Dratini Pokémon GO Community Day – 24. února

Minulý Pokémon GO Community Day ohodnotil Niantic velice kladně, a tak se už v únoru dočkáme pokračování. I tentokrát se bude odehrávat převážně v parcích a jeho účelem je sejít se a užít si společné hraní.

Druhý Pokémon GO Community Day proběhne v sobotu 24. února 2018 od 11:00 do 14:00. Po tuto dobu budou platit následující bonusy:

  • 3x více Stardust za chycení pokémona.
  • Lure moduly vydrží 3 hodiny.
  • Zvýšený spawn Dratini

Pokud to bude jako minule, tak Dratini budou v parcích všude a v hojném počtu, takže si budeme moct dodělat zlatý Medal Dragon Tamer. Ta vyžaduje chycení 200 dragon type pokémonů. Vzhledem k tomu, jak jsou draci vzácní, tak jí ještě spousta lidí, včetně mě nemá.

Dratini bude také mít unikátní útok, který normálně získat nemůže. Vliv na hru nijak zvláštní to mít nebude, ale do sbírky se určitě hodit bude.

Shiny Dratiny

Vzhledem k tomu, že na minulém Pokémon GO Community Day se dal chytnou shiny Pikachu jsou všichni zvědaví jestli Niantic alespoň na chvilku pustí shiny Dratini.

Pravdou je že v současné době (23.01.2017) shiny Dratiny není ve hře, respektive se nenachází v herních souborech. Ovšem to neznamená, že jej tam v další aktualizaci nemusí Niantic přidat. Času je dost.

Shiny Dratini je růžový, stejně tak i Dragonair. Dragonite má barvu zelenou.

Jak Pokémon GO Community Day využít

Tentokrát se budou chytat prostě Dratini. Takže mít co možná nejvíce Ultra Ball a chytat co půjde. Důležitá je i komunikace v rámci lokálních skupin. Pokud někdo objeví perfektní kousek (100%), tak se o nálezu většinou podělí. U hráčů level 30+ mají všichni pokémoni stejné IV.

Co se týká bonusu 3x více Stardust, tak je otázkou zdali nepoužít Star Piece. Nejsem si teď jistý jak se to bude počítat, ale mělo by to být 4,5x víc. Pokud si to naplánujete, aby se vám do toho vylíhlo třeba 10 km vejce, tak za něj budete mít 2x tolik Stardust.

Jelikož akce trvá jen 3 hodiny, nevím jestli jí naplno využiji. Mě spíše vyhovují ty celodenní, protože přes den mám moc práce. I tak si ale Pokémon GO pustím a budu chytat alespoň, to co se objeví kolem. S Pokémon GO Plus vás alespoň čeká příjemné překvapení co jste to vlastně nachytali 🙂

Závěr

A jak akci využijete vy? Myslíte že nám Niantic udělá radost a vypustí shiny Dratini? Co speciální útok, který nebyl odhalen? Kdo si tipne? 😉

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

18
Komentujte

avatar
12 Komentované diskuze
6 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
14 Už okomentovali
ToJeFukOmajoCZPetrusska1MysakusakSlunicko10 Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
ToJeFuk
Host
ToJeFuk

Z tri hodiny jsem chytil 150 dratini, z toho 4x shiny. V Praze nachozeno cca 10 km v trianglu Namesti republiky, Staromak, Mustek. Pouzil jsem Pinaps, Incense i Star Piece. Skvela akce, ale degradovalo to Dragonite, vcetne badge za 200 chycenych… u Karolina bylo i 5 dratini na jednom miste…

OmajoCZ
Host
OmajoCZ

Za mě jednoznačně vydařený event. Začal jsem hrát hned když appka vyšla ofi na store a ještě jsem draka neměl ani jednoho . Po celé ty dva roky to byl takový můj Nemesis.Po včerejšku 600 Candy + . 4 draci nad 3000 CP , vybouchal jsem si jen jednoho na max , shiny samozřejmě i s meteorem. Počasí přálo ( Windy) takže ani dustu moc neubylo a jako bonus boostnuta Rayquza 2574 CP.

Petrusska1
Host
Petrusska1

Tak jo, 60 žížal za dvě hodiny, z toho 2 růžový. Všechno žlutý maliny a kousky z hvězd. Výsledek dva draci s meteorem a jeden z nich skoro na max (leveluju na 34,5). Subjektivně sněžilo míň než činčily minule, ale přišlo mi to tentokrát docela vyvážené. Pro nové hráče (hraju od září 2017) to smysl má. Chápu, že „staří“ koulí očima, ale pro ty, kteří nemají stáda potvor 3000+ můžou tyhle akce být zajímavé. Spokojenost.

Mysakusak
Host
Mysakusak

Dratiny nebude mit specielni utok. Specielni utok Draco Meteor bude mit Dragonit vyvinuty behem eventu.

Slunicko10
Host
Slunicko10

pustit to na tři hodiny v době obědů je bomba, to má každý nejvíce času běhat po patku. Pro mne je to pasé.

mildavil19
Host
mildavil19

Nemyslím že by nastala devalvace, kolik udêláme candy 450- 500 , to nic neohrozí

Mysakusak
Host
Mysakusak

Souhlas. Za 3 hodiny je i minimalni sance chytit Dratiny vhodne k tahani na max. 200 jich tezko nekdo chyti. A to odpovida kvalitou (sanci na 100% IV) 1 dratiny z 10 km vajicka (100 pokud bude foukat vitr).

molimkitochindrai
Host
molimkitochindrai

Doufám, že to nebude devalvace a nebudou se ukazovat jak pikachu. Jedná se o jednoho z nejsilnějších pokemonů a byla by to od nianticu dost velký hnus. K čemu je pak chodit vejce jak vzteklý… mít přítelíčka dratiniho, aby chodil candy. Vystartoval na něj k pokestopu, když se vzácně ukáže. Pak to tak můžou udělat ze všemi, třeba s tyranitarem. Pak by ale zcela postrádalo snažit se o co nejsilnější kousky, dělat pro to něco, když by to niantic naservíroval jak na zlatým tácu. Ta snaha by se pak vytratila a už by se zkrátka vytratil ten smysl mít co… Číst vice »

Mysakusak
Host
Mysakusak

Ja bych Dragonita neprecenoval. Ano je univerzalni, ale v dobe raidu a hlavne solo r3 raidu jsou cennejsi specialiste na zvlastni ukoly. Dragonita s hurikanem pouzivam jednoho v komandu na Machampy, jinak nevim co s nima …

Tomáš
Host
Tomáš

Ale k té devalvaci již došlo. A Niantic na ni stále pracuje. V legendárních raidech se nízkým levelům nabízejí k chycení mnohem silnější bossové, ačkoli dali mnohem nižší damage. A co ta šaškárna shiny Pikaču? Za 3 hodiny nasbírá každý klaun s levelem pod třicet 5 shiny pokešů – no to je tedy vzácnost.

Bruno
Host
Bruno

Když si vzpomenu jak se pomalu sbírala zlatá a teď se borec chlubil, že jich chytil za ty 3 hodiny 110 z toho 8 shiny.

Tomáš
Host
Tomáš

A udělají to se všemi, jak píšeš, i s Tyranem. A ten zlatý tác – Nianticu jde jen o to, aby ovečky platily – tzv speciální baličky a inkubátory apod.. Z nás starších hráčů, kteří všechno vychodili a vybojovali, prašule nevytáhnou.

Pavel
Host
Pavel

Ale je rozdíl mezi dratiny z vejce kde často pada s dobrým IV a když ho chytneš wild kde je použitelný dratiny velice vzácny. navíc Tyranitara mužeš každý den chytat na raidu. navíc stejně ne všichni mají volno a čas. třebá já minule nechytil ani jednoho pikachu protože jsem byl v práci. spíše bych tomu misto comunity day říkal comunity 3 hours.

macek
Host
macek

Pravdou je že v současné době (23.01.2017) trosku ti tam utekl rok 2018

AbebaCZ
Host
AbebaCZ

lidicky vejce setrit nema cenu,3x stardust bude pouze za chyceni (catch) takze Star piece a chytat vse co se objevi,jinak se shini dratiny se uvidi

Bruno
Host
Bruno

Star Pierce je jen 50 procent, ale není důvod proč by nešel použít. Takže to bude 4,5 násobek. Šetřit 10 km vejce, nakoupit inkubátory a naplánovat líhnutí na event. 7. den mám v sobotu, tak s prvním pokemonem snad do 11 hodin vydržím a pak vyrazím. Snad nebude -10. Poslední zlatou (dračí) jsem získal před týdnem, tak mě spíš bude zajímat jestli bude shiny.

Holyster
Host
Holyster

Nemyslím si že bude Dratini tolik jako Picachu. To by byla hrozná devalvace… Chytit Dragonite před rokem nebo rokem a půl to bylo něco. Mapy to trochu zkazily ale i tak to pořád byla vzácnost.No uvidíme… Ale mohla by bejt nějaká lurovacka v Praze na Kampě… Park u vody… Pár by jich tam bejt mohlo… 🙂

mmme730
Host
mmme730

Líbilo by se mi kdyby se speciální útok Dratiniho přenesl až na Dragonita 🙂