Sezóna I. skončila, kdo co dal?

Domů Fóra Pokémon GO Deníky trenérů L3/T3 Boss challenge Sezóna I. skončila, kdo co dal?

Zvolené téma obsahuje celkem 16 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Mysakusak a poslední změna proběhla před 7 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

drago
    Klíčník

Tak se pochlubte, kdo jste co dal z první sezóny? 🙂

• Téma bylo upraveno před 10 měsíců, 3 týdnů uživatelem  drago.
    • Téma bylo upraveno před 10 měsíců, 3 týdnů uživatelem  drago.
  • #7434 Odpověď

Mysakusak

Jako ktere R3 bosse jsem dal sam z prvni varky ?
    Vaporeon, Machamp, Gengar, Arcanine,

Flareona jsme stahnul na 5% a nedal. Maxoval jseme si na nej golemy a oni mi ho ted stahnuly z obehu :-(.

Alakazana je otazka naswitchovat stado tyranitaru ze Stone Edge na Crunch. Az budu mit zbytecna TM tak by to mnela byt brnkacka. Aspon ze ho nechali v obehu.

Ze soucasnych novych r3 bossu je jedina vyzva Ninetiles.
    No podle simulatoru to ani vyzva neni – proste to nejde na cas, jako Jolteon v predchozi sezone ….

• #8653 Odpověď

Russulagrisea

Velká radost. Dnes první pokus o sólo Ninetalese a povedlo se napodruhé i bez boostu. Bylo cloudy. 3x namaxovany Gyarados waterfall hydropump. Napoprvé jsem začal Golemen a to chybělo pár sekund. Ninetales měl heatwave, se solarem bych ho nedal určitě.

• #8655 Odpověď

Mysakusak

Od te doby co jsem si namaxoval Gyaradose se mi Ninetiles uspesne vyhyba …. Liska zbabela …

• #8657 Odpověď

Mysakusak

Tak jsem dal solo pocasim naboostovane Omastra. Bez namaxovaneho Raiku by to neslo … Venosauri cipaly po jednom zasahu ..,

• #8669 Odpověď

Koffing

Ninetalese jsem sundal. Na prvnim miste gyara wf hp na max a dalsi golemy 2700 pocasi s boostem na rock a musim rict ze ten gyara proti golemum nic moc. Pri rainy pocasi by byli urcite lepsi. Takze na lisku jedine golem

• #8670 Odpověď

Koffing

Casove tak 10 sec pred limitem. Nebyt pocasi nedal bych ho…

• #8782 Odpověď

Mysakusak

Dal jsem dnes Ninetiles o bez boostu s pocasim. 2x namaxovany Gyros Waterfall/Hydropumpa (98% a 92%). 2x namaxovany Golem Rock Throw/ Stone edge (98% a 96%). Bez uhybani, 3 sekundy rezerva, na 2-hy pokus (v prvnim pokusu jsme daval jen 1 Gyrose a neslo to na cas). Ninetiles mnel Overheat …

• #8747 Odpověď

Mysakusak

Tak jsem si uz taky ukamenoval Ninetalese. Jeden Gyros s hydropumpou, 3 golemove a dorazeni rexikem…
    Zbyva mi Alakazan. Podle simulace by mnel jit s uhybanim umlatit jednim rexikem. To jsem zvedavy …

• #8766 Odpověď

Mysakusak

Tak jednim 98% rexikem na 40 levlu s crunch v nasich podminkach Alakazan rozhodne umlatit nelze. Uhybani je pomale a ve vysledku se to neda na cas. Simulace je na prd. Bez uhybani to zase chce aspon 4 rexiky na 38+ levlu, 3 nestaci :-(. No tak budu asi muset chodit s larvitarem dalich 800 km , s takovou ohyzdou.

• #8769 Odpověď

Russulagrisea

Potvrzuji. Bez uhýbání jsem ho dal 3x už a vždy byli v boji všichni čtyři moji Tyranitaři bite a crunch. Nejslabší je cca 3400CP

• #8770 Odpověď

Russulagrisea

Potvrzuji. Bez uhýbání jsem ho dal 3x už a vždy byli v boji všichni čtyři moji Tyranitaři bite a crunch. Nejslabší je cca 3400CP

• #8772 Odpověď

Mysakusak

Ja schytal Alakazana s Confusion/Shadow Ball. Nic horsiho by existovat nemnelo. Zkousel jsem 4-teho rexika nahradit Houndonem a Gengarem. Gengar zdechnul po jednom zasahu, Houndon moc neubiral. No tak budu 4 rexika tahat na 3400+ … Nebo to zkouset a doufat ze narazim na Alakazana s Future Sight a pujde to bez uhybani …

• #8838 Odpověď

Russulagrisea

Jo!!! Myslel jsem že jdu obětovat free pass, ale stal se zázrak! Dal jsem na první pokus Ninetalese boostnutyho počasím (bylo jasno) a ještě měl solar beam. Zbylo 8 vteřin, bez uhýbání. Sestava 1x Kyogre přes 4000 CP a 3x Gyarados. Vše čistě vodní útoky.

Velké štěstí jsem měl na to, že jsem dal hydropumpu, pak dostal zásah, který nabil tak polovinu dalšího útoku a akorát těsně před smrtí pokémona stihl pustit další hydropumpu. Jediné přerušení této frekvence a nešlo by to…

• #8841 Odpověď

Mysakusak

Masakr a gratulace. Ja po nekokika uspesich propalil pas na nenaboostovanem :-(. Jeste by mnel fungovat groundon, mud shot+ earthquake.

• #8850 Odpověď

Russulagrisea

A hned další den jsem si tu hubu rozbil a pass vyhodil. Boostnutýho Omastára jsem 2x těsně nedal na čas a na další pokus a přeskládání pokémonů už jsem neměl prostor. Strašně nakládal !!! Palmy stihly každá jen 1x solar a musel být rejoin.

• #8854 Odpověď

Mysakusak

Tak tak. Musel jsem nasadit namaxovaneho Raiku se Zapdosem, abych boostnuteho Omastra dal. Palmy chcipaly jedna za druhou. Dal jsem to take tusim na 3-ti pokus.

Doufam ze mi dnes nezrusi Alakazana jako r3 bosse. Jeste jsem s tou krysou nesrovnal ucty :-).

Odpovědět: Sezóna I. skončila, kdo co dal?
Informace o Vás:

Zrušit
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook