Piplup Pokémon GO community day – kompletní příručka

První Pokémon GO community day roku 2020 bude patřit Piplupovi, tučnákovému pokémonovi, který se vyznačuje svou hrdostí. Právě kvůli své hrdosti často odmítá přijmout potravu od svého trenéra. Občas se dokonce stává že odmítavě vzedme svou hruď, načež kvůli svým malým nožičkám přepadne 🙂 Ale nepodceňujte ho, je totiž velmi dobrým plavcem a kvůli potravě se dokáže potápět až na 10 minut. V případě nouze dokonce dokáže krátce popoletět.

Piplup Pokémon GO community day se bude konat v neděli 19.01.2019 od 11:00 do 14:00. Speciální útok budete moct evolováním získat až do 15:00.

Bonusy

Během eventu budou platit následující bonusy:

Všechny Lure moduly aktivované po začátku eventu budeou trvat 3 hodiny místo standardních 30 minut. Toho se využívá hlavně v lokalitách s velkou koncentrací Pokéstopů jako jsou například parky anebo historická cetra, kde se dá navíc dobře chodit „dokola“. Lure Modul spawne jednoho pokémona za 5 minut, takže je třeba kolečko naplánovat tak, abyste celou trasu stihli projít a vychytat za tento čas. Vhod tak přijde Pokémon GO Plus.

Po dobu je zkrácena doba líhnutí pokémonů na 1/4. Tedy Když po začátku eventu vložíte vajíčko do Inkubátoru, tak jeho vzdálenost potřebná na vychození bude čtvrtinová. Osobně během eventu jako je tento, do inkubátoru dávám 2 km vejce. Pokud omylem mám v mezi vajíčky 7 km, tak využívám event jako je tento a dávám jej do nekonečného.

 

Během Community day je běžné, že ze všech pokéstopů padají speciální „Community day“ field research, které zahrnují jen chytání community day pokémona. Dají se plnit velice rychle a odměna není špatná, navíc se vám započítávají do medal Pokémon Ranger.

Rozhodně je nepodceňujte a snažte se jich udělat co nejvíce. Zvláště tentokrát, kdy community pokémon není až tak moc důležitý.

Shiny Piplup

Pod příspěvkem Pokémonem následujícího Community day bude Piplup jsem se vás zeptal jak se vám shiny verze líbí.

Vsichni ti shiny tucnaci vypadaji jak nekolikrat vyprany. Jen vybledle kopie originalu. – NaKashi

Empoleon s Hydro Canon

Hydro Canon je poměrně silný útok, ovšem Empoleon s útokem 210 z něj zrovna maximum nedostane (DPS 14,78 TDO 623,65). Mezi vodními pokémony je navíc celkem velká konkurence a většina hráčů už prostě nějakou tu Kyogre (DPS 16,32 TDO 864,88) má. Pak tu je velice rozšířený Gyarados (DPS 15,15 TDO 696,97), pro kterého není těžké sehnat candy.

Asi by se dalo spekulovat o typu. Empoleon je přeci jen čistě Water/Steel pokémon, což je zajímavá kombinace a má dvojitou odolnost proti Ice, Poison a Steel pokémonům, takže by se třeba dalo něco vymyslet proti Rakeťákům, ale to už není záležitost Hydro Canonu, spíše dalších útoků.

No můžeme v komentářích dát hlavy dohromady a třeba něco zajímavého do neděle vymyslíme 🙂

Závěr

Piplup je vodní pokémon a v některých částech republiky by mohlo pršet, případně si Pokémon GO může myslet že prší. Takže Piplupové mohou být klidně s bonusem +5 levlů. To by mohlo být velice zajímavé. Chytnout nějakou 35tku s dobrými staty (ideálně shiny :)). Takový Empoleon s Hydro Canon už by byl zajímavý. Úroveň 35 bohatě stačí nejen jako záloha. Samozřejmě nic pro hardcore hráče, ale ti už mají stejně 6x Kyogre na level 40 + 1 za buddy 🙂

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook
Přihlásit k odběru emailem
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Emeldir
Emeldir
20.01.2020 14:06

My ty ne moc dobre pokemony bereme na flakace z domu (Mysakusak nam navrhl pokestop na pamatce kam dosahneme) 😀 Ja mam 2 shiny, manzel 0 a oba jsme meli neco na evo. Prestoze u nas snezilo tak to pokemoni vyhodnotili jako dest a vetsinu eventu byl bonus za pocasi.

Mysakusak
Mysakusak
19.01.2020 22:17

Venoval jsem tomu 30 minut. Ceske Budejovice – centrum totalne zalurovane a lovci kam se podivas. Plan splnen 2 shiny ve sbirce. Nekdy si je lucky vymenou upgradnu na vysokoprocentni :-).

Koffing
Koffing
19.01.2020 20:33

Dnes opravdu paradni pocasi na CD. Venoval jsem tomu hodinu a pul a dva shiny a jeden 96% CP pres 900. Pojal jsem to trochu jinak. Sel jsem tentokrat na druhou stranu do lesa kde se mi jiz schvalil pokestop u krizku. Cestou incense a tam na necelou hodinku lurko. Neslo mi ani tak o piplupa ale uzit si volny den v prirode a alespon jeden shiny. Ja jsem spokojenej

Plínka
Plínka
17.01.2020 14:27

Za buddy není plus 5 lvl.. ale jen o jeden lvl, takže je to k ničemu.

5
0
Zapojite se do diskuze.x
()
x