Zvýšená obtížnost L3 raidů

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Zvýšená obtížnost L3 raidů

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Koffing a poslední změna proběhla před 5 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10211
      _Fry_
      Host

      Zdarec,

      zdá se mi to nebo byla výrazně zvýšena obtížnost L3 raidů? Ty, které jsem dříve s přehledem dával sám nyní nezvládám (vyzkoušeno na 3 různých protivnících). Jsem lvl 35 s celkem optimalizovanou sestavou vhodných counterů.

    • #10213
      Mysakusak
      Host

      Asi se to ti zda. R3 hraju denne a porad je davam vsechny. Mozna neberes v uvahu nove vliv pocasi a bossove ti pomlati utocniky jinak nez drive ?

    • #10230
      MartialApple
      Host

      Teď jsem byl Machampa a pohoda (lvl 34). 6x Alakazam 30,5 level a šel srát i když mu přálo počasí, tak nevím :/

    • #10233
      Koffing
      Host

      Hodne zalezi co ma machamp za utoky. Nejhorsi je asi heavy slam ten da zabrat nejvic. Kdyz ma close combat tak padne a zbyva jeste pres pul minuty.

    • #10234
      MartialApple
      Host

      Jo, to je pravda. Jeste se objevil hitmonchan, tak jsem ho sel zkusit se stejnou sestavou a rozstrelil me 2x potom uz jsem nemel cas. Charge utok mel dynamic punch nebo proste neco s punch, uz si nepamatuji. Tezko se uhybalo a navic mi nejak to me heblo iphone 6 freezovalo, chtelo by to novy mobil

      • #10236
        Russulagrisea
        Host

        To měl Thunder punch …včera jsem ho taky vyfasoval s tímhle útokem a bylo to zase o fous …ukazovalo to 6 vteřin že zbývá, když byl dole.

    • #10246
      Koffing
      Host

      Muze to byt hranice mezi uspechem a neuspechem. Ja si driv hodnekrat vylamal zuby prave na machampovi a posiloval jsem co se dalo. A najednou to proste prislo a byl dole. Hodne udela i toceni sestavy a optimalni utoky. Ja mel dlouho lugii s future sight a zmenil jsem na sky attack a to mi pomohlo zdolat hitmonchana. Na max mam v komandu akorat espeona co ma 100% a padl z vejce. Ten zkratka byt musi. Jestli neco posilat tak espeon se vyplati. Je dulezite iv a prioritni attack na 15. Jinak co mam jeste opravdu na max je kyogre 96 gyarados 98 machamp 100 dragonite 98 tyranitar 96 a 91 a to je prozatim asi vsechno. Dustu spousta a cekam na adekvatniho tyrana nebo machampa tech neni nikdy dost. Spoustu kousku mam alespon na levlu 35 groudon blissey zapdos a proste co je potreba.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook