Další várka novinek pro hráče v karanténně

Vzhledem k tomu, že teď je kvůli viru SARS-CoV-2 v mnoha státech omezený pohyb osob, minimálně jako doporučení, tak se Niantic tomu snaží přizpůsobit i hru. Dá se předpokládat, že čím tvrdší budou opatření zvláště v USA, kde se situace každým dnem zhoršuje, bude nás tlačit více do hraní z domova.

Zvýšení denních limitů

Bylo navýšené množství dárků (gift), které můžete poslat na 30. Zároveň v batohu můžete mít až 20 dárků. Nezapomínejte, že dárky nezabírají v batohu žádné místo.

Bonusy

za chycení prvního pokémona získáte 3x více zkušeností a 3x více Stardust. Předpokládám že se to započítává i do 7 denního bonusu. Takže pokud jste omezili hraní, tak si alespoň toho jednoho chytněte.

V obchodě najdete nový balíček obsahující 100 PokéBallů za 1 PokéCoin a to se vyplatí.

Další úpravy

Až do 13. dubna je zrušena podmínka ujít kilometry a utratit PokéCoiny za zpřístupnění dalších bitev v GO Battle League.

Až do 1. května byla snížena úroveň přátelství potřebná pro bitvy mezi hráči. Stačí tedy abyste byli jen Good Friends místo původních Ultra Friends.

Cobalion s útokem Sacred Sword v raidech bude až do 31. března. Nemusíte kvůli němu však riskovat zdraví sebe a svých blízkých. Získat půjde i jako odměna v GO Battle League. Stačí si přečíst PvP v Pokemon GO – průvodce pro začátečníky a máte ho v kapse 🙂

Zrušené eventy

Ruší se Lugia Raid Week a Raid Hour.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook
Přihlásit k odběru emailem
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
pazuzu1982
pazuzu1982
03.04.2020 10:11

Tiez mam ten isty problem disk pretocim a bally nevypadnu. Som zvedavy ci tu chybu Niantic opravi

arley venini
arley venini
01.04.2020 08:02

Ovšem prodloužení dosahu pokestopu se asi nepovedlo. Disk protočíte ale nic nevypadne…try again later

Luk
Luk
21.04.2020 16:07
Reply to  arley venini

Zvýšení dosahu platí jen pro gymy. Ty protocit jdou.

fus
fus
24.03.2020 11:30

Ty bally se hodí. Cestou z práci točím stopy, pak dojdu domů, zapnu incesence a star piece a chytám. Hodně rychle pak ubývají, na tu hodinu je i 100 málo.

Lenkakoza
Lenkakoza
24.03.2020 10:39

Ahoj všichni. Doufám, že chytate jen pokemony 😀 konečně várka pokebalu. Jsem na suchu. Sice nemám karantenu, ale jsem alergik a chodit s rymou a v rousce dost dobře nejde. Vydrzte a dodrzujte opatření a snad to bude brzy lepší.

5
0
Zapojite se do diskuze.x
()
x