Gym Raid

Raidy jsou skupinové akce, které se odehrávají u Gymů. Hráči se sejdou u Gymu, kde se objeví Raid Boss a pokusí se jej společnými silami porazit. Pokud se jim to podaří, tak získají odměnu a možnost chytit pokémona, který Raid Bosse představuje.

Co potřebujete abyste se mohli Gym raidu účastnit

V současné době musí být váš level minimálně 5. Dále potřebujete Raid Pass anebo Premium Raid Pass.

Raid Pass získáte zdarma pokud protočíte disk nad libovolným gymem. Celkem můžete získat pouze 1 Raid Pass za den a v inventáři mít maximálně 1.

Premium Raid Pass si jde zakoupit v Shopu za 100 PokéCoin. V současné době není množství Premium Raid Passů nijak omezené.

Když přijdete ke gymu, kde je aktivní Raid Boss, tak vám Raid Pass umožní vstoupit do Raid Lobby.

Aktivní Raid v Gymu

V současné době není známo na základě čeho se v gymu objeví Raid Boss.

Prostě se zničehonic Gym zablokuje a objeví se na něm velké vajíčko s časem, kdy dojde k vyklubání raid bosse. O tom zdali je nějaký Raid v okolí dostanete informaci formou krátké zprávy, popřípadě můžete kliknout na tracker s pokémony v pravém dolním rohu. Po zobrazení trackeru klikněte na RAID

Pokud se Raid Boss už vyklubal uvidíte nápis Ongoing. V případě že ještě ne uvidíte čas, kdy dojde k vyklubání.

Nad Gymem zároveň běží odpočet do vyklubání/konce raidu.

U každého Raidu je uvedený určitý počet lebek. Ten odpovídá obtížnosti Raidu.

Obtížnost Raidu

Počet lebek a barva vajíčka vám prozradí jak je raid obtížný. Růžové vajíčko je obtížnost (L) 1 a 2, žluté L3 a L4, černé pak L5.

Pokémon chycený z raidu má minimálně IV 10/10/10 a má level 20. Počasí jej posílí až na level 25.

Průměrný hráč dokáže odsolovat L1 a L2.

Na L3 stačí 2 – 3 hráči.

Nejtěžší z L4 je Snorlax, je dobré na něj mít alespoň 7 lidí.

Opravdu zkušení hráči dokáží sólovat i L3 raidy. Jak na to se dozvíte v článku Level 3 Raid Bosové – L3/T3 Challenge.

L5 se věnuje samostatný článek Legendární Raidy.

Boj s Raid Bossem

Pokud je Raid Boss aktivní, tak si s ním můžete zkusit zabojovat. Pozor na L3 a L4 už je potřeba více lidí.

Jakmile vstoupíte do Gymu s Raid bossem můžete se přidat k lidem z okolí (Battle) anebo založit soukromou skupinu (Private Group).

Následující obrazovka je Raid Lobby. Dostanete se za ní až když použijete Raid Pass. Skupina se skládá celkem 180 vteřin (3 minuty). Po tuto dobu máte možnost navolit vhodné pokémony. Pozor pokud některého budete léčit či oživovat přes ikonku batohu (Items), tak hra zpřehází vybrané pokémony.

V současné době je Raid Lobby poměrně pomalé. Každá akce trvá i několik vteřin. Je dobré s tím počítat.

Napravo je pod Group Code „číslo“ skupiny v které jste. V každé může být maximálně 20 lidí. Jakmile je tento limit překročen, tak hráč je přidělen do další skupiny.

Po skončení odpočtu začne boj. Ten probíhá jako každý jiný, jen je protivník o něco silnější a má o dost víc HP. Pozor při boji na běžné bugy. Niantic je zatím neopravil, takže je lepší například pokémona obětovat než měnit.

Po porážce bose se rozpočítají zásluhy a obdržíte odměnu v podobě speciálních předmětů, revive a XP.

Dále získáte určitý počet Premier Ball, které použijete na chytání běžné varianty pokémona, který gym bránil. Množství Premium ball přitom záleží na tom kdo ovládá gym* a kolik jste dali damage.

* Ve hře je momentálně bug, který nezapočítává bonus za Gym Control

Chytání pokémona z bosse je stejné jako u jiných pokémonů. Můžete použít berry. Jediný rozdíl je, že můžete použít pouze Premium Ball. Ty mají o stejnou úspěšnost než klasické červené Poké Bally.

Boss odpovídá level 20 pokémona a má IV minimálně 10/10/10.

POZOR! Na chycení pokémona máte přesně 15 minut, od začátku odpočtu v Raid lobby. Pokud vám během chytání anebo boje spadne aplikace a mezitím ostatní úspěšně dokončí raid, tak stačí kliknout na Gym (Battle) a dostanete se do fáze chytání, ovšem pouze do výše zmíněných 15 minut.

Speciální předměty

Golden Razz Berry – tato berry výrazně zvyšuje šanci na chycení pokémona. Hladovým pokémonům v gymu také zvyšuje motivaci na maximum.

Rare Candy – můžete jej použít nalibovolného pokémona a rare candy se změní na candy daného pokémona. V podstatě je to univerzální candy.

Technical Machine (TM) – Existují dva druhy, jeden mění rychlý (fast) útok pokémona a druhý ten co se nabíjí (charged). Útok je změněn náhodně na takový, který pokémon může mít. Nemůže se takto naučit starý (legacy). Například Dragonite se už nemůže naučit Dragon Breath.

Množství odměn v Raidu

Kolik toho dostanete v Raidu záleží na počtu získaných Premier Ball. Čím více jich máte, tím více věcí získáte. Zvláště u L5 raidů se vyplatí držet Gym. Bonus v Gym control posune vaši odměnu o 1 stack (balíček odměn).

// jak se vypočítávají odměny se dozvíte z připravovaného článku

Další informace

  • Pokud neporazíte Raid Bosse, tak to můžete zkusit znovu (nestojí to další Raid Pass). Je však nutné znovu poskládat skupinu.
  • Bonusové míčky za damage se počítají z aktuální útočné šestice. Pokud je poraženo všech 6 pokémonů a přidáte se znovu přes re-join raid, tak se damage počítá od 0.

Jak přeskočit úvodní animaci

Přeskočením úvodní animace, kde raid boss zakřičí lze získat až 3 vteřiny času navíc. Většinu tento trik využívají zkušení hráči, kteří se sólo snaží pokořit každého T3 bosse.

Takže jak na to:

  • Vytvořte si svou bojovou skupinu se 6 pokémonů a pojmenujte jí tak aby byla hned vedle doporučených pokémonů (recommended).
  • Vytvořte si další bojovou skupinu, kde není žádný pokémon.
  • Při odpočtu zvolte skupinu bez pokémonů.
  • Jakmile doběhne odpočet, tak vás hra vyhodí raidu do lobby s chybou, že si musíte zvolit nějaké pokémony.
  • Rychle překlikněte na skupinu s 6 pokémony a dejte rejoin.
  • Hra vás rovnou pošle do boje. Na velmi rychlých telefonech se takto teoreticky dají získat až 3 vteřiny.

Závěr

Raid Bossové jsou prozatím novinka, takže postupně článek aktualizuji 🙂

 

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

201
Komentujte

avatar
72 Komentované diskuze
129 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
99 Už okomentovali
Petrusska1MysakusakJajalTarian95Labilníveverka Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
_Fry_
Host
_Fry_

Nechápu, proč nemůže být RAID BOSS třeba GOLEM, SLOWBRO, HYPNO, GYARADOS, KABUTOPS, DRAGONITE, UMBREON, ESPEON, URSARING, GRANBULL a spousta dalších… Takto to bude za chvíli nuda…

Mysakusak
Host
Mysakusak

Nuda uz to je. Ale kdo rika ze to Niantic nezmeni ? Mne to pripada jako testovaci rezim ….

Zveba
Host
Zveba

neví někdo jak se přihlásím do veřejné místnosti k ostatním hráčům před soubojem s bosem?
díky za odpověď…….

_Fry_
Host
_Fry_

Mám šanci porazit Machampa v Raidu sám, když jsem level 28? Pokud ne, mám šanci porazit vůbec nějakého pokémona L3?

Rayes
Host
Rayes

Ne zapomen na to

Mysakusak
Host
Mysakusak

Na level 28 nemas sanci porazit zadneho pokemona Raid 3. Jsem level 34 , zkousel jsem to a nedal (vetsinou na cas) … Ze to nekdo dal jsou hlasky od level 37+ ….

Rayes
Host
Rayes

Ja sem na 35 a namaxoval jsem dva vapiky s hydropump oba attack 15 a flareona sem nedal. Zkouset arcanine nebo charizarda asi vubec…

Gripen
Host
Gripen

Jsem lvl. 37 a sám jsem dal Arcanine. Ale Gengara a Vaporeona těsně ne….

Sára
Host
Sára

Mam level 29 a včera jsem jej dala…

Kejmlp
Host
Kejmlp

Jsem lvl 35 a machampa jsem dal čtyřikrát sólo ,takže to jde ,použil jsem 3x dragonite 3+,1xgyarados 3+ a 2x exeggutor 2,6

Cypakus
Host

Vůbec to sám ani nezkoušej. Nedáš ani L2

Riiiederner
Host
Riiiederner

Cože ? Ja mam levl 28 a v klidu exeggutor a davam žadneho z pokemonu nemam ani zdaleka na max jen armadu magmaru a electrabazu s 1100+ cp

_Fry_
Host
_Fry_

L2 jsem dal bez problémů (MUK a Magmar)

Rayes
Host
Rayes

Tak jsem zkusil flareona sundat sam s myma vapikama 2800 s hydropump. A dosel cas. Mozna kdyby to nebylo tak zasekany a vedel kdy mam nabitej special. Takhle to je na dve veci a kdo mi ted zaplati coiny na projebanej raid pass. Zkusil sem 3 kola a ani s rhydonem sem si nepomoh. Takze raid pass v prde** a 9 pokemonu ko. Prece nepojedu jen raid 2. Myslel jsem ze ten flareon pujde jak nic

Rayes
Host
Rayes

Nestacilo by treba upravit cas souboje podle poctu utocniku? At ma jeden treba 7 minut a kdyz bude 10 lidi tak treba minutu. Takhle to je na dve veci

petr
Host
petr

oni chteji, aby tam byla grupa lidi, ne aby se to solovalo.. takze neverim, ze něco podobného udelaji..

Gripen
Host
Gripen

Z deseti příspěvků se osm točí kolem Coinů. Proč? Copak je to hra kolik vydělám Coinů? Tak to nehrajte, Vy co chcete denně dostat min. 100 Coinů, páč inak je to na ho-no hra.
Taky mám k tomu své výhrady, ale narovinu, nemyslím si že je Niantic vyslyší….
Takže doporučuju to hodit za hlavu a hrát. Sbírat pokemony, chodit, protáčet stopy a gymy, bojovat o ně, chytat Bossy, formovat si své kousky na útok i obranu, vylepšovat je, měnit jim útoky, setkávat se se spoluhráči, prostě si hru užít.
Kašlat na Coiny…

zdenok
Host
zdenok

Ale coiny se k lecčemus hodí ne ? 😉

LUKKOCI
Host
LUKKOCI

takže když bosse neporazíte a jdete na něj znovu, jeho zdraví se mu obnoví na maximum. Jinak ničit bosse v jednom opravdu nejde a je to pěkná otrava… Niantic sice připravil co do krásy velký update, ale co do hraní a zvednutí hry jako takové, nevím nevím….Zdá se mi, že lidi už o gymy nebojují, a ten limit coinů na den za vráceného pokeše… opruz…

Kolmen
Host
Kolmen

naprostej souhlas, jde to do kopru

ademtix
Host
ademtix

Tak to je konec pokemon g. Kdejaký … vybije celý gym. Měl jsem pokemona 2 dny v gymu a když se vrátil nepřinesl žádné coiny. Domluví se 5 lidí co mají level 20 a získají každý bliseyho. To je konec pokemon go. Nevidím důvod proč to vlastně hrát, každý může během jednoho dne získat většinu dobrých pokemonů, ale kam je dát? Druhý den už není o co hrát. Konečná stanice ….

samotář
Host
samotář

Bojuj s Bossy, bojuj sám, hrej poctivě a pořád budeš mít oč usilovat.

Alagartada
Host
Alagartada

Ahoj, je tu někdo z Čelákovic? Včera jsme při raidu ve 4 tloukli Blastoise, ale neutloukli. Sice bychom ho zvladli, ale ne v časovém limitu. Hodil by se někdo do party, popř. se můžeme k někomu přidat. Díky.

Gripen
Host
Gripen

Tak ty TM (Technical Machines) jsou naprosto perfektní věcičky. Za mě to je nejvíc co lze v PoGo dostat. Včera jsem díky min udělal nejlepšího Snorlaxe a Dragonita. Fakt paráda.

Drticool
Host
Drticool

Jinak jestli jsem to zaznamenal dobře, tak od zprovoznění nových gymů padají vejce pouze z nich. Z 10 vajec mi všechny vypadly z gym stopu.

millie
Host
millie

né, mně spadly i z pokestopu.

Bruno
Host
Bruno

Soupeři dělejte něco, dnes jste mi vydělali jen 19 penízků. Doufám, že se od zítřka polepšíte.

Petr
Host
Petr

jo, tady bych chtěl všechny upozornit, ze ja osobne nebudu sundávat kohokoliv, kdo bude za cheaterama. Takze když uvidíte gym, kde mate cheatera, ani si tam nikoho nedavejte.. leda by vas vykopnul někdo jinej – a timto chci apelovat i na nemodry – nechavejte cheatery v gymech, at mají ty svoje pokese bloknuty a nic z toho nemaji..

samotář
Host
samotář

Hezký nápad, ale nebude fungovat, každý je znát nemůže a každý se chováme jinak. Oni žijí v paralelním světě a nás ostatní vlastně ani nepotřebují – na dálku do gymů nalezou a stejně tak se druhým účtem kvůli inkasu i vystrčí. Co je však jistě žere je to, když se jim v jednom dni pokešů vrátí moc a přinesou jen padesátku celkem. 🙂

petr
Host
petr

no, me uplne nedoslo to s tim druhym uctem 🙁 nejsem tak zbehlej ve fixlovani.. tim to pada a bude lepsi je kopat, aby jim dosel domu a nedal vůbec nic.. 🙂

samotář
Host
samotář

Je to prosté. Odhlásí se ze hry a přihlásí se jako někdo jiný, z jiného týmu. A účtů může mít… Nevadilo by mi to u těch, kteří to hrají v terénu a tím pádem si svůj čas mezi účty dělí, ale oni to většinou i hrají na dálku a čas tak naopak získávají – jsou to pak ještě pořád hráči? (To je jako poslat Marušku na jahody a pak se jimi doma chlubit.) Teď se jim to už tolik nevyplácí (nevím, zda jde z domu bojovat s bossy) a naříkají. 🙂

Mysakusak
Host
Mysakusak

Jdu v 22:30 ven vykydlit najezdnika a vidim aktivni raid ! Niantic zrejme odstranil casove omezeni … To je krok pozitivnim smerem …

Gripen
Host
Gripen

S těma Pokecoinama to stále dost lidí nechápe. Takže: 1) Můžete denně dostat jen max. 50 Coinů. 2) Za každých10 minut v gymu dostanete 1 Coin. Takže pokud pokemon vydrží v gymu třeba 1,5 hodin, obdržíte 9 Coinů.¨ 3) Pro obdržení max. denní částky 50 Coinů tedy stačí aby jste měli jednoho pokemona v gymu 500 minut, tedy cca 8,5 hodiny (nebo dva, každého 250 minut)……atd. 4) A je jedno zda Váš pokemon byl v gymu týden, nebo se Vám vrátili během dne třeba tři. Prostě dostanete jen max. 50 Coinů denně. 5) Pokud tedy dostanete zpět nějakého hrdinu, co… Číst vice »

Zveba
Host
Zveba

1xdenně dojít ke gymu a ten druhým učtem sundat pak 10 minut počkat a zas ho tam dát……..zbytečné krmit

Zveba
Host
Zveba

Má někdo zkušenosti jak se dostat do skupiny a nebo jak ji založit před utokem na bosse?????
co přesně odkliknout poté co použiju raid pass a vidím zobrazené další hráče ????????

Mr.Jelito
Host
Mr.Jelito

Tak to se máte, že si užíváte raidy. Nevím, jestli to už jsem jen já, ale raidy mi nejdou. Přihlašuju se pokemon trainer club (PTC) a když použiju raid pas, tak mi to najede do raidu, vyberu si pokeše na boj, počkám, až to odpočítá, objeví se boss, objeví se GO a jak zmizí, tak se mi objeví krásnej eror a jsem zpátky při nakliknutí do gymu. Takže super. Takhle už 3 dny za sebou. Očekávám, že se to spraví až s aktualizací. Nevím jak Vám, ale mě se ty boje v gymu cukaj jako prase. HP pokemonů skáče sem… Číst vice »

Zveba
Host
Zveba

Funkce Raid Boss je fajn,ale s 50 coiny za den a 20 stardust za malinu to je směšné už proto že je potřeba 1xdenně dojít ke gymu a ten druhým učtem sundat pak 10 minut počkat a zas je tam dát.
Pokud by se coiny připisovali automaticky každý den třeba o pulnoci tak by mělo smysl je i krmit.
100 coinu a 5000 stardustu bylo rozhodně lepší……….?

LukyLibo
Host
LukyLibo

Pokud by se hlasovalo, tak jsem rozhodně pro starý model Gymů. Dřívější limit 100 coins a 5000 stardust / den je nyní utopie. Krok zpět. Mimo mísu. Z tohoto důvodu nemá smysl vůbec o novém sytému boje diskutovat.
Výsledek je na dvě věci:
a) znechutit hru hráčům vyšších levelů
b) podporovat sponzory hry
Pay to Win. Chceš hrát = zaplať, jinak máš jen demo.
Škoda. Tohle se jim tedy nepovedlo.

kub
Host
kub

Jsem level 38 a znechucení necítím.
Reálné peníze nedávám, na to jsem příliš stár, a hraju si zadarmo. Tak nevím, no…

Pavel
Host
Pavel

Hra je zničená.Nemám důvod někam chodit.

Mr. Colombo
Host
Mr. Colombo

Mam to stejne. Nejsi v tom sam. O raidech si jen ctu, protoze na boj se mi to moc seka a haze errory.

Gombisscz
Host
Gombisscz

Přihlašuju se taky přes trainer club (level32) a mám ten samý problém. Ještě jsem si GYM RAID nevyzkoušel. 😡

Mr.jelito
Host
Mr.jelito

Tak Niantic o našem problému ví a řeší ho. Mají to i na stránkách Supportu:
support.pokemongo.nianticlabs.com/hc/en-us/articles/115009368507

Jirka Stolín
Host
Jirka Stolín

zapni si automaticky čas a časové pásmo měl jsem stejnej problém..

Agent12
Host
Agent12

To sami, kdyz jedu na hotspotu.

Markweyn
Host
Markweyn

Ahoj chci se zeptat od jakého levlu můžu na Raid Boss ??? Mám levl 17 a nemůžu a ve hře nikde nepíšou od jakého levlu můžu na Bosse :/ a ještě se chci zeptat kde získám coiny za GYMY ???

Riiiederner
Host
Riiiederner

Tohle info najdeš na na začatku tohoto članku a v članku nove gymy doporučuju přečist cele

Zveba
Host
Zveba

stačí mít pokémona v gymu 8hod a 20minut a pak ho vykopnout a dostaneš 50 coinu což je maximum za den a to každý den opakovat. na raid bosse byl potřeba level 25 a více ,ale to před chvílí změmili kámoš má level 23 a když vytočil stopu v gymu padl mu raid pass a šel na bosse.

Welby
Host
Welby

Momentálně je potřeba aspoň level 20,
ale celkem rychle to Niantic snižuje, tak se brzo dočkáš.

Gonzáles
Host
Gonzáles

Nevím co tu všichni brečíte o coinech. Mě se ten novej systém celkem líbí. Jako novej, slabší hráč z Prahy, mám konečně možnost si taky něco nahrát. Všude to tu bylo plný vaporeonů, gyaradosů, snorlaxů a podobně a prostě jsem neměl moc šancí. Teď přidali větší důraz na super effective útoky, v obraně gymu může bejt od každýho druhu vždy jen jeden kousek a když je nikdo nekrmí, tak i těm silnejm padá motivace a tím pádem i CP. Tak můžu konečně taky něco sundat. Mince pak dostanete 1 coin za každou hodinu, kterou byl pokémon v gymu. Když ho… Číst vice »

samotář
Host
samotář

Ne, najdou se i starší. Se ženou máme dohromady 105 a ona je z nás dvou ta mladší 🙂

Soninka
Host
Soninka

Normálne ste ma zverejnením Vášho veku potešili. Už sa necítim trápne, že ma táto hra dostala. Pravidelnou dennou chôdzou pracujem na svojej kondícii od 18.2.2017, kedy mi Pokemon-Go nainštalovala moja 27-ročná dcéra. A ešte 2 čísla: som v 32. leveli a mám 56 :o)

samotář
Host
samotář

🙂 my trajdáme už téměř rok a tak jsme o fous (lvl36) dál. Procházky (2600km) nás baví a současně je to i trénink na letní turistickou dovolenou. Fyzička se v horách vždycky hodí…

kub
Host
kub

Co bys na tom byl špatně? Mně je pětapade, no a co 😀

Alcieu
Host
Alcieu

no, na vesnici na mě všichni koukají stylem „taková stará a chytá pokemony“ a to je mi 30, ale když to člověka baví, tak to může mít na háku…
horší, že moje psychické zdraví zpochybňuje i manžel. no, inu..

kub
Host
kub

Stylem „takovej starej a chytá pokémony“ se na mne koukají mé děti – kluk 30 a holka 11, které to už dávno přestalo bavit. Asi proto, že jsem lepčejší, chachá…

Drticool
Host
Drticool

Mě 32 a na ty co se pošklebujou se*u z vysoka.

Gonzáles
Host
Gonzáles

Ok, ok.
Jsem se jen chtěl zeptat jestli jsem samotnej geront, kdo to hraje, nebo je nás víc 😉

Mysakusak
Host
Mysakusak

Nejsi :-). Az bude nejhur, priznam vek ja :-).

Beky
Host
Beky

Mojí mamince je 68 a taky hraje 😀 A mě je přes 40 😀 Pohoda…

petr
Host
petr

udelali jste mi radost 😀 jsem mladicek! a je fakt, ze na gymech poslední dobou potkavam +- stejnou vekovou skupinu (30-40) namisto mládeže 🙂

Rayes
Host
Rayes

Uvital bych clanek co jde solo a co ne. Dneska jsem ztroskotal na machampovi. Dal sem ho sam tak na 3/4 a dosel cas. Jsem level 35. Jiank exxegutor muk weezing na pohodu solo. Ve dvou jsme dali vapika a joltika jak nic. Chtel sem zkusit venusaura ale solo jsem si netrouf. Dlouho jsem setril dust a ted budu posilovat jen attackery ktery jsem driv neresil. Skoda dustu do snorlaxu a vsech obranaru. Ted zcela k nicemu. Konecne mi padl Fast tm. Pouziju na 100% espeona. Dostane confusion. Vubec nevim na co pouzit rare candy. Zatim pohoda jen 15 ale… Číst vice »

Mysakusak
Host
Mysakusak

Solo jdou vsechny level 1,2. Existuji lide co sejmuly sami alkazana a machampa. Podle simulaci by mnel jit solo vaporeon – ja to nedal na cas, ne na utocnou silu. Opravdu nevim jak zmenit strategii aby ten vapik solo sel …

Rayes
Host
Rayes

Treba casem bude tech raid bossu vic. Dneska jsem dal jen tak z legrace magikarpa jinak vsechny ty pokese uz mam tak me to ani nelaka. Jen ten machamp a na toho zatim nestacim. Fairy, flying, psychic jsou super efektivni. Ale s cim do nej jit aby daval dost damage

Drata
Host
Drata

Psichic asi alakazam možná xatu nebo slowbro/slowking
Fairy netuším, mozna clefable nebo mime
Flying není moc co

Chirurg
Host
Chirurg

Neví někdo co znamená Time defended oproti Time defending – jer to v gym badgi – time defending je celková doba, po kterou je na tom gymu pokemon, ale time defended? Mám Pokemona 1d7:40 na gymu a time defended má jenom 8m0s…Jinej má zase 9h6m…

Chirurg
Host
Chirurg

Takže jsem trochu surfoval po různých diskusních serverech a podle mě je to tak: Time defending je doba aktuálně sedícího pokemona na gymu a time defended je celková doba, po kterou ten který hráč ten gym bránil. Není započtená doba aktuálně na gymu sedícího pokemona, ta se započte, až bude z gymu vyhozen. Zkuste to někdo zkontrolovat, když vám vypadne pokemon z gymu.

Jirka
Host
Jirka

Ano + všiml jsem si, že Time defended se navýší o aktuální Pokémonův čas už i ve chvíli, kdy navštívím gym.

WallZmar
Host
WallZmar

Raidy jsou kam se podívám. Podle mě se jedná o zoufalou snahu Nianticu něco trhnout na premium RAID passech, jenže… Nikde nikdo nehraje… Nakonec kdo by riskoval to, že si koupí premium pass, vloží ho a nikdo se nepřidá? Kolikrát to může udělat, jednou, dvakrát? Měli by konečně pochopit, že nejlepší způsob jak si udržet hráčskou základnu je reklama. Ať jsou klidně na mapách označeny vývařovny McDonalds a ať vám k velkému menu dají promo kód za který vám vypadne inkubátor, ale tohle…

Riiiederner
Host
Riiiederner

Spiše by ti bossove mněli jit sundat v jednom i kdyby až na levlu 40 s x pokešema na levlu 40.5 tak v jednom protože je to tak jak řikaš ty a nutit lidi do nějaky spoluprace a domluvy když ta app nema chat nebo něco na ten zpusob aby se diky tomu lidi sešli do je uplně xxx

Riiiederner
Host
Riiiederner

Navič jen jeden free pass na den vzhledem k tomu že vetšina hraču za hru neutraci je prostě malo a opravdu diky tomu neni šance aby se tak někdo sešel taky si sam radši sundam ex. než abych nachodil x desitek km po městě v naději že najdu aspon jednoho hrače co ješte pass nevyplitval a pak dalšich x hodin čekat na nejakeho dobreho bosse

Swellow
Host

A chci se zeptat to třeba Raid Boss nemůže být Sandslash, Misdreavus, Tangela a další…???
Nebo jsou Raid Bossové jenom tito, které jsou na tomto webu??

Riiiederner
Host
Riiiederner

Ne tito jsou určeni