Vykopnutí z gymu

Zvolené téma obsahuje celkem 12 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  lelenka a poslední změna proběhla před 9 měsíců, 3 týdnů.

 • Autor
  Příspěvky
 • #8098 Odpověď

  m

  Poslední dva dny se mi v noci 2x stala tato situace.

  Večer obsadíme s manželkou gym v pořadí Ona a pak Já. Ráno se probudím a žena je pořdá na gymu a já jsem pryč.

  Jediné korektní řešení, je že by můj pokémon ztratil motivaci rychleji neš maželčin a někdo ho vykopnul takto (a pak by se vybodnul na dobývání gymu). Pokémoni byli: žena Snorlax (2000) a já Lapras (1900).

  Předevčírem se mi stalo, že někdo (neviditelný, v okolí se žádná postava nepohybovala) zaútočil na gym, pak 30 min nic, pak zase útok, pak zas nic a nakonec za cca 5hodin to zhodil.

  Osobní názor je ten, že si někdo postavil bota a testuje, nestalo se vám něco podobného?

 • #8099 Odpověď

  Akeno

  Také se mi stalo že jsem byl jednou v gymu první, v průběhu dne se tam přidali asi 4 další lidi. a na druhý den byl můj pokémon zpět, ale ti další si tam hezky v klidu seděli dál.

  • #8100 Odpověď

   m

   Jenže to není problém, prvního vykopneš tak, že uděláš soubo, odejdeš a zase uděláš souboj. Tak umlátíš jen prvního.

   Ale já první nebyl, ale až druhý. A první tam zůstal pořád. Jedině snad, že by prvního někdo dokrmoval.

 • #8101 Odpověď

  Tomáš

  Co se týká vyhození jednoho a ponechani druhého – různým pokešům různě rychle klesá motivace. Útočník projel gym jen jednou, jeden pokeš po boji padl na nulu, druhému ještě nějaká motivace zůstala, a druhé kolo boje už nebylo.

  Útoky po 30 minutách – někdo je v okolním baráku, a blbne s GPS – různá místa bytu, nosné železobetonové zdi odchylují GPS, někdy ho to hodí až ke gymu, kde zabojuje, někdy jen obíhá daleko z bojového dosahu.

 • #8103 Odpověď

  petr

  nebo někdo zahaji fight z auta/autobusu..
  nebo proste fly…

 • #8105 Odpověď

  _Fry_

  A je nějaké pravdilo, kteří pokémoni ztráci motivaci pomaleji? Opravdu se mi stává, že jedu třeba proti 6 polomrtvým pokémonům a dva tam zůstanou napříč pořadím na další kolo. Pak už třeba jede vlak/bus nebo není čas a nechám je tam.

 • #10471 Odpověď

  Russulagrisea

  Popíšu nedávnou situaci. Obsadíme gym, vložíme 2 žluté pokémony a odcházíme čekat na tramvaj, přestože za chvíli na gymu má začít lege raid. Bohužel nebyl čas zůstat, ale ještě vidíme přicházet skupinku 6 lidí. Jinak nikde ani noha. Začíná se o gym bojovat, během chvilky jsou oba pokémoni pryč a gym obsazuje modrý. Ale co to? Okamžitě zase boj, modrý je pryč a do gymu naskáče 6 žlutých …chvilku potom začíná raid, celá šestka bojuje a my odjíždíme tramvají pryč.

  Ach jo …

  • #10474 Odpověď

   TNT

   Popisuješ situaci, kdy ty spěcháš na raid a oni nespěchají na dohodnuté starty s ostaními nebo jsou herně soběstační jako skupina. 😀 Mě dost vadí, že jakmile se individuálně hrající lidé spojí se skupinou, pak přestanou komunikovat s okolím přes discord a neinformují kam se jako skupina přesouvají. Včera píšu, kdo přijde k tomu a tomu gymu na raid v centru…..nic, nikdo, jen nabídky ostatních solo playerů dojít na jiné místo…. a dojdu na raid a tam už na místě bylo 20!!! pro mě známých tváří (greedy MFs 🙂 ).

  • #10475 Odpověď

   petr

   no, to je jednoduchy:
   bud flyer – toho nevidis..
   nebo tech 6 lidi bylo modry+zluty dohromady, modrej dal posledni ranu, tak mohl prvni narvat pokese.. a ty ostatni ho pak vybouchali..
   nebo kombinace obojiho..
   jestli maji kluci ucty navic, aby vybouchali svoji barvu a narvali tam svoje vlastni pokese (neni bonus nahodou za barvu a ne za to, jestli hlida tvuj pokemon?) tak jsou to proste podvodnici a neudelas nic – oni tyhle podvodnici ti pak budou na netu tvrdit, jak hrajou svuj zlutej ucet poctive a ten modrej pouzivaji jen na vykopnuti svojich pokesu z gymu, kdyz uz tam jsou moc dlouho 😀

   takze jestli to vypadalo, ze kluci jen tak stojeji, mohl to byt flyer, jestli to vypadalo, ze rubaji, tak jedou dualni ucty protoze to bez podvadeni nedokazou 🙁

   kdyz je tam kratka dira a vidim, ze mi to chce nekdo vzit, tak krmim dokud nezacne raid..

 • #10477 Odpověď

  samotm

  Kdyby všech těch šest mělo modrý i žlutý účty a chtěli si tam dát svoje „žlutý“ pokemony, tak proč by tam dávali 6 „modrých“ pokemonů. To je přece blbost.

  Hele, říkej si co chceš, ale můj „červenej“ účet získává jen jednu výhodu a to tu, že mi někde netvdre pokemon 200 dní v gymu. Nic jinýho. Takže na vyhození vlastního pokemonu z druhýho účtu nevidím vůbec nic špatnýho. A pořád budu tvrdit, že vše co jsem nahrál na červeným účtu je zasloužené.

  • #10493 Odpověď

   petr

   ano, je to blbost, taky nikdo nikde nepise o 6ti modrych pokemonech..

   rikej si co chces – jedes proti TOS = podvadis (ale me z toho nebude ani horko, ani zima)

   • #11589 Odpověď

    lelenka

    Souhlasím, podvod to je. Ale mně se stalo, že mě někdo vyhodil z gymu z mého týmu, všech ostatních 5 pokyšů tam sedělo, jen místo mě tam byl někdo jiný – takže podraz z vlastních řad:( . Ale jinak sama dost často bojuji z šaliny nebo jen dokud stojím na zastávce. A taky dokrmuji své i ostatní pokyše v obsazeném gymu třeba z domu – mám puštěné PoGo – čekám třeba co se vylíhne z viditelného raidu a objeví se mi hláška, že je můj pokyš v potížích. Tak se jdu mrknout a klidně je dokrmím. Krásný zbytek prázdnin:):)

 • #11538 Odpověď

  EnriqueJak

  Hello everyone. I am new user of this forum :). I am from Hungary and my language is poor :). Thanks

Odpovědět: Vykopnutí z gymu
Informace o Vás:
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook