Zapomenutý pokemonu v Gymu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Aktualizace, novinky a události Zapomenutý pokemonu v Gymu

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel samotm a poslední změna proběhla před 5 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #9696
      Kahan
      Host

      Ahoj. Poraďte umístil jsem pokemomy do 2 gymu na slovenské vesnici a už jsou tam 34 dnů. Přestalo se jim snižovat CP.. To tam budou navždy jestli tam nikdo z jiného teamu nepůjde?

    • #9697
      Russulagrisea
      Host

      34 dnů ??? Do odlehlých gymů dávat jedině odpad …dost lidí se setkalo s tím, že má pokeše v gymu i přes půl roku …

    • #9717
      Sadecky Peter
      Host

      ahoj Kahan, ak si tam nechal nejakého miláčika a vážne ti chýba, tak zhruba za dva týždne sa vraciam spať na slovensko, ak by to nebolo moc daleko tak ti ho možem zabaliť previazať mašľou a posalť spať domov 😀

    • #9726
      Sadecky Peter
      Host

      zabudol som spomenúť že pre úspešnosť tejto misie je primarne dôležité aby si nebol členom modrého týmu 😀

    • #9716
      Srdcervac
      Host

      Bohuzel sachy sami proti sobe hraje opravdu hodne hracu. Mnoho z nich si ani neuvedomuje, ze podvadi.

    • #9739
      samotm
      Host

      A teď mi teda řekni, jak podvádím, co tím získám? Hlavně mi neříkej 50 pokecoinů. Ty mám i tak z jiným gymů. Jde mi jen o to, získat zlatý odznak. Takže jak ho mám, tak svýho pokemona vyhodím (jenom svýho, ostatní který bych sejmul přes svým dokrmím zlatou malinou).

    • #9744
      Mysakusak
      Host

      Samotm: Odpovez si sam. Proc to delas, kdyz tim neziskas zadnou vyhodu ? A kdyz tim zikas vyhodu, tak je to podvod.

    • #9745
      samotm
      Host

      Mysakusak: Tak jedinou výhodu, kterou tím získám je to, že můžu dát jiného pokemona do gymu (omezení max. 20 pokemonu v gymu). Ale to hlavní proč to dělám je to, že když seřadím odznaky podle bodů, tak chci mít nahoře gymy v mém okolí, kde pravidelně hraju. Ne nějakej gym v horní dolní, kde by ten pokemon byl půl roku.
      Doufám, že ty do mě nechceš rejpat kvůli tomu, že „podvádím“.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook