Potřebuji radu

• This topic has 5 odpovědí, 1 diskutujícího, and was last updated před 1 month by marjeke2303.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
      Jakoubek89
      Host

Ahoj..mam takové malé problém..kamarád mi poslal dárek já ho proklikl ale ne připsala se mi odměna..jde s tím něco dělat?

• #21161 Reply
      petr
      Host

veril bych, ze pripsala, ale neukazalo se ti to..
      pokud mas moznost, tak kontaktuj toho, kdo ti to poslal – v notifikacich bude mit, ze sis otevrel darek a co z nej vypadlo..
      delat s tim nic nejde – otevri si novej darek..

• #21162 Reply
      welby
      Host

Občas se to stává a to třeba i u vejce, že se neukáže, že jsi něco dostal nebo vylíhl. Stačí se podívat do „Journal“ a tam bys měl vidět, žes něco dostal.

• #21163 Reply
      Jakoubek89
      Host

Děkuji vám. .právě jsem koukal do Journal a tam to vůbec není ze mi ten člověk něco poslal..přitom poslal..na při je to ze jsem v místě kde je minimum pokestopu takže potřebuji každé pokecali jelikož proste věčně nemam

• #21228 Reply
      Welby
      Host

Napsal jsem to blbě. Dárky se neukazuji v Journal, ale v News a záložce Notifications.

• #22870 Reply
      marjeke2303
      Host

Potrebujem poradiť. Nedá sa mi urobiť foto pokemona napr potrebujem kvôli úlohe snapshot evveho. Fotku spravím ale úloha nieje splnená. Nemôže byť že už mám nejaké fotky a treba ich mazať? Už som z toho zúfalý. Ďakujem za rady lebo potrebujem aj loudreda odfotiť

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
Odpověď na: Potřebuji radu
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook