Zelený štít v shopu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Zelený štít v shopu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  petr a poslední změna proběhla před 7 hodinami, 32 minutami.

• Autor

Lída Nová

Jsem nováček a někde jsem našla, že v shopu má být nějaký zelený štít, na výběr odměn, ale já ho tam nemám…

• #20978 odpověď

welby

Jestli si to dobře pamatuji, tak ten tam byl v počátcích hry, kdy byl jiný systém gymů a jednou za 21h jsi mohla vybrat odměny přes ten „štít“.

Tohle už ovšem dlouho neplatí. Odměny (coiny) získáváš automaticky, když tvého pokémona někdo vyhodí z gymu. Za každých 10 minut, které tvůj pokemon stráví v gymu získáš 1 coin (max je 50 coinů za den tj. za bránění gymu po dobu 8h a 20min).

Coiny ovšem získáváš jen ve chvíli, kdy ti někdo pokemona vykopne z gymu. To znamená, že pokud ti během jednoho dne nikdo pokemona nevykopne, tak ten den nedostaneš žádné coiny, i když máš gym obsazený. Naopak pokud ti někdo vykopne všechny pokemony z více gymů ve stejný den, tak získáš max těch 50 coinů i kdyby každý z těch pokemonu bránil gym třeba týden v kuse.

• #20979 odpověď

petr

to byl starej system vyberu odmen z gymu.. ted uz to funguje uplne jinak, takze uz to tam neni – driv sis mohla vybrat, kdy chces vybrat coiny z gymu, ktery mas obsazeny – ted dostanes odmenu automaticky kdyz pokes z gymu vypadne..
    ale dalo mi to zabrat, nez jsem prisel na to, co myslis 🙂

Odpověď na: Zelený štít v shopu
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook