Pokémon GO Fest Chicago a celosvětová výzva

Čeká nás celosvětová akce, na kterou bude mít vliv dění na Pokémon GO Fest Chicago. Společně můžeme získat získat bonusy a dokonce otevřít Mystery Challenge.

Akce začne v sobotu 22. července a bude rozdělená do několik fází.

Fáze 1.

Bude mít celkem 3 časová okna, která budou u nás v:

 • 18:00 – 18:30
 • 20:00 – 20:30
 • 22:00 – 22:30

V každém časovém okně bude záležet jaké budou chytat pokémony trenéři na Pokémon GO Fest Chicago. Podle toho bude následovat i odměna.

 • Fire – bonus do candy
 • Water – bonus do XP
 • Grass – bonus do Stardust
 • Electric – bonus do chození Egg
 • Rock – bonus do chození Buddy
 • Normal – zvýšená šance na potkání pokémona (Encounter rate bonus), zřejmě myšleno zvýšený výskyt pokémonů.

Našim úkolem bude chytat pokémony, aby se tento bonus prodloužil co možná nejdéle.

 • Bronze – bonus bude prodloužen o 24 hodin
 • Silver – bonus bude prodloužen o 48 hodin
 • Gold – odemkne se Mystery Challenge

Fáze 2

Pokud se nám podaří nachytat dostatek pokémonů celosvětově, tak se na Pokémon GO Fest Chicago od 1:00 do 2:00 spustí Mystery Challenge.

Fáze 3

Jestliže trenéři na Pokémon GO Fest Chicago úspěšně zvládnou Mystery Challenge, tak od 23. – 24. července odemkne hlavní celosvětovou odměnu.

Odměna pro účastníky

Všichni účastníci akce obdrží speciální medal Pokémon GO Fest Chicago a tričko pro svého avatara. Tak tričko je nakonec pro všechny 🙂

EDIT 20.07.2017: Niantic odhalil Mystery Challenge. Jedná se o prvního legendárního pokémona, kterého musí hráči na místě porazit. Pokud se jim to povede, tak následujícího dne se začnou objevovat legendární černá vejce po celém světě.

EDIT 21.07.2017: V emailu, který dnes rozesílal Niantic bylo potvrzeno, že pokud trenéři v mystery challenge na Pokémon GO Fest Chicago porazí legendárního pokémona, tak právě tento legendární pokémon se začne objevovat v Raidech po celém světě od 23. července.

Závěr

Je to ještě horké, hledám další zdroje a úniky informaci 😉

Zdroj: https://pokemongolive.com/en/post/gosummerevents

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

80 thoughts on “Pokémon GO Fest Chicago a celosvětová výzva”

 1. Bonusy jsou super. Brácha začal hrát a hned se dostal na level 16 a já zas konečně evolvoval prvního Tyranitara. Jak dlouho budou bonusy aktivní? Někde se píše do pondělí, někde až do úterý, jak jak to je??

 2. všechny ty bonusy budou aktivní do pondělí 24.7. do 14:00 našeho času (do 5:00 pacifického času v USA):
  2x stardust, 2x candy, 2x xp (předpokládám, že s lucky egg to bude 4x!), zvýšený výskyt pokešů (vidím na radaru doma, že jsou tam kde normálně nejsou), snížené kilometry vajec, buddymu snížené kilometry (candy místo každých 3km za 1km)

   1. Kecas, na 5km vejce staci odchodit 1,7 km. 🙂 Odzkouseno dnes a fukcni. Neplati to jen pro vajca, ktera mas v inkubatoru pred zacatkem bonusu.

   1. Mas pravdu. Uz jsem to nasel. Lugiu navic vsem ucastnikum festu dali zadarmo, aby je neukamenovali po tom kolapsu techniky – raid na nej zorganizovat nesel.

 3. Tak to je jeste vetsi prusvih nez jsem myslel :-(. Mobilni sit event nezvladla – Niantic nezajistil ani posileni ani lokalni wifi. Lide hazeli po lidech z Nianticu flasky, protoze se nedalo hrat. Eventy byli zrusene, protoze se nedalo nic chitit. Niantic vraci vstupne a $100 USD v pokecoinech navrch. Ani prenos videa z akce nefungoval. Proste megaprusvih. Doufam ze tohle nezopakuji u nas na Cernem Moste :-(. Po IT strance ukazkove nezvladnuta akce …

 4. Podle toho co ctu jinde tak GO Fest se totalne nevydaril. Technika zkolabovala, lidi jsou nastvany, chteji vracet vstupne. Niantic ma novou prezdivku Titanic :-(. To nejsou dobre zpravy. Delam sam v IT a to co se tam deje indikuje totalne gumidkovsky pristup s nedostatecnym predbeznym testovanim HW a SW :-(.

  Prvni chalenge vyhrala voda = bude vice XP.

  1. Tak ted ze streamu pokud jsem pochopil tak prvni cast – 3x pulhodka se povedla. Tudíž v 01:00 by mel byt mystery challenge.

   1. Pokud jsem pochopil ja zpravy na reggeditu, tak ucastnici dokazali chytit 4-15 pojemonu za 3 hodiny, diky kolapsum systemu. Takze se mozna pulhodky povedly ve svete, ale jake budou vyhody se v Chicagu asi nerozhodlo …

 5. Tak jak chytate ? Ja zodpovedne s navnadou v pesi zone (C. Krumlov). Akorat jsem mnel pocit ze presne v 18:00 vsichni pokesi zdrhly do ukrytu a ani navnada nejak nezabirala …

  1. Na lury, v Plzni na náměstí – na počty to celkem jde, ale na druhy je to bída.

   Mám dotaz k tomu výše zmiňovanému mailu, co měl posílat Niantic – to mělo jít všem, nebo jen vybraným osobám? Mně totiž nedorazilo nic… Nikam.

  2. Blbě 😃 Víkend na chatě bez civilizace a tak jsem ve vedlejší vesnici jezdila od jednoho pointu k druhymu, vzdáleného cca 500m do kopce 😁 Lury a incence (na 90% blbě napsáno) zapnutý.

   Jen ještě nechápu tu 2 část od 8mi

   1. Ja to take nechapu, ale proste od 20:00 a 22:00 chytim co se sustne. Tu 4 fazi to se nas snad uz netyka. Doufal jsem ze za ucast ve fazi 1 formou aspon chytani bude medaile a nic :-(.

     1. Já už nikam nejezdím! 😩 Ale sedím u jednoho pointu tak snad mě má poděbradková pohroma odveze domu 😁

   2. prostě od 8mi chytáš 30minut 🙂 to stejne od 10ti 🙂 nic víc, cim vic chytnes tim lip, prodlouzi se diky tomu odměna co vyberou v chicagu

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *