Miniakce Daily Bonuses with More Bonuses

Na oslavu spuštění denních úkolů, které dostaly oficiální označení Daily Bonuses, zvýšil Niantic dočasně odměny z Pokéstop a spawn pokémonů. Tuto jedinečnou příležitost byste měli co možná nejvíce využít!

Celá miniakce začala včera 7.11 a pojede až do pátku 11.11.2016. Po celou dobu se budou daleko více objevovat pokémoni. Zatím, co jsem tak sledoval tak to vypadá na zrychlený spawn rate na místech, kde se běžně objevují (na bývalé mapě byl spawn point – místo, kde se objevují označen lístečky). Chce to tedy začít víc chodit a hledat. Minimálně nachytáte desítky Eevee pro další evoluce 🙂

Pomůžou vám k tomu i odměny za protočený Pokéstop. Padá prostě více věcí. Zatím jsem neměl možnost to přesně spočítat, ale vypadá to na 2x. Takže daleko snadněji naplníte batoh, což vřele doporučuji.

Bohužel ti z nás, kteří jsou od rána do večera v práci a spoléhají na pokéstopy cestou, které protočí jízdou autobusem, mají vesměs smůlu. I přes četné protesty hráčů na sociálních sítích se Niantic nevyjádřil k nově zavedenému limitu pro protočení Pokéstop, kterých jsme se dočkali v aktualizaci Pokémon GO 0.45.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

Komentujte

avatar
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na