Niantic odhalil legendární pokémony!

Tak je to tady Niantic odhalil Legendární pokémony. Vše je daleko optimističtější než se původně čekalo! Samozřejmě bude záležet jestli společně s účastníky Pokémon GO Fest Chicago otevřeme Mystery Challenge.

Pokud vše půjde podle plánu, tak v podvečer 22. července 2017 se utkají účastníci Pokémon GO Fest Chicago s prvním legendárním pokémonem. Jestli jej dokážou porazit, tak hned následující den spustí legendární raidy po celém světě!

Co tušíme z traileru

  • Podle Traileru to vypadá, že legendární vajíčko bude na gymu 48 hodin, než se vylíhne. Bude tedy dostatek času se na raid připravit.
  • Na poražení legendárního raid bosse bude standardních 60 minut.
  • Lugia má CP 35K, Moltress 28K, Zapdos 29K, Ho-Oh 32K, Artucino 30K
  • Chycená Lugia měla CP 3500.
  • Raidy budou velice lehké, protože všichni trenéři v trailerů používají velmi slabé pokémony a stejně jsou schopni legendární pokémony uzergovat 🤦🏻

V traileru se nevyskytli mýtičtí pokémoni (Mew, Celebi). Z legendární jsem nezahlédl . MewTwo prolétl jen na závěr.

EDIT: 23.07.2017 – Jak to je ve skutečnosti

Účastníci Pokémon GO Fest Chicago „úspěšně“ otevřeli legendárního pokémona Lugia, který se od dnešního dne objevuje jako L5 raid.

Vzhledem k tomu, že Mystic byl na Pokémon GO Fest Chicago nejúspěšnějším týmem (resp. nejvíce zastoupen) bude prvním legendárním pokémonem v raidech Articuno.

Tito dva pokémoni se od dnešního dne objevují v raidech. Na účast v raidu není potřebo legendární raid pass. Stačí zcela běžný free anebo premium.

Co víme

Niantic napsal na svých stránkách, že legendární pokémony nepůjde dávat do Gymů, což je velká škoda. Momentálně jsou totiž gymy celkem nuda a neposkytují žádnou výzvu.

EDIT 21.07.2017

V emailu, který dnes rozesílal Niantic bylo potvrzeno, že pokud trenéři v mystery challenge na Pokémon GO Fest Chicago porazí legendárního pokémona, tak právě tento legendární pokémon se začne objevovat v Raidech po celém světě od 23. července.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

133
Komentujte

avatar
42 Komentované diskuze
91 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
62 Už okomentovali
Slimmik1TheCraQzdenokMysakusakwelby-cz Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
zdenok
Host
zdenok

Helejďte se, já bych z toho takovou vědu nedělal. Myslím si, že jak niantic poslední dobou zmrvil pokémony tím, že např. pokémon na kterého jsem čekal půl roku jsem si mohl najednou chytit/vylíhnout/vybojovat v jednom měsíci snad 10x, tak to samé provede s legendárkama. Pak se jen budete chytat za hlavu, že jste jak blbí běhali po městě a čekali hodiny až někdo přijde… Ano, pravda… počkáte si… ale někomu to třeba vadit nebude.

welby-cz
Host
welby-cz

Každý to má jinak. Já jsem byl teprve na třetím raidu na Lugiu a do třetice se zadařilo. Teď se soustředím na Articuna. Ale jdu jen na jeden max dva raidy cestou z práce (pokud se cestou nějaký objeví) a vždy jsem čekal max 10 minut (Brno).

Včera cca kolem 18.h jsem se na raidu bavil s ostatními a jeden říkal, že ten den už má za sebou 12 raidů a druhý měl 10 raidů. To mi přišlo hodně 🙂 Ale byli to evidentně studenti, tak na to mají celý den čas.

Mysakusak
Host
Mysakusak

Je to smutne ale je to tak. Se smradlavou kouli slizu jsem chodil asi 40 km aby bylo ne evlolv. Ted si muze Muka sestrelit za 20 CZK kazdy gumidek … Se zaprdkem s vrtulkou v zadku sjem chodil asi 200 km. Pri trose organizace si ted tyranitara kazdy muze de-fakto koupit za pass … Porygona jsem nahanel behem Valntinskeho eventu jak magor a nenahnal. Ted jsem pri eventu ivestoval do inkubatoru a z 10-tkovyc vajicek mam 4 kusy – co s nima ? Proste inflace hodnot a cileni na zacinajici hrace (coz je logicke, dle statistik tvori hraci s… Číst vice »

welby
Host
welby

Dle tweetu od Nianticu bude Articuno v raidech do 31.7., pak příjte Moltres od 31.7.-7.8. a následně Zapdos od 7.8.-14.8.

Jsem zvědavý, jak to bude dál?

Slimmik1
Host
Slimmik1

Ted pretlak a pak uz zadnej a bude vetsina z nas v prd….i . Do Prahy nebo Plzne kvuli tomu nepojedu a u nas malo hracu, takze to neslozime. Vcera jsem u Arta se synem stal vic jak hodinu a nikde nikdo.

zdenok
Host
zdenok

Neboj… vidím to na krásný říjnový legendary event. Budeš je nabírat vidlema.

Slimmik1
Host
Slimmik1

Už někdo zjistil, jak to bude s legendárkama dál? Zatím se mi zadařil jen Zapdos. 🙁