Další várka novinek pro hráče v karanténně

Vzhledem k tomu, že teď je kvůli viru SARS-CoV-2 v mnoha státech omezený pohyb osob, minimálně jako doporučení, tak se Niantic tomu snaží přizpůsobit i hru. Dá se předpokládat, že čím tvrdší budou opatření zvláště v USA, kde se situace každým dnem zhoršuje, bude nás tlačit více do hraní z domova.

Zvýšení denních limitů

Bylo navýšené množství dárků (gift), které můžete poslat na 30. Zároveň v batohu můžete mít až 20 dárků. Nezapomínejte, že dárky nezabírají v batohu žádné místo.

Bonusy

za chycení prvního pokémona získáte 3x více zkušeností a 3x více Stardust. Předpokládám že se to započítává i do 7 denního bonusu. Takže pokud jste omezili hraní, tak si alespoň toho jednoho chytněte.

V obchodě najdete nový balíček obsahující 100 PokéBallů za 1 PokéCoin a to se vyplatí.

Další úpravy

Až do 13. dubna je zrušena podmínka ujít kilometry a utratit PokéCoiny za zpřístupnění dalších bitev v GO Battle League.

Až do 1. května byla snížena úroveň přátelství potřebná pro bitvy mezi hráči. Stačí tedy abyste byli jen Good Friends místo původních Ultra Friends.

Cobalion s útokem Sacred Sword v raidech bude až do 31. března. Nemusíte kvůli němu však riskovat zdraví sebe a svých blízkých. Získat půjde i jako odměna v GO Battle League. Stačí si přečíst PvP v Pokemon GO – průvodce pro začátečníky a máte ho v kapse 🙂

Zrušené eventy

Ruší se Lugia Raid Week a Raid Hour.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

5
Komentujte

avatar
4 Komentované diskuze
1 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
5 Už okomentovali
Lukpazuzu1982arley veninifusLenkakoza Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
pazuzu1982
Host
pazuzu1982

Tiez mam ten isty problem disk pretocim a bally nevypadnu. Som zvedavy ci tu chybu Niantic opravi

arley venini
Host
arley venini

Ovšem prodloužení dosahu pokestopu se asi nepovedlo. Disk protočíte ale nic nevypadne…try again later

Luk
Host
Luk

Zvýšení dosahu platí jen pro gymy. Ty protocit jdou.

fus
Host
fus

Ty bally se hodí. Cestou z práci točím stopy, pak dojdu domů, zapnu incesence a star piece a chytám. Hodně rychle pak ubývají, na tu hodinu je i 100 málo.

Lenkakoza
Host
Lenkakoza

Ahoj všichni. Doufám, že chytate jen pokemony 😀 konečně várka pokebalu. Jsem na suchu. Sice nemám karantenu, ale jsem alergik a chodit s rymou a v rousce dost dobře nejde. Vydrzte a dodrzujte opatření a snad to bude brzy lepší.