Vaše zkušenosti s operátorem

  • Toto téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel drago a poslední změna proběhla před 6 roky a 7 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #551
      drago
      Správce

      Jedu přes Vodafone balíček s 1,5 GB dat, což mi stačí ale když dorazím do vesnic tak zlobí signál a někdy padá i EDGE.

      Mám SIMku T-Mobile co jsem si koupil před Pokémon GO, kde byl 1 MB za 0,40 CZK (mobil zvládá dual SIM). Ten mi šel ve vesnicích lépe, zvláště když jsem projížděl autobusem a potřeboval protáčet Pokéstopy.

      Kámoš má O2 se spoustou dat a ten má signál snad všude, takže když nám padnou operátoři tak zapíná sdílenou Wi-Fi.

      Jaké máte zkušenosti?

    • #662
      Chmeld4
      Host

      Jedu taky Vodafone 1,5GB dat. Jakmile mi spadne signál mimo 4G tak je to za trest.

    • #1921
      Bauch
      Host

      Mám Vodafone a vše jede v pohodě 🙂 dokud mi tedy nedojdou data a internet mi zpomalí, v tu chvíli i když jsem na 4G tak se hra nenačte. Musím na wifi zapnout pogo a pak přepnout na mobilní síť. Ale dokud data mám tak je jedno jestli jsem na 2G,3G nebo 4G 🙂 hra šlape jak má..

    • #559
      Kastrna
      Host

      👍😂

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Hardware a vše co k Pokémon GO potřebujete‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook