Bulbasaur Pokémon GO Community Day – 25. března

V minulém Pokémon GO Community Day jsme měli možnost chytnout spoustu Dratiny, tedy ten kdo měl zrovna v sobotu volné 3 hodiny. Komu se poštěstilo dokonce získal i shiny verzi. Příští měsíc nás čeká další Pokémon GO Community Day a s ním i Bulbasaur.

Třetí Pokémon GO Community Day proběhne tentokrát v neděli 25. března 2018 od 11:00 do 14:00. Po tuto dobu budou platit také následující bonusy:

 • 3x více zkušeností za chytnutí pokémona.
 • Lure moduly vydrží 3 hodiny.
 • Zvýšený spawn Bulbasaur se speciálním útokem.

Po zkušenostech z dvou předchozích akcí jsou si všichni jistí, že Niantic vypustí shiny verzi bulbasaura. Ten je svítivě světle zelený. Prostě jako by byl radioaktivní 🙂 Rozvinutá kytička u Ivysaura a Venusaura má pak žlutou barvu. Ve sbírce se rozhodně neztratí.

Popravdě od změny Gym systému už moc pokémony nemá cenu řešit. S výjimkou Blissey už vás nic nepotrápí a nestojí ani moc času. Dříve byl Venusaur důležitou součástí bojového týmu na porážení 10tkyvých věží plných Vaporeonů. Měl dostatek HP, odolnost i dobré útoky. Prostě šetřil čas, abyste u gymu nemuseli tvrdnout půl hodiny.

Dnes už jej nepotřebujete a dáte přednost univerzálnímu útočníkovi jako Dragonite (dokonce už je i v zelené verzi :)).

Jak si užít event

O Pokémon GO Community Day je zvýšený spawn prakticky všeho, zvláště v parcích. Oblíbené parky bývají navíc dobře zalirované, takže chytáte pořád. Využijte toho a chytejte co nejvíc ať naberete potřebné zkušenosti. Dobře tomu pomůže i náramek Pokémon Go Plus.

Tak hodně štěstí a ať chytnete nějakého hodně namakaného shiny Bulbasaura 🙂

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

22 thoughts on “Bulbasaur Pokémon GO Community Day – 25. března”

 1. Nebude náhodou posun eventu, keď sa v noci posúva čas zo soboty na nedeľu o 1 hod dopredu? A teda 12:00 – 15:00?

 2. Bude se stahovat 3x expy na všechny chycený pokemony? A jak to bude s tím jiným útokem, ví se, jaký útok dostane a jestli bude k nečemu dobrý?
  Draco meteor na boj je slabší než Outrage, když byl Dragonite. Tak jestli bude mít cenu se tím vůbec u Venusaura zabývat.

 3. Zajímavé že bude Comunity Day v neděli. Jo oprav si datum přidání trošku ses předběhl v měsících, dnes je 2hý měsíc né 8mý. 🙂

   1. Mysaku už začni jednou počítat s tim že ne každý vlastní legendárky 😉 Pro nás je to prostě druhej nejlepší travní counter.

    1. Na HUBu řeší že pokud dostane LB, tak by se měl stát nejlepším travním pokémonem. To už za trochu snahy stojí 🙂 v každým případě já budu masit Bulbu stejně jako Dratinyho. Patří mezi moje oblíbence

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *