Nahlášení porušování pravidel

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Nahlášení porušování pravidel

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  matez56 a poslední změna proběhla před 2 měsíců.

• Autor

_Fry_

Zdravím,

hodně z vás má zkušenost, že hráč porušující pravidla nalezl podvodem do Gymu. Zkoušeli jste tohoto konkrétního hráče nahlásit Nianticu? Zaznamenali jste nějaký výsledek? Díky

• #1643 Odpověď

Bauch

Zdravím, už jsem to zkoušel. Hráč jednoznačně používal fake GPS kdy obsazoval gymi v okruhu 15km během 10ti minut. Je to asi 2-3 měsíce a stále žádná odpověď a dotyčný hráč tu stálé lítá od gymu k gymu a v okolí o něm ani vidu ani slechu.

• #1646 Odpověď

xxsvita

Zdravim parmeny.

Bohuzel mam stejne zkusenosti jako Bauch. Nahlasil jsem dva hrace, kteri na 100% podvadi, obsazuji vsechny gymy v Pisku, takove to, ze neco dobijete a nez z mista cinu odejdete, uz tam priserku nemate a v okoli nikdo, nebo v prubehu boje v gymu pribude pokemon a u gymu neni nikdo… Reakce ze strany nianticu nulova. Dost mi to znechutilo hrani :/

• #1648 Odpověď

M. Husak

Sam s tim skusenost nemam, ale ve vetsine clanku od jinych lidi jsem cetl, ze Niantic hlaseni ignoruje. Nevim co s tim – snad jen hrat pro ten pocit ze ja nepodvadim = muzu mit opravdovou radost ze svych vysledku. Dokud lze bez podvadeni sundat jakykolov gym (sice to trva a vyzaduje nasyslene prostredky), tak se s tim da zit. Mozna ty lidi co sedi doma a jen kvrdlaji virtualnim joystikem hrani prestane bavit …
    Ja sam se priznam, ze jsem take obcas mnel chut podvadet:
    – kdyz mi poprve gym obsadily ghoustici
    – kdyz bylo 24:00,ja v posteli, venku zima, a ja videl na radaru v gymu dost daleko larvitara
    – kdyz jsem slezl za magikarpem 100 m dolu do udoli k potoku, a zjistil ze tam nemam signal
    – kdyz jsem po Praze videl gymi s Kangashany a Taurosy
    GPS spoofing jsem otestoval, presvedcil se ze funguje a Niantic s tim nic nedeala. A nikdy ho pri hre nepouzil.

• #17732 Odpověď

JezaSperou

Dobrý den můj kamarád používá fake GPS a říká že s tím nepřestane dokud mu nedají ban. Potrebuji aby mu někdo dal ban

• #18145 Odpověď

arley venini

Nám se to tu teď taky děje. Letec Kentaforik vytřískal gymy v takovém časovém sledu,že to nedáte ani s autem. Ta hra přestává bavit, když se projdete cca 5km abyste navštívili 5 gymů a 30 minut už na nich je opět Kentaforik. Navíc jsem byla přítomna když gym vybil a nikde nikdo (škola prázdná)obydlí není v dosahu

• #18164 Odpověď

Mysakusak

Kazda lokalita ma sveho Kentaflorika. Ja bych mohl uvest dlouhy seznam hracu, u kterych na 100% vim ze podvadeji – videl jsem je dobyvat gymy kde fyzicky nemohly byt. Ani v aute, ani nekde schovani. Leda tak v helikoptere aspon 5 km vysoko … Co s tim ? No asi pouze vyjadrit k temto hracum hluboke opovrzeni ….

• #18309 Odpověď

arley venini

Nejde o mou osobu,ale o ničení zájmu těch nových,kteří potřebují zlaté jako sůl. A nemají šanci se udržet na gymu. Dalo mi práci dát lidi v té naší díře dohromady a teď se to rozpadne kvůli takovým id… protože neexistuje obrana ani ochrana. Nianticu sláva 🙁

• #18336 Odpověď

matez56

Ahoj, chtěl bych se zeptat co plyne za výhody z toho, když mám gym na zlaté úrovni? Bonusy při obsazování gymu, nebo více odměn při protočení?

Odpovědět: Nahlášení porušování pravidel
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook