Vizovice a Valašské Klobouky

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Lokální Komunita Zlínský kraj Vizovice a Valašské Klobouky

Zvolené téma obsahuje celkem 18 odpovědí. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  LUBEN a poslední změna proběhla před 2 měsíců, 3 týdnů.

• Autor

Mysakusak

Jedu na 3 týdny na dovolenou do Drnovic (mezi Vizovicemi a Valašskými Klobouky). Mam k dispozici slušné stádo tyranitatů a golemů specielně vyšlechtěných na lov legendárních ptáků. Nepotřebuje někdo v této oblasti trochu píchnout s raidy ? Rád se připojím a přispěji palebnou podporou …

• #5148 Odpověď

SaviourSavi

Já su tu jen na víkendy (kúsek od Klobúk), takže hodně málo času na Raidy. myslím, že tu tolik kvalitních hráčů nenajdeš 🙁
    Zítra možná pojedu na ploštinu

• #5155 Odpověď

Mysakusak

SaviourSavi : Delal jsem pruzkum pres GymHuntr co sedi za pokemony v gymech a podle toho to vypada naprosto katastrofalne. Ani ve Zline nedokazi gymy obsadit na 6 pozic a sedi tam sami chcipaci. Chtel jsem jet do Zlina na Arcticuno ale to asi nema cenu – tam nikdo nebude.

Zitra = nedele ? Pokud by jsi mnel chut tak se muzem sejit a zkusit aspon r3 ve dvou (mam auto a do Kolbouk nebo Brumova muzem zaject). Rekni kdy se ti to hodi a kde v okoli Drnovice (co treba primo v Drnovicich u hospody) ?

• #5156 Odpověď

Mysakusak

Pokud mozno odpoledne, dopoledne hlidam sve baby pokese ….

• #5168 Odpověď

SaviourSavi

Zítra = dnes, ale asi to nakonec nevyjde…v nedělu ještě uvidím, možná by to na chvilku odpoledne šlo 😉 Bydlím v dědině hned vedle Brumova 😉 takže možem dát zcuka tam, ale jak říkám, zatím nemožu slíbit nic.
    Jaká jsi barva?

• #5171 Odpověď

Mysakusak

Jsem modry – to je u spoluprae na raidy asi jedno. Dnes klidne muzu. Dopoledne jsem chytal v Brumove = katastrofa. Apliakace padala diky spatnemu signalu (neni tam G3). Na detske hristi sedelo Arcticuno a smutne koukalo ze nikdo nejde … Dalsi smutne Artcticuno bylo v Kloboukach …
    Pokud mne bude schanet v Drnovicich, tak se ptej na Fojtiku (ja Fojtik nejsem ale najdes mne) …
    Muzem kouknout na gymhuntr kde je R3 a zajet tam …

• #5172 Odpověď

SaviourSavi

No pro mě nejlepší by to bylo zítra dopoledne, odpoledne nevím 🙂
    Jo já su taky modrý, když už, tak možem obsadit nějaký gym. A jeden gym držím už asi 20 dní v Nedašově 🙂

• #5173 Odpověď

Mysakusak

Zitra dopoledne musim hlidat deti. Co dnes vecer ? Nejaky R3 v Kloboukach nebo Bylnici najdeme, pripadne muzeme vykydlit vsechny gymi v oblasti ? Muzu i nekam zajet …,

• #5174 Odpověď

SaviourSavi

To si jdu sednůt právě, leda v noci 😀
    Anebo vem aj baby pokyse na lov 🙂

• #5175 Odpověď

SaviourSavi

739 920 825 😉 jdu z netu napiš sms

• #5176 Odpověď

Mysakusak

Baby nemuzu – 2 mesice. Napisu SMS.

• #14560 Odpověď

LUBEN

ZDAR…VYSOKE POLE ..STÁMA NIKDO NEHRAJE?

• #14561 Odpověď

Mysakusak

Luben: Na vanoce budu v Drnovicich. Pak to tam muzeme kydlit dle libosti. Zkus nekoho sehnat v Ujezde – celkem fest tam nekdo haji oba gymy …

• #14564 Odpověď

LUBEN

supr…. mam kamosa v poly… tak budem 3.. a ujezd……newim..:/

• #14565 Odpověď

LUBEN

supr…. mam kamosa v poly… tak budem 3.. a ujezd……newim..:/

• #14642 Odpověď

LUBEN

Draku..a prosímte ..dotazz..de pridavat pokestop..a gym?

• #14643 Odpověď

Mysakusak

Pokestopy a gymi muzu pridavat jen hraci jine hry – Ingress, kteri dosahli v teto hre alespon 10 levlu. Pak jim to musi schvalit Ingress 12 a vyssiho levlu.
    Drak s tim nic neudela.
    Muze s tim udelat neco ja (cast pokestopu v Drnovicich jsem jako Ingress portaly navrhoval) …
    Pokud nekde neco na Valasku potrebujes osadit, tak o vanocich tam zase budu a muzu to zkusit …

• #14673 Odpověď

LUBEN

okeyy,,sefe…tak o vanocich se domluvimee..a jasne pokud budes chtit..

• #14674 Odpověď

LUBEN

okeyy,,sefe…tak o vanocich se domluvimee..a jasne pokud budes chtit..

Odpovědět: Vizovice a Valašské Klobouky
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook