Generace II. vypuštěna! – průběžná aktualizace

Ve hře došlo k velkému množství změn. Postupně budu přidávat články s jednotlivými změnami. Je toho opravdu dost 🙂

 • 24.2.2017 – Úprava seznamu vajec (Egg). Děkuji sevananovi za potvrzení přeřazení Kabuto z 10km do 5km. Zároveň jsem tam přesunul i Omanyte. Z tabulky byl vyřazen Hitmonchan a Hitmonlee. Plánuji k němu samostatný článek, jak získat Hitmontop.
 • 22.2.2017 – Niantic v noci upravil rychlé útoky. Změna pomůže hlavně pří dobývání Gymů, protože půjde snadněji uhýbat.
 • 21.2.2017 – Potvrzena teorie, že Eevee musí pro evoluci na Espeon a Ubreon být vašim buddym po 10 km. Teprve pak když se evolvuje bude buď Espeon (den) a Ubreon (noc)
 • 21.2.2017 – Bylo potvrzeno, že Corsola je takový zvláštní regionální pokémon. Není však fixován na konkrétní světadíl, spíše tu část světa, kde je teplo. Podle stovek svědectví by se měla vyskytovat zhruba zde:

 

 • 20.2.2017 – Byl mírně srovnán spawn rate pokémonů. Už se zase hojně objevuje Pidgey a Weedle. Člověk už měl strach, co s těmi tisíce candy bude dělat 🙂
 • 20.2.2017 – Otestována zrychlená Incense. Vše stále funguje, jen překvapivé množství Murkrow.  Zřejmě se bude jednat o hodně běžného pokémona. Ale na Dark medal dobrý 🙂
 • 20.2.2017 – Otestoval jsem si sólo dobýjení silnějšího Gymu. Překvapivě 2,9K Vaporeon mi dal větší záhul než 3K Snorlax. Posílená Water Gun je hodně OP :/

 

 • 19.2.2017 – Potvrzeno že Espeon a Umbreon musí být 10 km váš buddy pro správnou evoluci (Umbreon v noci, Espeon přes den). Pozor hra u buddyho a egg jinak ukazuje odchozenou vzdálenost. Je třeba počkat na aktualizaci ze serveru. Nespoléhejte na to, co je vidět u buddy.
 • 19.2.2017 – Unown medal započítává jen unikátní Unowny
 • 19.2.2017 – Pinap Berry ukazuje menší počet přidaného candy. Hra je ale započítává správně.
 • 19.2.2017 – V menu (po kliknutí na ikonku pokéball) přibylo vpravo nahoře tlačítko NEWS pod
 • 19.2.2017 – Evolvovat Zubata na Golbata stojí 25 candy (dříve 50)
 • 19.2.2017 – Heracross je zřejmě regionální pokémon pro střední a jižní Ameriku
 • 18.2.2017 – pokémoni z Generace I jsou snazší na chycení

Kde jsou Eevee? Dříve byly na každém rohu, teď nikde nejsou.

Důležitá upozornění

 • Nechytejte Togetic má extrémně nízký catch rate a vyplýtváte desítky ultra ballů na jeho chycení. Lepší je vychodit jej z Togepi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

92 thoughts on “Generace II. vypuštěna! – průběžná aktualizace”

 1. Za 10 dni 5 specialnich predmetu. Sice nevim co s 2x up-grade kdyz jsem porygona jeste nevidel, ale padaj (i mimo 7 day strike).

 2. Přátelé, zdá se mi to nebo … ? Ráno při dobývání gymu Dragonite opět rychlý při základním útoku jako před úpravou.

 3. Tak jsem dnes sundal Blissey 2792 CP. Jelikož můj Exeggutor se Solar Beam je na věži a můj nejsilnější pokemon – Vaporeon 2724 CP s Hydropump na ní nestačí, musel jsem zkoušet kombinovat 2 dny. Ale je to gym hned kousek od baráku kde bydlím a většinu času bývá obsazen našim týmem, a teď tam byla od soboty červených Blissey 2979 CP na 3 pozici a nikdo to neuměl u nás na malém městě shodit a ani červení zvýšit prestige gymu, tak mi to prostě nedalo… Nakonec jsem to položil tímto kombem:
  1) Primeape 1287 CP s útoky Counter a Close Combat
  2) Vaporeon 2724 CP s Hydropump
  3) Vaporeon 2127 CP s Water Pulse

  Jel jsem to bez jakéhokoliv uhýbání, prostě jsem do ní jen bušil. Primeape stačila udělat jeden Close Combat než padla, první Vaporeon vyprázdnil 4 x Hydropumpu a pak se poroučel taky a až Water Pulse dalšího Vaporeona tu svini skolil. Zbylo asi něco pod deset sekund. Když jsem předtím zkusil dát jako třetího pokeše Vaporeona Hydropumpaře, tak ten to nestihl v limitu, než se mu nabila Hydropumpa. Prostě tam musel být Vaporeon se slabším útokem.
  Blissey je pekelný pokemon, ale 2 na maximum nadopované Primeape s Close Combat by na něj taky mohly stačit. Mimochodem nad Blissey byli dva Rhydoni s CP 2.9K a na každého stačil jeden Vaporeon s CP okolo 2000. Jako obránce absolutně slaboučký pokemon, škoda stardustu…

 4. Jestli je heracross regionální tak mě pěkně štvou, jeden z mála o který mám zájem. Stejně jak tauros s kangaskhanem. Pak nemaj lidi podvádět.

 5. Osobně zatím nejsem z druhé generace a změn s ni spojených příliš nadšen. Zatím mám 43 novych kousku a žádný až na Kigdru nevypadá použitelné. Hlavní problém vidím ve spomaleni bojů v Gymech. Jsem skoro level 34, mám všechny pokemony z první generace a většinu medal ve zlate, takže jedinou zábavou posledních dnů pro mne bylo zlepšovat se v bojích o gym a zlepšit co nejvíce situaci červeného odboje v Brně. Změny mi to ale dost ztizili, neb na sejmuti gym je třeba skoro dvojnásob času a stejně tak jeho vylepšení. A to nemluvím o přítomnosti Blissei, padání hry, oslabení vymazlenych vapek a laprasu a časté nemožnosti úspěšně uhnout super útokům. Za mne zatím palec dole, ještě počkám, co s tím Niantic provede, ale dost mne to přestává bavit.

  1. Mluvíš mi z duše, jediné můžeš dodat hromada pokešu které jsou nepoužitelné. Jsem žlutej a agrese modrých elit v arenách je nedobitná .

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *