Zvýšená obtížnost L3 raidů

Domů Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Zvýšená obtížnost L3 raidů

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  Koffing a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 2 týdnů.

• Autor

_Fry_

Zdarec,

zdá se mi to nebo byla výrazně zvýšena obtížnost L3 raidů? Ty, které jsem dříve s přehledem dával sám nyní nezvládám (vyzkoušeno na 3 různých protivnících). Jsem lvl 35 s celkem optimalizovanou sestavou vhodných counterů.

• #10213 Odpověď

Mysakusak

Asi se to ti zda. R3 hraju denne a porad je davam vsechny. Mozna neberes v uvahu nove vliv pocasi a bossove ti pomlati utocniky jinak nez drive ?

• #10230 Odpověď

MartialApple

Teď jsem byl Machampa a pohoda (lvl 34). 6x Alakazam 30,5 level a šel srát i když mu přálo počasí, tak nevím :/

• #10233 Odpověď

Koffing

Hodne zalezi co ma machamp za utoky. Nejhorsi je asi heavy slam ten da zabrat nejvic. Kdyz ma close combat tak padne a zbyva jeste pres pul minuty.

• #10234 Odpověď

MartialApple

Jo, to je pravda. Jeste se objevil hitmonchan, tak jsem ho sel zkusit se stejnou sestavou a rozstrelil me 2x potom uz jsem nemel cas. Charge utok mel dynamic punch nebo proste neco s punch, uz si nepamatuji. Tezko se uhybalo a navic mi nejak to me heblo iphone 6 freezovalo, chtelo by to novy mobil

• #10236 Odpověď

Russulagrisea

To měl Thunder punch …včera jsem ho taky vyfasoval s tímhle útokem a bylo to zase o fous …ukazovalo to 6 vteřin že zbývá, když byl dole.

• #10242 Odpověď

MartialApple

Vypada to ze na nej 6x 31 level nestaci. Ale zase se mi nechce ujebavat dust abych je navysoval, to by stalo hodne.. nebo myslite, ze ma cenu navysovat? Kdyz to zveda jen o polovinu cp a rozdil mezi 30-40 level je nejakych 10%?

• #10246 Odpověď

Koffing

Muze to byt hranice mezi uspechem a neuspechem. Ja si driv hodnekrat vylamal zuby prave na machampovi a posiloval jsem co se dalo. A najednou to proste prislo a byl dole. Hodne udela i toceni sestavy a optimalni utoky. Ja mel dlouho lugii s future sight a zmenil jsem na sky attack a to mi pomohlo zdolat hitmonchana. Na max mam v komandu akorat espeona co ma 100% a padl z vejce. Ten zkratka byt musi. Jestli neco posilat tak espeon se vyplati. Je dulezite iv a prioritni attack na 15. Jinak co mam jeste opravdu na max je kyogre 96 gyarados 98 machamp 100 dragonite 98 tyranitar 96 a 91 a to je prozatim asi vsechno. Dustu spousta a cekam na adekvatniho tyrana nebo machampa tech neni nikdy dost. Spoustu kousku mam alespon na levlu 35 groudon blissey zapdos a proste co je potreba.

Odpovědět: Zvýšená obtížnost L3 raidů
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook