Zlín a okolí

Zvolené téma obsahuje celkem 17 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  5567 3421 1866 sabina a poslední změna proběhla před 5 měsíců, 1 týden.

• Autor

Ilsatera

Zkouška zkouška…

Někdo kolem?

• #2528 Odpověď

M. Husak

Občas tam zajedu. Držím pár gymů ve Vizovicích, Rožnově pod Radhoštěm a u Vysokého Újezda …

• #2651 Odpověď

JaraBossS

Ahoj. Tady Hulín. Jezdím Holešov,Kroměříž a Bystřice pod Hostýnem. Mám tam v gymech bojovníky.

• #2698 Odpověď

CertTom

Záleží na tom, který jsi tým. V okolí Zlína jsem dlouho držel pozice ve Vizovicích a v Bratřejově. Teď mi o víkendu vybili poslední gym v Nové Dědině. Asi se na to o víkendu znovu podívám.

• #2701 Odpověď

Ilsatera

Ale nazdár, ogaři 🙂 V jakém týmu jste?

Nad Vizovicema jsem přemýšlela, jsme s bráchou ze Hvozdné. Kdybys byl červený a potřeboval lidi na držení pozic, tak tam sjedem 🙂 Jinak na Hvozdné máme jeden gym, hledáme posily.

• #2702 Odpověď

M. Husak

Ve Vizovicich jsou tezce opevneni modri. Stejne tak Roznov po Radhostem. 2 gymi ve Vysokem Ujezde zurive brani dva mistni cerveni. Behem vanoc jsem se s nima o ne pretahova i 2x denne :-). Ve Zline jsou nejlepsi 4 pokestopy u auly VS. Staci dat 4 lure , sedet na miste a jen tocit a chytat … Valaske Klobouky jsou take modra pevnost …

• #2740 Odpověď

Ilsatera

Dík za info. My taky Hvozdnou zurivě bráníme 😀 fakt super pocit, když dobyješ gym, jdeš domů, vyjde z ulice chlap, ty děláš vtipy, že to je při tvém štěstí PatriScamander a ejhle 😀 pokračuješ a váš místní gym je modrý… tak se musíš vracet 😀 a pak když modrej odjíždí busem, mu můžeš zamávat 😅 Brácha říká, že měl pocit, že jsi modrej. Proto svatosvatě přísahám, že když tě uvidíme někde na gymu, ať vlezeme, kam vlezeme, k tobě ne. Pokud teda nebudeš ohrožovat naše pevnosti 🙂 Štve mě, když ale vidím někoho na 20+ gymech, nějakého nenažrance… a ještě leze k nám. Takové nenažrance nesnáším, tak jsem udělala ve Zlíně trochu čistku 😇

• #2742 Odpověď

CertTom

Tož zdar dcérko! Hvozdnou ti necháme. Možná můžu doporučit červenému kámošovi, kam zajet.

Ty nenažrance 20+ taky moc nechápu :-). Na podzim jsem dělal nájezd po celé Šumavě a večer jsem měl obsazeno 24 gymů (zlaté časy – většina nevydržela ani den). Když jsem zjistil, že limit je 10, snažím se držet co jde do tohoto maxima a doplňovat ty stabilní. Důvod, proč držet víc gymů je možná jen pro frajeřinu nebo pro jistotu (skoro každý den ty nestabilní vypadnou).

Zážitky ze hry jsou stále zajímavé. Včera jsem na zastávce MHD cvičně sundával jeden žlutý gym10. Pak přišel jeden nadšený školák, že mi pomůže. To by ale bylo na dlouho, tak jsme šli sundat jiný, aby si mohl taky obsadit. Mezitím sděloval domů: „Ano, mami, už jdu – ještě 5 minut!“. Inu – hráč.

Dnes jsem si naproti tomu šel ulovit Larvitara doprostřed hřbitova. Za chvíli přichází dva anglicky mluvící chlapíci s mobilama. Mrknu na ně a prohodím: „Larvitar?“ Oni zbystří, usmějí se odpoví: „Larvitar!“ Pak už následuje jen krátká výměna informací o týmu a levelu (jeden modrý 35, druhý červený) a běžím odchytit Ursaringa o kus dál. Taky hráči.

• #2747 Odpověď

Ilsatera

Tome Tome… to je od tebe tak hezké, že pomáháš malochom se stadiony 🙂 Úplně mě to dojalo (bez sarkasmu).

Jak jsi daleko s Tyranitarem?

Btw z vajca Miltank, huráá… konečně něco jiného než Ekans :’D

• #4003 Odpověď

Redmagezl

Nekdo cerveny ze zlina kdo by semtam zahral? Samotneho me to nebavi… 🙂

• #4055 Odpověď

Ilsatera

Čao, já a pan bratr :)))) kterou část obcházíš?

• #4061 Odpověď

Redmagezl

Jak kdy, ja hraji sam za cervene protoze nemam s kym. Ted pobyvam na JS, takze neni problem sejit do mesta. Ale jinak bydlim na podhori. V postate chodim hlavne v noci, semtam pres den 🙂

• #4920 Odpověď

NaramCZ

Ilsatera Rhino peknej 😛 otazka je jak dlouho tam bude! Muhahaha!!!

• #4921 Odpověď

NaramCZ

Ilsatera Rhino peknej 😛 otazka je jak dlouho tam bude! Muhahaha!!!

• #7348 Odpověď

Sebullbator

čego…Nekdo z malenovic na raidy??

• #7349 Odpověď

Sebullbator

čego…Nekdo z malenovic na raidy??

• #11178 Odpověď

5567 3421 1866 sabina

Trainer vodě 6276 9044 5736 Blue team lvl 28 sabinaurubova Zlín

• #11179 Odpověď

5567 3421 1866 sabina

Trainer vodě 6276 9044 5736 Blue team lvl 28 sabinaurubova Zlín