Aktualizace Pokémon GO 0.67.1

Tak tady máme dlouho očekávanou aktualizaci, která je potřebná pro Gym Rework.

21.06.2017 17:30 – doplněny další informace od dataminerů

Jak jste si určitě všimli máme nový obrázek při nahrávání hry, který poukazuje na blížící se Raidy.

Vyhledávací pole

V Seznamu pokémonů můžete vyhledávat. Hra si pamatuje i původní jméno.

Vyhledávání toho umí daleko více. Spíše je to takový filtr.

 • Například pokud napíšete cp 100 – 500 uvidíte všechny pokémon v rozmezí CP 100 až 500.

Vyhledávání raidu

Vedle trackeru pokémonů, kolem pokéstopů přibylo i vyhledávání raidů.

Nová grafika

Došlo k mnoha úpravám grafiky. Pokéstopy a Gymy vypadají jinak. Součástí instalace jsou i nové obrázky předmětů. Změnou prošly i všechny pokébally.

Notifikace

V nastavení hry budou push notifikace (upozornění na displeji), které si můžete nastavit. Zatím je tam jedna, po spuštění gymů by měly přibýt další dvě.

Co naši datamineři

 • Max Revive a Max Potion zřejmě budou v shopu.
 • Bojové týmy – náznak přednastavení pokémomů pro boj, včetně pojmenování týmů.
 • MaxPlayerDeployedPokemon, MaxTotalDeployedPokemon, MaxSamePokemonAtFort – podivně vypadající reference, který by mohla naznačovat omezení maximálního počtu pokémonů v gymech u hráče.
 • Legendární boje – tyto reference jsou v kódu vcelku jasné, Niantic plánuje přidat do hry legendární pokémony a to zřejmě formou raidů, na které bude potřeba zvláštní vstupenka. Na tyto raidy také odkazuje medal „Legendary Battles Won“
 • Potion a Revive budou použitelné před bojem v gymu – nebude tedy nutné zavřít gym a ručně to naklikat.
 • Krmení Berry bude omezeno časovým limitem. Neví se jestli menším (milisekundy) či větším (minuty).
 • Badge z gymu budou mít 4 úrovně – Vanilla, Bronze, Silver, Gold
 • Badge bude ovlivňovat – když bránící pokémon porazí soupeře, když dostane pokémon najíst, když je pokémon přidán do gymu, vítězství nad raid bossem a pak ještě něco označeno jako „losing all battles“ (prohrát všechny souboje).
 • Množství získaných Premier Ball z raidu bude záležet na – kolik dáte poškození raid bossovi, kolik dá raid bossovi váš tým, kdo vlastní gym, množství pokéballů, procentuální damage tvého týmu a pár dalších věcí, které se nepovedlo dekódovat.
 • Mapa všech gymů, kde jste kdy byli.

Závěr

Pokud nechcete čekat než se hra objeví v Google Play, můžete si APK stáhnout zde.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

59 thoughts on “Aktualizace Pokémon GO 0.67.1”

 1. Je to fakt milý, akorát mě překvapuje, kolik toho o hře ještě nevím :DDD Mám se co učit, doteď jsem se soustředila čistě na to, abych měla všechny druhy…

 2. Mě množství coinu docela dost milé překvapilo. Jinak jsem se chtěl zeptat, jestli ještě někoho trápí časté sekání avatara či hry celkem?

 3. Nechápu proč tu lidi bulí nad nedostatkem stardustů. Mám přes 2M a fakt nevím co s ním. Nejspíš to je tím, že na max jsem si vytáhl jen asi 8 pokemonů se kterejma bojuju a u ostatních si zvedám jen ty se 100% IV.

 4. Coiny dostanu, ale kde brát stardust. Na evoluce pokišů.
  Krom chytání. Předním jsem dostával z gymu za 21 hod ale teď????

  1. Můžu se zeptat jak coiny teď vůbec dostanu:( pro zapomenuti hesla sem hru zapla po 6m a všechno je jinak..děkuji

 5. Sláááva !!! Jde rozšířit bag i nad 1000.
  K těm coinům…. Jakmile se vám vrátí pokémon z gymu, tak dostanete i určitou částku za výdrž a jeho zásluhy.

 6. Nechápu logiku boje. Zaútočil jsem na Espeona cca 2300, ono ho to ukrojilo asi na 1900, pak na 1500, na 1100, na 462 a pak ho to teprve dorazilo. 5 mých pokemonů lehce načatých, ale musím je všechny doléčit. Na to mám do budoucna připraveno málo potions. 🙁

 7. Tak to zatím vypadá, ze na gymu mizí v průměru cca 5 bodů z CP za minutu u 3152 Tyranitara (level 35) takže se zdá, ze by mohl bez krmeni vydržet max 10 hodin, pokud se nezmění rychlost ztráty motivace (CP)…

  1. To je nakej fofr 🙂 Ja pozoruju Rhydona 2729CP – ztraci zatim 0,6/min (3 za 5 minut). Takze ono to asi nebude tak jednoduchy.

  2. Tak mi s dvěma krmenima (20 ks ovoce, plus první hned po umístění do gymu) vydržel bez par minut 14 hodin, co jsem vypozorovala, dobre se mi drží Blissey (2740 CP) zatím jen jedno krmeni (3 ks ovoce) a drží se skoro „jako nová“, ztratila jen 200CP za 17 hodin. Pro mě je tedy jasné, ze rychlost ztráty motivace nezáleží na síle, ale na druhu pokemona, pak taky CP mizí pomaleji, pokud je na gymu více pokemonů ne jen jeden jediný. Dále jsem zjistila, ze lze použit max 10 ks ovoce pro všechny pokemony (vzdy nakrmim i ostatní, když uz jdu kolem). Za Tyranitara jsem získala 13 coins, odhaduji 10 za postavení na gym a 3 za krmeni (1;10;10).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *