Spinda

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Akeno a poslední změna proběhla před 1 měsíc, 1 týden.

• Autor

_Fry_

Jak jste na tom se Spindou? Za pět dnů intenzivního protáčení pokéstopů jsme na úkol se Spindou narazil jen jednou. Protočil jsem určitě více jak 150 různých pokéstopů. Ví se, jaká je šance dostat tento úkol?

A jaká je šance na získání úkolu s Houndour a Snubbull? A jaká je šance, aby z toho padl shiny? Já opět za více jak 100 pokéstopů jen jeden úkol, kde byl Snubbull, ale nebyl shiny 🙁

Zde je přehled nových úkolů a odměn
    Research Task Rewards
    Land 3 curveballs in a row Encounter (Spinda)
    Evolve a Meowth Encounter (Houndour-Shiny potential)
    Catch a Meowth or Growlithe Encounter (Electrike)
    Catch a Skitty or Poochyena Encounter (Snubbull-Shiny Potential)
    Transfer 10 Pokémon Encounter (Misdreavus)
    Use 5 berries to help catch a Pokémon Encounter (Girafarig)
    Catch 5 Electric Pokémon Encounter (Mareep-Shiny Potential)
    Catch 5 Pokémon with Weather Boost Encounter (Poliwag)
    Hatch an Egg Encounter (Lanturn)

• #11747 Odpověď

Akeno

Já ještě nedostal úkol ani na Spindu, ani na Houndoura, ani na Snubulla. Za to mi pořád úkoly chytit 5 elektrických pokémonů. Tenhle úkol měl být, když všude běhal eventový Pikachu, a ne až po tom co ho stáhli.

• #11750 Odpověď

_Fry_

Ano, úkol na 5 elektrických pokémonů za Mareepa jsem měl alespoň 10x. Nesplnil jsem ho však ani jednou. Kdo odkládal chytání Pikachu z eventu to má teď snadné. Na druhou stranu shiny Mareepy mám asi 4 z comunity day, takže mě to nemrzí.

• #11781 Odpověď

Míra

On je nějaký problém tenhle úkol splnit? Plusle na mě vyskakuje furt. Electrike taky zrovna vzácný není…

• #11886 Odpověď

Akeno

Já splnil pokaždé, doufajíc že dostanu shiny, ale nepadla ani jednou 🙁

• #11754 Odpověď

Mysakusak

Spinda stale nic …

• #11759 Odpověď

sevanan

Spinda včera asi z desátého stopu hned ráno.

• #11780 Odpověď

Míra

Taky čekám na Spindu, ale už ji hlásili v centru města tak si pro ni zajedu.
    Já dnes dostal ten nesmyslný úkol Catch a Meowth or Growlithe Encounter. Okamžitě jsem ho smazal…

• #11866 Odpověď

Labilniveverka

Chytla jsem 3x a několikrát jsem ho viděla v gymu ale stále jednoho a toho samého, na to, že by měl mít 8 podob to moc nevypada.

• #11871 Odpověď

welby

Zatím je venku jen verze 8. Žádná jiná, pokud se nepletu.

• #11885 Odpověď

Akeno

Tak Spinda je konečně doma 😀

Odpovědět: Spinda
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook