Přihlášení do Trainer Clubu na nový telefon

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Hardware a vše co k Pokémon GO potřebujete Přihlášení do Trainer Clubu na nový telefon

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Rostik a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

• Autor

Jirka

Ahoj, přestal mi fungovat telefon (jako úplně, už nezapnu), kde jsem ale zůstal přihlášený přes Trainer Club k Pokemon Go.
    Pujde mi přihlásit se na nový telefon k tomu samému účtu????? Nebo jak se dá jinak odhlásit třeba na netu…?
    Díky za reakce, Jirka.

• #17939 Odpověď

petr

urcite.. k tomu ty ucty jsou.. at uz google nebo TC.. ja teda jedu pres google, ale uz mam 3ti telefon a zadne problemy jsem s prenosem nemel..

• #17941 Odpověď

Jirka

Jasně, přihlásit se na jiném telefonu (s jinou sim) mi šlo taky, ale jen po odhlášení ze hry na tom prvním. Jinak ne.
    Ale ale půjde to i když jsem se na starém telefonu ze hry neodhlásil? – jinak řečeno – je učet TC svázaný s telefonem nebo se sim kartou (tel. číslem)?

• #17949 Odpověď

petr

to by byt nemel – naopak, u vseho ostatniho (jine hry) se prihlasenim na novem stroji „odlogujes“ ze stareho..
    na cislo to vlastne ani byt navazany nemuze, protoze cislo k hrani nepotrebujes..
    melo by to jit uplne v pohode… jak na androidech, tak na iphonech

• #19129 Odpověď

Rostik

Ahoj, chtel jsem se zeptat, kolikrat jde zmenit jmeno trenera. Uz jsem ho zmenil 3x a uz se nemohu tam dostat, abych zmenil znovu jmeno. Prosim poradte mi.
    Dekuji.

Odpovědět: Přihlášení do Trainer Clubu na nový telefon
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook