Aktualizace 0.87.5

Tak tu máme další aktualizaci, tentokrát s číslem 0.87.5. Většina se točí kolem AR módu, který si většina z nás vypnula hned po prvním spuštění hry, pokud tedy vůbec fungoval.

Lepší AR pro Apple

Niantic se nedávno na konferenci chlubil jaké velké pokroky dělá s rozšířenou realitou (Augmented Reality – AR) u Pokémon GO. Do nové verze 0.87.5, respektive její ekvivalentu pro iPhone byla už implementována. Takže můžete teď chodit kolem pokémona a dívat se jak vypadá. Potřeba bude iOS 11 a minimálně iPhone 6s.

Pokémon také bude na vás reagovat. Například vám uteče anebo odskočí pár metrů dále. Za přiblížení, bez toho aby utekl, bude 100 zkušenosti a Stardust.

Niantic investuje do vývoje AR velké množství prostředků a lidských sil, což spousta hráčů zrovna nebere moc s nadšením. Radši by preferovali novinky do samotné hry. Osobně neznám nikoho kdo s AR chytá pokémony anebo bojuje v gymu. Navíc na spoustě zvláště levnějších telefonů AR vůbec nefunguje.

Oprava chyb

I v této verzi se opravovalo.

  • Pokud vám zlobilo přihlašování přes PTC, tak už má zlobit méně.
  • V minulé aktualizaci přibyla možnost vytvářet partu pokémonů, pojmenovat si jí. Battle Party však obsahovalo několik chyb. Většina byla opravena.

Nové chyby

Jak už to tak bývá, tak s každou aktualizací se objeví série chyb.

Skryté novinky

Datamineři se opět snažili a něco pro nás vydolovali 🙂

Čekají nás nové vánoční boxy do shopu a to celkem 6 druhů. Pokud to bude jako minulý rok, tak budou rozděleny na 2 vlny.

Medal za chycené pokémony z jednotlivých regionů (generací) prošly změnou. Doposud byly všechny stejné.

Závěr

Součástí aktualizace je i příprava na vánoční event, kdy se čeká příchod nových pokémonů. Toto rozebereme v samostatném článku, protože někteří z pokémonů jsou celkem zajímavý a je zde potenciál, že by mohli být součástí budoucí útočné party.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

9 thoughts on “Aktualizace 0.87.5”

  1. S mladou jsme vymysleli jak vyvíjet s lucky egg!!! Staci zadat do „hledat“ pokemona, kterého budete vyvíjet (např Pidgey) a ten pokemon vám zůstane napsaný i po evoluci… Doporučují napsat si seznam koho chcete evolvovat. 😉

  2. Tato aktualizace mě fascinuje nakliknu určitého pokémona hodím ball a ve finále chytím úplně jiného než jsem nakliknul a to se mě stálo několikrát stalo se to ještě někomu?

  3. nahoru se mi obrazovka posouvá i když dávám Pokemona jako Favorite :-/ dokáže to pěkně vytočit :/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *