Tabulka omezení rychlosti v Pokémon GO

V Pokémon GO jsou různá omezení rychlosti, která mají zajistit, aby lidé nepodváděli třeba jízdou na kole anebo autem. Limity rychlosti jsou však různé a výzkumníkům z reddit se podařilo určit přesné hodnoty.

Činnost Limit Poznámka
Egg a Buddy 10,5 km/h Max. 175m za minutu.
Varování při jízdě autem ≥30 km/h Objeví se pokaždé když rychlost překročíte.
Omezení protáčení Pokéstop ±35 km/h K aktualizaci dochází každých 5 – 15 vteřin. Záleží jak rychle jedete.
Limit pro zobrazení pokémonů na herní mapě a jejich chytání. 40 km/h K aktualizaci dochází každých 5 – 15 vteřin. Záleží jak rychle jedete.
Softban za rychlost* ≥100 km/h
Ideální rychlost pro Incense** ±15 km/h Vychází na 1 pokémona za minutu.

* Jakmile dostanete softban, tak vám vždy pokémon uteče. Pokéball se ani jednou nezaklepe.

** Tahle rychlost se používá pro Powerleveling Zrychlená Incense

Rychlost vychází z průměrné rychlosti nikoliv aktuální. Pokud tedy rychle přibrzdíte může trvat pár vteřin, než se průměrná rychlost přepočte.

Do průměrné rychlosti se započítává i výkyv GPS. Jestli jste někde pod kovovou střechou se špatným signálem může to vést i k varování o vysoké rychlosti. Dávejte si na to pozor zvláště při boji o Gym.

Pokud používáte náramek Pokémon GO+, limity pro zobrazení pokémonů na herní mapě a protáčení pokéstopů mohou být přísnější. Osobně jsem si ale tohle neotestoval.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

6
Komentujte

avatar
5 Komentované diskuze
1 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
6 Už okomentovali
tomasek stefanCertTomMichalzdenokdrago Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
tomasek stefan
Host
tomasek stefan

Jojo začíná to být trošku nehratelné , prostě není čím chytat.Na chycení pokémona potřebuji v průměru 2až4 pokéstopy. Na levlu 29 chytám i obyč 100-200 cp pokémony na 5-6 míču

CertTom
Host
CertTom

Pokéstopy vytáčíme cestou do práce (školy). Já řídím a u pokéstopů zpomalím a dcera vytáčí. Jde to. V batohu sice rychle mizí Pokebally při chytání běžných úlovků, ale stále mám nasyslené Ultra Bally, kdyby přišel zajímavý Pokeš. Teď se můžeme těšit na akci k Díkůvzdání. Poslední přepočet CP pěkně zamíchal kartami (zajímavé je, že Pokeši v Gymech si zachovali původní CP – a tedy zřejmě i původní bojovou výbavu?), tak jsem zvědav, co přinese zítřek.

Michal
Host
Michal

Je velký rozdíl mezi množstvím věcí, co dá pokestop a mehzi počtem spawnujících se pokemonů, bohužel jsem také bez pokebalů, měl by se zvýšit počet věcí padajících z pokestopů, jak to bylo o Halloweenském týdnu, to by přilákalo asi i víc hráčů, levelení šlo také rychleji.
Také lvl 26 a už mě to nebaví, i když v práci sedím na pokestopu, těch pokemonů je víc a nestíhám je brát…

zdenok
Host
zdenok

Souhlas. Je to děs. To omezení rychlosti. Synátor protáčel pokestopy, když jsem řídil auto cestou do jeho školy. Teď mne nutí přibržďovat a ne vždy to jde. Ekologie hadr. Když byl event, že pokestop dával min. 6 věcí tak se to ještě dalo skousnout, ale teď už ne.

Petra
Host
Petra

Omezeni u Pokestopu mě vadí nejvíc, jsem téměř bez pokeballu. Cestou busem do práce už nic neseberu, u nás ve vsi pokestop ani gym nejsou. Asi to přestanu hrát. A to jsem na 26 lev. Je to škoda, ale hrála jsem to nejvíc cestou do a z práce. Asi není šance že to vrátí?