přihlášení

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře přihlášení

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  petr a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 1 týden.

• Autor

petr

Dobrý den

Chci se zeptat, když si stáhnu Pokemon go a potom zapnu abych se přihlásil přes google tak mi tam vůbec nevyjede obdélník google😞. neví někdo co mám udělat??

• #5198 Odpověď

RajauCz

Musí ti být víc než 13 let, změn datum na dřívější 😉

• #7229 Odpověď

marek

nefunguje to nani s tvou radou pise nelze overit nevis co s tím.

• #7231 Odpověď

daw

nastavení – aplikace – pokemon go – vymazat data pak znovu zadáš rok narození

• #9363 Odpověď

Jita

Nemůžu se přepnout na svůj účet můžete mi stim pomoc nevím co mám udělat abych mohla venku chodit a chytat Pokémony děkuju moc jitka

• #9364 Odpověď

Jita

Nemůžu se přepnout na svůj účet můžete mi stim pomoc nevím co mám udělat abych mohla venku chodit a chytat Pokémony děkuju moc jitka

• #9384 Odpověď

petr

zkus trochu popsat, jakej mas problém – podle tohodle bych poradil asi jen abys zadala jmeno a heslo.. 🙁

• #10552 Odpověď

Pomoc1

Dobrý den

Nejde se mi připojit na pokemon go prosím pomozte mi nevím co s tím restartoval jsem mobil nic, odinstaloval a noinstaloval taky nic tak už nevím pomozte mi prosím.

Děkuji předem Pomoc1

• #10553 Odpověď

Pomoc1

Dobrý den

Nejde se mi připojit na pokemon go prosím pomozte mi nevím co s tím restartoval jsem mobil nic, odinstaloval a noinstaloval taky nic tak už nevím pomozte mi prosím.

Děkuji předem Pomoc1

• #10575 Odpověď

Štefan

Ja jsem přes facebook a neukazujou se mi ta ty okýnka

• #10576 Odpověď

Štefan

Ja jsem přes facebook a neukazujou se mi ta ty okýnka

• #10581 Odpověď

petr

co znamena: „neukazujou se mi ta okynka“

Odpovědět: přihlášení
Informace o Vás: