Niantic zveřejnil co nás čeká v Pokémon GO v lednu 2020

Niantic oznámil co má v plánu v lednu 2020.

V lednu (1. ledna 2020 ve 21:00 UTC do 1. února 2020 ve 21:00 UTC) se můžeme těšit za Research Breakthrough na Laprase s útoky Ice Shard anebo Ice Beam. S trochou štěstí může být i hezký shiny. Prozatím jsem nekoukal jak si povede v tabulkách. Škoda že jej před lety tak oslabili.

I v lednu se budeme moct utkat s Giovannim po splnění Special Research. Prozatím netušíme jestli budou nové úkoly, ale nic tomu nenasvědčuje, takže další Looming in the Shadows. Odměnou bude Shadow Moltres.

Byla oznámena nová událost, Adventure Sync Hatchathon. Začne 2. ledna a potrvá až do 16. ledna. Tentokrát bude zaměřena hlavně na chození kilometrů. Kdo se zúčastní může se těšit na bonusový stardust, Rare Candy anebo Unova Stone. Niantic také slibuje Pokémény s party hat klobouky.

Do raidů se jako T5 boss vratí Heatran. Mělo by se tak stát 7. ledna 2020 a v gymech setrvá 4. února 2020. Pokud už máte Heatrana, tak se můžete těšit i na jeho shiny verzi. Samozřejmě pokud budete mít štěstí 😉 Mimochodem právě v lednu 2019 se poprvé objevil v gymech. Náhoda?


Niantic také slíbil že v lednu se začnou objevovat další pokémoni z Generace V. Tak uvidíme.

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook

14
Komentujte

avatar
6 Komentované diskuze
8 Odpovědi na diskuzi
0 Sledující
 
Nejvíce reakcí na komentář
Nejžhavější diskuze
11 Už okomentovali
Samaja73Milan AndelHonzaMysakusakEldoran42 Právě okomentovali
  Přihlásit k odběru emailem  
Upozornit na
Samaja73
Host
Samaja73

Mám dotaz, nikde tady jsem četl že kromě na chození 5, 25 a 50 kilometrů je odměna i za 100 kilometrů. Má s tím někdo zkušenosti? Já měl zatím nejvíc 80

Milan Andel
Host
Milan Andel

Tak dnes hned prvy shiny a 100% Lapras

Akeno
Host
Akeno

Hm, doufal jsem že nový rok nějakou novou legendárkou za týdení research. Místo toho tam bude Lapras kterých mám plný inventář, protože mi je líto je vyhazovat. Kdyby tam byla záruka alespoň na jednu shiny, ale takhle to bude jak s Eevee – shiny během té doby co byl ani jeden.

Koffing
Host
Koffing

Pro me jsou vyzva ty kilometry. Ted v pondeli jsem mel 46 a ted jsem na 15. Snad mi to pripocita zitrejsi bezky na modrave. Na kole jsem bohuzel moc rychlej

Eldoran42
Host
Eldoran42

PoGO pocita pohyb do rychlosti cca 10,5km/h kde se to lame. Optimalni je drzet se do 9km/h.

Honza
Host
Honza

Mě to přes Google Fit sledování aktivity s nastavením cyklistika počítá do průměru 20km/h. To platilo minulý rok ještě v listopadu…

fus
Host
fus

Já doufám v toho shadow Moltrese, protože mě chybí do sbírky. Ale na to budu muset konečně poprvé dokončit ten special research. Stále jsem zaseknutý ve třetí části, na úkolu vyhrát 3 zápasy.

Russulagrisea
Host
Russulagrisea

Paráda! Konečně zase po čase legenda, která se dá sejmout ve dvou 👍

Emeldir
Host
Emeldir

Virizion jde taky ne?

Russulagrisea
Host
Russulagrisea

No to možná jo, ale na to nemáme v rodině dost vhodných namaxovaných pokémonů. Chodili jsme na to tři a zbývalo pod minutu. Takže ve dvou u nás nelze.

Milan
Host
Milan

Jak?

Russulagrisea
Host
Russulagrisea

Když byl před rokem, tak jsem ho dal v jakékoli kombinaci útoků se sestavou 1x Groundon a zbytek eskadra Rhyperiorů. Vše ground útoky. Na svém účtu všechno namaxované, na dcery účtu je na maxu Groundon a Rhyperioři jsou jen evoluce z co nejsilnějších chycených nosorožců…na maxování není stardust. Většinou bývala rezerva tak 10-20 vteřin.

Milan
Host
Milan

Díky moc za info

Mysakusak
Host
Mysakusak

Lepsi je zacit Rhyperionama, Groundona dat na konec pokud nejsou Rhyperioni – je pomalejsi. Mnelo bybto jit ve 2 s rezervou ….