Minccino Limited Research 2. února

Niantic si pro nás připravil takový menší tří hodinový event, ve kterém budeme moct získat nového pokémona Minccino. Jedná se o součást oslavy příchodu nového čínského roku – roku krysy.

Event se bude konat v nedělí 2. února od 14:00 do 17:00.

Bohužel z popisu eventu jsem nezjistil jestli to bude běžný field research, který padá z pokéstopů, anebo special research. Pokud bych si mohl vsadit, tak to bude běžný field research s možností opakování.

Minccino je činčilový pokémon, kterého lze evolvovat na Cinccino pomocí Unova Stone. Do hry bude přidána i shiny varianta, pro ty štastnější 🙂 Jestliže nebudete na event mít čas, tak se nebojte podle některých zdrojů by se měl od neděle objevovat i běžně venku.

Cinccino je normal pokémon s maximálním CP 2242. Nijak výrazně nevybočuje a v herní metě se zřejmě ani nechytne. Tedy  je fakt roztomilý, takže jej třeba někdo zkusí v PvP pro zábavu 🙂

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook
Přihlásit k odběru emailem
Upozornit na
guest
5 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments
Smolko
Smolko
04.02.2020 07:22

Uzasny event, ukol jsem vubec nedostal (v spravnem case), takze moncicaka nemam

Naturesaurus
Naturesaurus
02.02.2020 23:09

Tak tenhle event se mi vydařil. I když pršelo šel jsem a plnil úkoly. Byly dost snadné. A výsledek…..neuvěřitelný. Měl jsem štěstí. Hned druhý Minccino měl 100%. pak jsem ještě získal dva kteří mají přes 80% a jsou shiny. A navíc k tomu jsem chytil Nidoran 100% ale měl level 1 😀 To je odměna za to že jsem za celý týden nezahlédl červeného Gyaradose. A ani nechytil shiny Magicarpa.

Pokéryba
Pokéryba
01.02.2020 13:53

Minccino Research Tasks and Rewards: Minccino Research: Use 3 Berries to help catch Pokémon Minccino Research: Catch {?} Normal-type Pokémon Minccino Research: Catch a Patrat or Bidoof Minccino Research: Catch a Pikachu, Plusle, or Minun Minccino Research: Catch a Rattata or Sentret Minccino Research: Evolve {?} Normal-type Pokémon Minccino Research: Battle in a Gym Minccino Research: Make {?} Curveballs Minccino Research: Make {?} Great Throws Minccino Research: Make {?} Great Throws in a row Minccino Research: Make {?} Nice Throws Minccino Research: Make {?} Nice Throws in a row Minccino Research: Battle in a Raid Minccino Research: Defeat a Team… Číst vice »

Pokéryba
Pokéryba
01.02.2020 13:55
Reply to  Pokéryba

Sorry, nějak nefunguje formátování textu

DISP
DISP
02.02.2020 13:39
Reply to  Pokéryba

když se dá celý text, tak máš „formátování“ v pohodě ;o)

5
0
Zapojite se do diskuze.x
()
x