Promo kódy

Prozatím ještě k Promo kódům toho Niantic moc neprozradil. V druhé hře od Niantic však už jsou delší dobu. Zkušení hráči Ingress, tak na Redditu poskytli více informací k promo kódům.

Jak Promo kódy fungují

V Ingress se Promo kódy nazývají Passcodes. Jedná se o krátký řetězec znaků podobně jako v jiných hrách.

Promo kódy mohou být neomezené ale také můžou mít různé limity. Například:

 • omezené datumem (fungují jen určité období)
 • omezený počet použití (kód může použít jen jeden člověk na světě anebo i miliony)

Každý hráč může použít kód jen jedenkrát. Po zadání kódu dostanete odměnu.

Co můžete získat

Základem jsou běžné věci, které padají z Pokéstopů. Množství může být od jednoho protočení až po balík vybavení (20-40 ultra ball, 20-40 max potion, 10 – 20 berry). Toto množství je přepočítáno podle Ingress.

V Ingress se promo kódy dávají i při setkáních v reálu. Tyto jsou však výjimečné a umožní hráči získat speciální medal, která jinak získat nejde. Podobně by to mohlo být i v Pokémon GO.

Samozřejmě otázkou je jestli by právě tohle nemohl být způsob jak získat legendárního pokémona.

Jak získat promo kódy

Pokud pomineme reálné karty ze setkání, tak nejčastěji je lze získat na profilech hry na sociálních sítích. Takže je třeba sledovat Niantic na Facebook, Twitter a profil hry Pokémon GO na Facebook a Twitter.

U Ingress je Niantic schovává do obrázků, šifruje anebo posílá přes soukromé zprávy jako odměnu pokud reagujete na jejich výzvu.

Promo kódy, také byly součástí reklamní kampaně pod víčkem Hint Water. Zde odměna odpovídala protočení Pokéstopu, takže nic velkého.

Co se stane pokud mám plný batoh

Hra vyhodí chybu jako, když se snažíte protočit pokéstop. Je třeba mít minimálně jedno volné místo.

Samozřejmě o kód nepřijdete.

Je nějaké omezení na státy?

Promo kódy žádné regionální omezení. Může je použít kdokoliv. Většina kódů u Ingress navíc byla distribuována online. Ty od sponzorů většinou na hru neměly velký dopad.

Co uživatelé iPhone

Apple chce za použití kódů 30 % z hodnoty. Niantic se nikdy nepodařilo dohodnout s Apple. Proto u Ingress udělali stránku, kam mohli uživatelé iPhone zadávat kódy a vyzvednout si výhru.

Můžu dostat ban za zkoušení náhodných kódů?

Ve hře je omezení, které při větším množství špatných pokusů zadávání kódu tuto možnost zablokuje na určitou dobu.

// tento článek se bude průběžně doplňovat

Zdroj: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/692f3c/promo_codes_faq_pokemon_gos_new_promo_codes_are/

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

13 thoughts on “Promo kódy”

  1. Nejedná se o 30% pokéballů ale o 30% zisku z prodání promo kódu, jednoduše řečeno, na Android by promo kód stál 100kč a na iOS 130kč.

 1. A už se někomu podařilo PROMO CODE získat? Jakou má strukturu? Čísla? Písmena? Kombinace?

  V souvislosti s travním eventem je na stránkách http://pokemongo.nianticlabs.com/en/post/grassweekend2017 věta: „While you’re out with friends and family, don’t forget to document your findings using the Pokémon GO AR camera and share your screenshots on social media using #PokemonGO.“
  Pokud by to, co funguje u INGRES (U Ingress je Niantic schovává do obrázků, šifruje anebo posílá přes soukromé zprávy jako odměnu pokud reagujete na jejich výzvu.) fungovalo i u PG, tak třeba právě toto je cesta, jak se k promokódu dostat…

 2. kód může požít jen jeden člověk na světě anebo i miliony – vtipná věta hlavně slovo požít 😀

 3. Nemam rad kdyz hra smeruje ke strategii pay to win. To uz opravdu zavani gamblerstvim a zavislactvim. Kdysi jsem kvuli tomu prestal hrat MtG – nebylo to o hernim umeni ale o utraceni za papirove karticky …

 4. Za 100.000 zlatek legendárku. To je v korunách cca 21 tisíc…tak to už by byla závislost na léčení….

  1. Takto jsem nad tím neuvažoval spíš tak, že by mě čekalo tři roky hraní na jednoho pokemona *5 (tedy 15let) abych za optimální situace měl všechny (ale tak trochu počítám i s tou výměnou)

  2. Za ty při roky by mohli stihnout ji zavést a krom toho samozřejmě počítám i s nějakejma těma akcema kdy by to bylo třeba za polovic a tak (krom toho těch 100 000 je jen můj nástřel může to bejt třeba jen 10 000)

 5. Třeba balíček ve kterém bude náhodně jeden z 5 legendárních z první generace, nebo balíček regionálních pokemonů, kde taky náhodně nějakého získáš.

  1. Třeba balíček ve kterém bude náhodně jeden z 5 legendárních z první generace, nebo balíček regionálních pokemonů, kde taky náhodně nějakého získáš.

 6. Bylo by pěkné, kdyby byla nabídka v obchodě si třeba za 100 000 zlatek koupit promo kód pro získání 1 legendárního pokemona

 7. No podle dostupných informací zatím tedy nic moc.
  Uvidíme, třeba to bude taky za určitý počet chycených pokemonů z Kanto a Johto, za množství protočených stopů, celkem chycených pokešů atd. To by pak mohlo motivovat k lovu.
  Ale pokud bych měl dostat jako odměnu množství itemů, které padnou jako při běžném protočení stopu, tak to by byl trochu výsměch…ale tak uvidíme.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *