Každodenně aktualizovaný přehled novinek za duben 2018

Na těchto stránkách najdete to nejdůležitější za duben 2018.

Nejdůležitější plánované události v dubnu

 • 19.05.2018 – Charmander Pokémon GO Community Day – 19. května
 • 02.04.2018 – 05.05.2018 –  V raidech se objevuje Latias.
 • 22.04.2018 – Pokémon GO Earth Day Cleanup – pokud se sejde dost lidí, tak budou bonusy. // článek se připravuje
 • 18.04.2018 – dojde k migraci hnízdících pokémonů
 • 15.04.2018 – 11:00 – 14:00 – Pokémon GO Community Day Mareep – shiny Mareep, 1/4 vzdálenost pro vejce, 3h Lure module.
 • 10.04.2018 – 17.04.2018 – Kanto event.
 • 04.04.2018 – dojde k migraci hnízdících pokémonů
 • 31.03.2018 – 07.04.2018 – Aprílová 8-bitová retro grafika pokémonů.
 • 22.03.2018 – 02.04.2018 – Eggstravaganza. Spousta pokémonů z 5 km a 10 km vajec bude přesunuta do 2 km. Dvojnásobný stardust a bonusové candy za vylíhnutí vejce. V shopu je možné koupit Super Incubator a Star Piece.
 • Dokončit A Mythical Discovery a získat Mew 🙂

Přehled novinek

 • 15.04.2018 – v shopu se objevil Community Day Box. Za 480 Pokécoin získáte:
  • 3x Super Incubator
  • 4x Lucky Egg
  • 4x Lure Module
  • 30x Ultra Ball
 • 13.04.2018 – mmme730 si pro vás připravil článek Skryté perly první generace
 • 12.04.2018 – Připraven článek o Kanto eventu.
 • 10.04.2018 – Na oficiální japonské verzi webu Pokémo GO byl ohlášen. zřejmě předčasně, event Kanto Week. Pokud se nejedná o chybu, tak od 11 – 17. dubna se můžeme těšit na zvýšený počet spawnu Generace, Aerodactyl a Snorlax se vrátí do raidů, 2x candy za chytání a transfer, speciální gifty s premium pasy. // jakmile bude více oficiálních informací tak je doplním
 • 10.04.2018 – Do Aktuální seznam pokémonů v raidech – (2. dubna 2018) byl přidán Houndoom.
 • 09.04.2018 – S trochou zpozdění přidán článek Mareep Pokémon GO Community Day – 15. dubna
 • 09.04.2018 – Niantic přidal k spoustě pokémonům Generace I  a II shiny verze náhledů (2D). Něco se chystá 😉
 • 08.04.2018 – mmme730 se zamýšlí v článku Mew nad využití jeho velkým počtem možných útoků.
 • 06.04.2018 – Tip Jak ziskat za jeden den tři free pasy? od mmme730
 • 05.04.2018 – Dneska  většina z nás dosáhne na první research breakthrough (7 razítek za výzkumy). Odměnou je Moltres. Zatím nikdo neviděl že by utekl, nějaký dobrovolník?
 • 03.04.2018 – Legendární Latios, který řádí v Americe a Africe byl poražen 2ma trenéry!

 • 02.04.2018 – Noví raid bosové // článek se připravuje
 • 01.04.2018 – Vypadá to na aprílový žertík Niantic. Všude samý Murkrow a někde mezi nimi růžový shiny 🙂

Předchozí přehledy

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

263 thoughts on “Každodenně aktualizovaný přehled novinek za duben 2018”

 1. Mám dotaz, taky se vám nechce započíst další raid pro plnění mew úkolů ohledně boje v raidech.
  Včera jsem to 2x zkoušel a po každý se mi započítal jen první raid, který jsem prohrál na čas a druhý který jsem taky prohrál na čas se mi už nezapočítal.
  Tak jak se to dělá, abych na jeden raid pás mohl na počítat víc raidu.

  1. Včera ráno jsem absolvoval raid s Exegcuttorem – první dva jsem nechal prohrát na čas, potřetí jsem ho sejmul. Stálo to jeden RaidPass a započetl 3 boje na raidu (tím jsem Mew úkol dokončil)

 2. Tak kapri kandy nasbirany, konecne muzu zase chodit bagona. Tak ted jeste 5raidu nejak pretrpet (dnes se mi 2x vubec nespustil a pas v pr…) Tak snad v pristim tejdnu ruzova opice bude.

 3. Tak se mi dnes povedlo nalurovat i pár solidních kousků, jako Sandslash, Omastar, a Charizard, co vy? Nejčastěji chodil Doduo, Sandshrew.

  1. No ja hlavne hrabu Magicarp, Rhyhorn a Matchamp candy. Gyardos, Matchamp a v budoucnou Rhyperion jsou snad jedine do budoucna perspektivni nelegendarni potvory z gen 1 …

     1. Jo já taky tak nějak a úplně zbytečně když jsem měl už komando šesti a jednoho shiny. Je to vlastně 14 candy i s transferem. Před eventem jsem měl 150 a teď mám 450. Dnes jsem chytl konečně i jednoho 93%, tak to je můj adept ale počkám ještě.

   1. Já se těším i na Electivira, Magmortara a Mamoswina, ty budou také užiteční. Mám 100% Buzze, takže to bude můj oblíbenej elektrikář konečně.

 4. Tak za sedm známek je opět Moltres. Čekal jsem obměnu a už začal upovat toho prvního, tak snad nevyleze ještě lepší.

  1. Ještě že jsem nevrazil dnes získané Charge TM do toho prvního co jsem dostal (má Heat Wave). Snad teď mi přijde s nějakým lepším útokem a získané TM využiju jinde.

 5. Event je šitý na míru hráčům co začali později, aby si dochytali 1. generaci při honu na Mew. Běžní a vzácní moc nejsou, ostatních je dost. S ananasem stačí na vývin chytit 4 (Ponyta, Cubone, Exeggute, atd.)

  1. Hraji 18 dní, od Bulbasaur Community Day a zasekl jsem se na 80 pokemonech Kanto, takže se to hodí.
   Mám level 25, z raidů Mewtwo, Tyranitara, 5 Machampů a 3 Exeggutory. Vyvinul jsem Machampa a Golema. Magikarp už má 260 Candy. Shiny mám 3 Bulbasaury, Arona a Swablu.

  2. Cílem eventu je nalákat hráče k nakupování – balíčků, míčků, pozic v batozích… Po 18 dnech hry nemáš vlastně nic (neboť maximálně 1000 peněz a ty jistě padly na batohy), jen slabé pokeše z raidů (a muselo to být náročné, ubojovat exraid na levelu 10). Chceš-li víc, musíš si to za skutečné peníze dokoupit. A o tom to je. Jsou tací, kteří si nákupy odůvodňují úsporou času, ale to je jako vyjet na kopec lanovkou – ušetří jim to čas, ale zážitek z výkonu nemají. Jen vrcholové ááách a foto do sbírky. 🙂

   1. Tak je logické že chtějí vydělat 🙂 Navíc aby jsme to všichni mohli „zadarmo“ hrát, musí být i dost lidí co to platí…. Dokud lidi platí hra pojede a bude se vyvíjet, když ne postupně upadne, tak to prostě chodí …

 6. Nesty zůstaly, což je dobře. Dají se tedy za double candy dochytat i pokeši ze druhé a třetí generace. Jinak vše volné jen první generace.

  1. Onixe splachnout Gyardosama, Kabutose Franzy Plant Venosaurama. Solar beam a Execcute plati na oba. Oba jdou dat solo …

 7. Po desáté večer: v Nearby pouze 1. generace (Abra, Machop, Geodude,…prostě staří dobří známí). Venku za 10 minut 2x Magicarp a 2x Gastly, to není špatný začátek 🙂

 8. No řekl bych, že pro dlouhohrající hráče nic moc event. Všechny výhody se mají týkat jen pokemonů z Kanto regionu.

  Trainers,

  The appearance of the Mythical Pokémon Mew has attracted Pokémon that were originally discovered in the Kanto region. These classic Pokémon will be seen more frequently starting April 10 at 1 P.M. PDT, so you’ll have the perfect opportunity to earn a gold Kanto medal and even complete your Kanto Pokédex!

  What’s more, certain Pokémon such as Aerodactyl and Snorlax will be featured in Raid Battles across the world. Keep an eye out for one you haven’t encountered yet!

  As you encounter and catch more Pokémon originally discovered in the Kanto region, all actions will be rewarded with double Candy. So, not only will you be able to catch Pokémon you might not frequently see, but you may also get the chance to register their evolved forms in your Pokédex as well.

  During this event, there will also be special boxes containing Raid Passes! These boxes will give you an opportunity to challenge many powerful Pokémon originally discovered in the Kanto region.

  This special celebration ends on April 17, so get out there and make some more discoveries. If all goes well, you may be able to finish your first Special Research request and encounter Mew!

  1. HUB Anglicky preklad vychazi z interpretace google prekladu z Japonstiny = muze to byt I dezinterpretace :-).

    1. Jo. Jo. Chudaci legendarky – to bude celosvetovy masakr. Ale nejde to jinak – mista je malo a silnejsi IV vitezi …

     1. Aha, jen Kanto. Takze pujdou jen slepice do polevky. Gulas z Rajacuz nebude :-(.

     2. Dostávám 2 candy za transfer jakéhokoli pokémona, včetně Rajkuzy

     3. Ja mam velky problem s chytanim draku. Zacalo to uz s rayquazou a pokracuje to na latiase. Duvod vidim v tom ze mi jako jedina chybi draci medaile. Mam pres 160 chycenych a draci proste nikde. Rayquazy mam 2 a latiase zatim 1 asi z peti pokusu. Hazim great/excellent. Lugie se chytali uplne v pohode oproti drakum

 9. Tak event od 10-teho vyhlasen (potrva do 16-teho). Zacatek zrejme kalsicky od 22:00. Double candy, shiny gen1, Snorlax a Aerodaktyl v raidech, mraky bulbosouru, zelvicek a charmanderu … Ze by Niantic pustil do Evropy Taurose a udelal aspon neco pro tu zbyvajici minoritu 30% hracu, kteri jeste hraji legalne bez falsovani polohy ani naznak :-(.

   1. Automaticky preklad z Japonstiny (AN to jeste nevyslo). Posudte sami co to znamena:

    Japan Time We will hold a „Can Tho Wake“ event from April 11 (Wednesday), April 17 (Tue), 2018!

    During the event period, Pokemon, Fushigidane, Lizard Lizard, and Zenigame seem to appear more than usual „Can Tho Region“ Pokemon. Also in the raid battle, Pokemon of „Can Tho region“ such as Ptera and Cabigon will appear!

    In addition, during the period, the number of „Pokemon’s Crow“ that you can get when you catch Pokemon or send it to Ph.D. will be doubled as usual. On this occasion, let’s evolve Pokemon of „Can Tho region“ more and more!

    In the in-game shop, we offer a gift box containing „premium raid pass“ for a limited time only.

    By all means, on this occasion where many Pokemon of „Can Tho“ emerge, let’s challenge to win „Gold medal“ gold rank! If the rank of „Canto medal“ goes up, research on „special research“ pursuing the figure of the phantom Pokemon „Miu“ may also proceed!

  1. Na Taurose, Kangaskhana atd. by možná měli udělat další Global Catch Challange. To byl skvělý event, kdy odměna se objevovala všude a ne jen na vybraných místech. Doufal jsem že ho budou točit častěji, ale zatím pořád nic 🙁

   1. Yes yes na to čeká zřejmě více než dost lidí. Klidně bych to bral i jako odměny za qesty. Tam je aspoň jistota solidního kusu.

  1. Tauros a Kangashan nebude. Budou shiny z Gen 1 a 2 (vysledke analyzy update kodu). Zeleny Machamp vypada jako Hulk. Podrobnosti pokemongohub net.

 10. Mám obrovskou radost. Právě jsem chytil Ditta a můžu pokračoat dál v plnění speciálních úkolů.
  Lovím ho už skoro týden a pořád se nepoštěstilo. Dnes Protáčím pokestop a u něho Hoothoot okolo 400. Řekl jsem si, že to zkusím a on tam byl.
  Teď chytnout zbývající duchy a našetřit candy na magikaprovi.
  To je ale už pohoda a co nevidět to dám.

  Jinak včera jsem chytal Montrese a došli mi bally. Naštěstí se mi sekla aplikace a tak jsem jí vypnul a zapnul. Od té doby mi pořád bliká upozornění na bednu za splnění 7 úkolu v Field. Doufám, že bude další pokus k odlovu.
  Nestalo se něco podobného někomu z vás?

   1. Jak intenzivne ? Ja prumerne chytnu 2 Ditta za 4 hodiny lovu. Ale musis proste lovit vsechno. Vcera jsem sel na raid s dvema hracema, co si stezovali ze Ditta pored nemuzou chytit. V parku se mi trasformoval Ziggzagon … Tak jsme jim rekl at si ho take chyti … Strasne se divivili ze Ditto se trasnformuje z takove chamrade, kterou oni prece nelovi 🙂 …

    1. Já chytám úplně všechny co se objeví a trvalo cca 900 pokešů než jsem na ditta narazil… To je prostě čistá náhoda, jinak za poslední dva měsíce chyceno cca 5500 pokešů a ditto 2x (ziggzagon a hothot).

     1. není to nahoda – ditto se spawnuje na stejnejch mistech.. nebo teda alespoň ja chytam ditta vicemene na stejnejch mistech. jen kolem domu mam snad 3 mista, kde jsem chytnul vic nez 1ks..

    2. Ano je to o náhodě. Ale stačí se na ten plevel zaměřit a do pár dnů musí být doma. Stačí si zjistit havěť za kterou může být proměnenej. Já už pak chytal posledního ducha s tím že to smaznu a vylezl opět Ditto. Z Gastlyho

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *