Powerleveling I. – LuckyEvolve

Tak máme za sebou několik základních pojmů a je načase začít psát články o tom jak pořádně hrát Pokémon GO.

S tím jak se to začíná hemžit v ulicích hráči už není jednoduché držet krok s těmi co mají o prázdninách opravdu hodně času. Takže je třeba nějak efektivně začít sbírat experience a dostat se rychle na nejvyšší level. Díky tomu můžete získávat lepší předměty z Pokéstop, chytáte silnější pokémony a vaši pokémoni mohou dosáhnout vyššího CP. Takže nastal čas dát hlavy dohromady a v Pokémon GO hledat metody na powerleveling. Tedy jak rychle získat zkušenosti a vysoký level.

Dneska vám předvedu Poweleveling, který jsem nazval LuckyEvolve. Kombinuje efekt Lucky Egg (zdvojnásobené zkušenosti na 30 minut) a Evolve, tedy evolvování Pokémonů, za který je 500 xp.

Příprava je jednoduchá. V místě kde bydlíte a pravidelně koukáte na telefon se většinou objevuje několik velmi slabých pokémonů jako Pidgey, Caterpie a Weedle. Ty také nejčastěji potkáváte všude možně. Už jich asi máte i plné zuby a ignorujete je. A to je chyba.

candyEvoluce každého z této trojice totiž stojí jen 12 candy. Pokud je budete průběžně chytat a posílat „na maso“ (transfer), tak vám jeden získá 4 candy (3 za chycení a 1 za transfer). Tedy na jednu evoluci stačí 3 pokémoni. Navíc se na nich dá dobře trénovat házení a za každého máte 100 XP.

Prostě stačí doma zapnout mobil, pochytat všechno co je v okolí a poslat „na maso“.

Takto si připravte candy alespoň na 20 – 30 evolucí. Čím více tím lépe. Nezapomeňte, že na každou evoluci budete potřebovat pokémony, které chcete evolvovat 🙂

Lucky-EggLucky Egg si můžete koupit v Shop za PokéCoin, ale to není potřeba, protože po jednom dostanete na Level 9, 10 a 15. Přeci jen PokéCoin jsou do začátku celkem vzácností a je třeba je používat spíše na rozšíření batohu.

No a pak si stačí sednout k jednomu PokéStop, kde občas něco chytnete a hlavně jim protočíte. Ideálně do restaurace s ostatními trenéry. No a odpálíte Lucky Egg.

Pak už evolvujete všechno jak o život. Za každou je 1000 XP. Takže pokud jste si připravili 30 evolucí je to 30.000 XP. To jsou 3 levely do 14 a 1,5 levlu nad.

Nezapomeňte že druhou evoluci můžete také poslat na maso a z nich jsou další candy.

Takto bude vypadat zásoba vašich pokémonů po powerlevelingu LuckyEvolve
Takto bude vypadat zásoba vašich pokémonů po powerlevelingu LuckyEvolve

Tato metoda je super, protože je jednoduchá. Pokud máte dostatek Poké Ball tak vám nic nebrání cestou lovit všechno a praktikovat jí.

Lucky Egg před odpálením. Na začátku jsem byl na začátku levelu 13. Po skončení už v polovině level 15. Dobrých 30 minut.
Lucky Egg před odpálením. Na začátku jsem byl na začátku levelu 13. Po skončení už v polovině level 15. Dobrých 30 minut.

Já se takto dostal za 30 minut z 13 na 15 a to padaly servery.

Takže powerlevelingu zdar 🙂

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

Komentujte

avatar
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na