Jak ziskat za jeden den tři free pasy?

Je známá věc, že když nepoužijete pas ten den, kdy jste jej vytočili, můžete tak učinit druhý den. Potom vlastně uděláte dva raidy zdarma v jeden den. Ten samý den se ale můžete dostat k dalšímu free pasu.

Stačí si v telefonu změnit časové pásmo tak, aby si hra myslela že je další den. Protočíte gym a dostanete pas. Znovu si nastavíte v telefonu aktuální časové pásmo a hurá na třetí raid zdarma v jednom dni. Musíte ale počítat s tím, že další den žádný pas nedostanete. Půjčili jste si jej přeci ze své budoucnosti 😉

Toto je výhodné, když víte, že příští den na raid nemůžete.

Podobné je to s dustem. Kupříkladu při posledním eventu jsme dostávali dvojnásobek. A protože jsme věděli, kdy tento event bude končit, opět jsme si mohli skončit do budoucna (podobně jako u pasu) pro denní odměnu za chycení prvního pokemona. Takže končila li Eggstravaganza 2.dubna, vy jste si ten den (po získání denního bonusu) skočili do zítřka, tj 3. dubna, chytli jste pokemona a dostali double bonus i za den, kdy už event na dvojitý dust nebyl.

Máte li krizi s bally a dalšími věcmi padajícími z gymů a stopů, lze totéž provést s prvním denním protočením a bonusem za něj.

mmme730

Vaše články o čemkoliv ze světa pokémonů a hraní Pokémon GO můžete zasílat na clanky@pokestop.cz.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

21
Komentujte

avatar
10 Komentované diskuze
11 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
17 Už okomentovali
ObskjurMysakusakpetrsamotmdrago Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
Obskjur
Host
Obskjur

Jdou i 4 pasy za den.
Jeden mam z minula
Druhý si výtočím za aktuální den
Třetí si výtočím za následující den po změně pásma
Čtvrtý si výtočím za předchozí den za předpokladu že si ho nevytočím den před tím

Jakubbb
Host
Jakubbb

Kdyz se tu mluvi o moznych banech, lze ziskat ban za provozovani dvou uctu na jednom telefonu? Prvni ucet hraju od zacatku hry a druhy mam novy a podle prilezitosti se prehlasuju. Je to nejak postihnutelne?

drago
Admin

Niantic hodnotí používání více účtů na jednom telefonu jako závažnější přečin než třeba manipulaci s GPS. Osobně ani na diskuzních fórech jsem však o banu za více účtů na telefonu neslyšel/nečetl

samotm
Host
samotm

Používal jsem dva účty na jednom telefonu a nic se nestalo.

Alvin a Chipmunkové
Host
Alvin a Chipmunkové

Navádíte na pěkný hovadiny, ještě můžete napsat kde se stahuje nějaká fake GPS a máte to celý. 404m docela jsi klesl, myslel jsem že jsi lepší hráč.

drago
Admin

Ze své zkušenosti vím, že pokud se o něčem schválně nemluví, tak to nezmizí. Zatajování informací nikdy nevedlo k ničemu dobrému, právě naopak. Úkolem novináře/blogera je naopak psát o věcech před kterými lidé zavírají oči. Je na každém z nás jak se k tomuto tipu postaví. Proto je tu také třeba článek Jumper. Následující text nečtěte ti z vás kdo nechtějí mít zkažený den Co se týká Niantic a fake GPS, tak na prvním Pokémon GO Festu v Chicagu se o tom neveřejně mluvilo s vývojáři a ti přiznali že kolem 67 % hráčů využívá aplikaci na simulování polohy a… Číst vice »

Petr
Host
Petr

No jo, však to je ono, vždyť podvádí kde kdo tak proč nepodvádět taky

petr
Host
petr

protože podvádět ve hre mi nici pozitek ze hry.. to je jako když muj syn hraje sam dostihy a sazky a když jeden panacek stoupne na autobus, který ho muze poslat kamkoliv, tak ho da na nejhorsi místo a zahlasi „je ten je hloupej, hele kam sel..“ jasne, on vyhraje a ma z toho radost, jenze jemu je 6 let.. když jsem byl malej, rodice rikali: když budou všichni skákat z okna, budes taky? nebudu, ja vim co je dobry a vim co je spatny – podvádět ve hre je spatny a podvodnici se se mnou nebudou nikdy moct merit..… Číst vice »

Mysakusak
Host
Mysakusak

To s tou nadmorskou vyskou a rychlosti jako referencnimi daty mne nenapadlo …. Zaver je opravdu ze Niantic z financnich duvodu podvodniky resit nechce :-(.

Mysakusak
Host
Mysakusak

Tech 67% pravdepodobne zahrnuje i booty z trakovacich serveru. Mozna neni situace tak tragicka …

Modrobilejpan
Host
Modrobilejpan

Autor tohoto článku mi už delší dobu přijde jako někdo, kdo se nudou kope do zadku a šíří poměrné nesmyslné články, tipy a triky …

Tohle je pouze vrcholem…

Pokud nechcete zbytečný BAN, tak to raději nezkoušejte …

Petr
Host
Petr

Hodilo by se do článku připsat že jde o podvádění a jestli to bude někdo zkoušet tak na vlastní riziko.

Bag
Host
Bag

Myslím, že to není zas tak strašný podvod, když dnes získám něco co bych stejně získal zítra… Nezískám nic navíc, jen v jiný den…

petr
Host
petr

myslim, ze manipulace s datem ve hre je podvod.. podvod není, když si normalne počkáš na další den..
milionkrat opakovana lez se nestane pravdou..
a je bezne, ze se podvodum říká vznesene „triky“…

Lord_Ice_Cube
Host
Lord_Ice_Cube

Jen bych chtěl podotknout, že je tenhle trik proti ToS, takže de facto podvod. To samý udělali někteří s Field Research, kdy si „skočili“ pro stamp o 14 hodin do budoucnosti a tím pádem dokončili research jako první na světě a zjistili toho Moltresse. Na PokemonGoHub se doslova píše:

„Disclaimer: This method is considered an exploit. We strongly advise not to break the Terms of Services of the game and wait one more day to obtain your Research Breakthrough.“

Koffing
Host
Koffing

Nekrere casove simulatory byli za tohle prisne banovany. Staci mit v telefonu nejakou farmu nebo cokoliv podobneho a muze prijit ban

Mildavil19
Host
Mildavil19

Mě by zajímalo jestli to jde i zpětně , když nedám raid aby mi pas nepropadl

sevanan
Host
sevanan

jenom bych se chtěl zeptat jestli na tohle náhodou nepřišli Češi 😀 docela to odpovídá naší povaze všechno obcházet 😀
Nicméně jako TIP je to MEGAužitečný!

mmme730
Host
mmme730

O těch 3 free pasech za jeden den byl článek na chorvatském webu o monech. Double dust navíc je jen tatáž rozvinutá myšlenka, kterou jsem zkusil až teď na konci Eggstravaganzy.

TNT
Host
TNT

Je chybou si myslet, ze jsme mistri v obchazeni pravidel, kdyz to lidi delaji vsude na svete.

Střelec
Host
Střelec

Tak to není, to platí pouze u her, které nepotřebují připojení k internetu