Pokémoni z Alola se chystají předčasně vstoupit do PokémonGO

Niantic tentokrát překvapil. Hodlá vypustit některé pokémony z Alola regionu. Je to poměrně velké překvapení, protože tito pokémoni se objevili až v Generaci VII. Na druhou stranu nebudou všichni, pouze verze, které mají svůj prapůvod v Kanto (Generace I). Ale vezmeme to postupně.

Co jsou pokémoni z Alola regionu?

Jedná se o pokémony, kteří přesídlili do teplé oblasti Alola. Ta má odlišné podmínky, a tak se jí pokémoni museli přizpůsobit. Mnoho z nich změnilo své návyky. Tím došlo i ke změnám jich samotných. Mají odlišný vzhled, velikost, hmotnost, typ, útoky a dokonce i někteří i staty. Tato jejich odlišnost je označována jako alola forma. Pozor když se mluví o verzi pokémona, mělo by se správně říkat třeba Alolan Exeggutor.

Například Rattata byla v Aloa velice rozšířená a jejich počet se stále zvyšoval. Pak však lidé přivezli do regionu Yungoos (Generace VII), aby zamezil jejich neustále rostoucímu počtu. Rattata se jim nedokázala bránit a tak musela změnit své návyky. Přesunuly se do městských částí a staly se z nich noční tvorové. To mělo za následek, že se jejich kůže zbarvila do černa, aby se v noci lépe schovaly. Z normal pokémona se stal dark/normal.

Dalším příkladem je Vulpix. V Alola osídlil zasněžené vrcholy hor, aby se vyhnul ostatním pokémonům, kteří dávají přednost teplým oblastem. Jejich kůže se změnila na bílou. Jejich typ z fire na ice.

Z pohledu hry mají stejné ID jako původní pokémoni, pouze jsou odlišní. Nejblíže k nim mají Castform. Existuje jich více odlišných druhů pod jedním ID.

Na jaké pokémony se můžeme těšit

První seznam se objevil na Reddit. Tamní výzkumníci rovnou přepočetli i CP.

Velice zajímavá je Alola forma Golema, který by mohl být ještě účinnější proti letajícím pokémonům.

Pokémon

Kanto verze

Max CP

Alola forma

Max CP

Dugtrio

1333 (1612)

1587

Exeggutor

2916

2881

Golem

2916

2916

Marowak

1691

1691

Muk

2709

2709

Ninetales

2157

2184

Persian

1539

1614

Raichu

2025

2143

Raticate

1549

1587

Sandslash

2328

2366

Převzato z: https://www.reddit.com/r/TheSilphRoad/comments/8l1gyq/with_alola_forms_coming_are_there_any_that_can_be/

Závěr

Jakmile se objeví další informace, tak článek bude doplněný.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

17 thoughts on “Pokémoni z Alola se chystají předčasně vstoupit do PokémonGO”

  1. Alolan byly jen Kanto a uprimne doufam ze to byl jen nepovedeny pokus a nebudou mrsit i jine pokemony protoze to az na dve vyjimky byla tragedie.

  2. Už někdo nějakého chytil? Jestli bude výskyt stejný jako u shiny mimo comunity days, tak budu mít jednoho na každých 20 000 chycených Pokémonů 🙁

  3. pokut vim tak aloha verze pokemonu jsou zatim jen z regionu Joto, takže by vlastně měli vypustit všechny 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *