Zelený štít v shopu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Zelený štít v shopu

  • Toto téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 4 roky a 3 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Autor
    Příspěvky
    • #20977
      Lída Nová
      Host

      Jsem nováček a někde jsem našla, že v shopu má být nějaký zelený štít, na výběr odměn, ale já ho tam nemám…

    • #20978
      welby
      Host

      Jestli si to dobře pamatuji, tak ten tam byl v počátcích hry, kdy byl jiný systém gymů a jednou za 21h jsi mohla vybrat odměny přes ten „štít“.

      Tohle už ovšem dlouho neplatí. Odměny (coiny) získáváš automaticky, když tvého pokémona někdo vyhodí z gymu. Za každých 10 minut, které tvůj pokemon stráví v gymu získáš 1 coin (max je 50 coinů za den tj. za bránění gymu po dobu 8h a 20min).

      Coiny ovšem získáváš jen ve chvíli, kdy ti někdo pokemona vykopne z gymu. To znamená, že pokud ti během jednoho dne nikdo pokemona nevykopne, tak ten den nedostaneš žádné coiny, i když máš gym obsazený. Naopak pokud ti někdo vykopne všechny pokemony z více gymů ve stejný den, tak získáš max těch 50 coinů i kdyby každý z těch pokemonu bránil gym třeba týden v kuse.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 1 vlákno odpovědi
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook