Powerleveling IV. – Rychlé chytnutí pokémona bez animace

Tento trik byl nedávno představen na Redditu a funguje pro verzi 0.91.1. Jedna se o zneužití „bugu“ ve hře, díky kterému můžete chytnout pokémona do 5 vteřin, jinými slovy přeskočit animaci padajícího a klepajícího se pokéballu.

Zde je instruktážní video:

Teď si to projdeme krok za krokem:

 1. Jakmile jste v obrazovce s chytáním pokémona, Levým prstem podržte výběr pokéballu (nepouštějte).
 2. Přetáhněte prste až doleva, na místo kde je výběr berry. Stále levý prst držte až do konce.
 3. Teď pravým prstem hoďte pokéball. Levým pořád držte na displeji.
 4. V momentě kdy se objeví animace. Klikněte v levém horním rohu na ikonku útěku.

Pokémona stále vidíte na mapě, ale pokud na něj kliknete buď jste jej chytili a hra ukáže Error (25) anebo nechytili a chytáte jej znovu.

Touto metodou jde chytat pokémony opravdu rychle, srovnatelně s PoGO+. Jen můžete použít lepší míčky protože si je hra pamatuje.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

4 thoughts on “Powerleveling IV. – Rychlé chytnutí pokémona bez animace”

 1. Pripada mi to jakesi obskurni a nejsem si jisty jestli ma cenu to trenovat. Stejne to pri updatu odstrani …

  1. divny to je, o tom zadna, ale s tim odstranenim to nemusi byt pravda – to hazeni podel steny taky neodstranili.. trénovat moc není co – normalne jen před hodem udelam 1 pohym levou rukou (palec), kterou stejne drzim telefon.. a pak jen stihnout klikat „utek“ aby to nevytuhlo..
   no ale kazdopadne zadnej velkej ohen to není – zase o tolik to nezrychluje a když nechytnes, musíš znova naklikavat.. zajimava zalezitost, ale nic svetobornyho.. myslim, ze to budu používat jen v okoli gymu, kde se najednou vyspawnuje třeba 6 pokesu… ale jestli mi to ještě jednou vytuhne, tak na to kaslu – to by mi moc hru nezrychlilo 🙂

 2. Nejtěžší je jen ta první část swipe doleva, aby se zadařilo hodit ball hned napoprvé. Po odhození je dost času na zmáčknutí útěku. Útěk se musí zmáčknout jinak nabídka výběru ballu by mohla zůstat aktivní ve hře s mapou v pozadí a hra se musí shodit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *