Pokémon GO Valentýn 2020

Každoroční Valentýnský event v Pokémon GO stojí za to, protože jej doprovází zvýšený spawn růžových pokémonů. No a kdo je růžový? Přece Chansey a Blissey 😉

Pokémon GO Valentýnský event 2020 začne v pátek 14. února v 8:00 a bude končit v pondělí 17. února v 22:00.

Růžoví pokémoni

Hlavním lákadlem jsou růžoví pokémoni, kteří se budou ve zvýšené míře vyskytovat všude. S trochou štěstí narazíte i na Chansey, která po evoluce na Blissey je ideálním obráncem gymů.

Další na které se zřejmě můžeme těšit:

  • Clefairy
  • Jigglypuff
  • Exeggcute
  • Flaaffy
  • Hoppip
  • Luvdisc
  • Snubbull
  • Slowbro
  • Miltank
  • Skitty

Přivítejte Audino a Alomomola

Do hry budou přidání noví pokémoni Audino a Alomomola. Audino má max CP 1682 a žádný výrazný stat pro PvE. Alomomola má max CP 2169, nízký útok (138) a obranu (131) ovšem celkem velkou výdrž (338), která po přepočtu vychází až na 278 HP. Dobrá na lehké potrápení pár začátečníků v gymu. Obě tedy spíše do sbírky.

6 hodinové Lure moduly

Aby se nám lépe chytalo, tak po dobu eventu budou Lure moduly trvat místo 30 minut rovných 6 hodin. Pokud bude dobré počasí, tak se můžeme těšit na plné parky Lure Modulů. Ostatně co s nimi dělat? Z boxů jich každý máme více než stíháme spotřebovat.

2x více candy za chycení pokémona

Po dobu eventu získáte za chycení pokémona 2x více candy. Vyplatí se tak neohrnovat nos nad evolucemi, které se špatně chytají. Nezapomínejte že se počítají všechny chycení a to včetně těch z Research Breakthrough, Special Research a Field Research (ne odměna, jen chycení). Takže pokud máte nasyslíno do zásoby, tak můžete chytat.

Shiny Happiny a Chansey

Pokud budete mít štěstí tak můžete z vajíček vylíhnout shiny Happiny. Je taková fialová. Pozor pokud narazíte na zelenou Chansey, tak jí není špatně, jen je shiny 🙂

Závěr

Osobně si do sbírky chytnu Audino a Alomomola. Dále se pokusím najíte nějakou tu Chansey. Momentálně mám dvě Level 40 Blissey a pořád se v gymech ještě neztratí.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

6
Komentujte

avatar
4 Komentované diskuze
2 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
4 Už okomentovali
sikihawkPetrX81AkenoEmeldir Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
sikihawk
Host
sikihawk

Audino nikde nebylo

Akeno
Host
Akeno

Tak v poslední den eventu se mi Audino objevil u pokestopu, a asi za půl hodiny na tom samém místě i Alomomola. Takže oba nováčci jsou doma. 🙂
Ale zatímco Alomomolu jsem už asi 6x před tím zahlédl v nearby (ale vždy v blbou dobu), tak Audina jsem teď viděl porpvé, takže ten je očividně vzácnější.

PetrX81
Host
PetrX81

Audino 0ks, Alomomola 7ks. Takže asi smůla.

PetrX81
Host
PetrX81

Tak nakonec Audino ze 7km vejce

Akeno
Host
Akeno

Už 2x jsem tu rybu viděl na radaru v době, kdy jsem neměl čas pro ní jít. Ale když mám čas, tak nikde není. O Audina jsem nezavadil vůbec. Niantik zase asi chce aby lidi utráceli zlatky za inkubátory a chodili vejce….

Emeldir
Host
Emeldir

Audino prisel na lurovany stop, ryba dneska ve wildu videna dvakrat a podruhe chycena behem asi hodinove prochazky.