O dalším Pokémon GO Community pokémonu rozhodnou uživatelé na Twitter

Niantic se rozhodl zkusit opět něco nového. Opět se bude hlasovat o pokémonovi, který se objevím v červnovém a červencovém Pokémon GO community day. Ovšem tentokrát se bude hlasovat přes Twittet.

Co je Twitter

Twitter je často označován jako sociální síť, ovšem původní myšlenka byla mikroblogovací služba. O své myšlenky se můžete podělit formou tweetu, který může mít maximálně 280 znaků (původně to bylo jen 140 znaků). Tento limit vede lidi ke stručnosti a rychlejšímu šíření informací (v krátké době toho přečtete více). Twitter navíc umí řadit příspěvky chronologicky, což většina uživatelů používá. Mimo textů může vkládat fotky, videa a i zmíněné hlasování.

Na Twitter nefunguje klasické přátelství jako na Facebook. Místo toho si vybíráte lidi, které budete sledovat a oni vás zpět sledovat nemusí. Sledovat můžete politiky, novináře, celebrity ale i firemní profily. Všechno co napíší pak chronologicky projdete.

Profil hry Pokémon GO, kde se objeví i tweet s hlasováním najdete zde: https://twitter.com/PokemonGoApp

Kdy se bude hlasovat

Příspěvek s hlasováním se objeví 23. května ve 3 hodiny ráno a hlasovat se bude dát až do 24. května 3 hodiny ráno. Bude na to tedy jen jeden den.

K hlasování potřebujete mít založení profil na Twitter. K tomu většinou stačí emailová adresa. Případně si můžete stáhnout aplikaci na mobilu.

Komu můžete dát hlas

Hlasovat budete moct pro následující 4 pokémony:

  • Squirtle – Blastoise s útokem Aura Sphere (Fighting)
  • Weedle – Beedrill s útokem Drill Run (Ground)
  • Sandshrew – Sandslash s útokem Shadow Claw (Ghost)
  • Gastly – Gengar s útokem Shadow Punch (Ghost)

První dva pokémoni se objeví v následujících Pokémon GO community day v červnu a červenci.

Závěr

Očekává se že vyhraje Weedle, protože ještě nemá shiny formu, případně bude druhý za Gastly, u kterého velmi dobře vychází útok na PvP.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook
Přihlásit k odběru emailem
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Koffing
Koffing
21.05.2020 20:01

Twitter nevedu a z mého okolí nikoho takového neznám. Byl by velký problém aby každému ve hře vyskočila anketa a každý by si zvolil toho svého.

lelenka
lelenka
22.05.2020 12:13
Reply to  Koffing

naprosto s Tebou souhlasím, úplně zbytečně komplikované

2
0
Zapojite se do diskuze.x
()
x