézt 3000 bych vyřadil z boje.

   Prvně jsem si říkal, že dělám blbost, když krmím Pokémony, které nepoužiji, pak jsem ožil, když se proslechlo, že bude moct být pouze jeden od druhu v Gymu a teď jsem zase ochladl.

 18. Podle mne budou Raidy mnohem vzacnejsi, a pak bude ve mestech problem se vejit do 20ti mist a v odlehlejsich koncinach bude tech hracu zase malo. Nic jineho nez vejce 4 certi nema cenu, neb jsou to plivy kterych ma kazdy dost…

  1. Nebude problém se vejít do 20ti míst, protože to jed maximální hodnota jedny skupiny. Další lidi se zařadí do další skupiny a další a další…

 19. Ja jaem zkusil jeden raid. Lapras 25000 a ve dvou sme dali tak 1/3. Nikdo dalsi neprisel. Dva pokus a sli sme domu. Cejat hodinu jestli nekdo neprijde. Proc ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *