Vaše tipy pro hraní v zimě

Domů Fóra Pokémon GO Deníky trenérů Vaše tipy pro hraní v zimě

Zvolené téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Gripen a poslední změna proběhla před 1 rok, 1 měsíc.

• Autor

drago
    Klíčník

Další článek na pokestop.cz napíšeme společně 🙂

Napište 1 – 3 tipy jak hrát Pokémon GO v zimně. Může to být naprosto cokoliv. Přímo ve hře, strategie, hardware, oblečení/obuv anebo něco důležitého ke zdraví.

Začnu. Zjistil jsem že největší slabinou u oblečení je momentálně krk. Jak máte sklopenou hlavu k telefonu tak to brzy pocítíte. Musí se to řešit buď šálou anebo já mám přes čepici ještě přehozenou kapuci od mikiny.

Rukavice s dotykovými polštářky jsou super věc. Neumím si teď představit že bych bez nich hrál. Ovšem většina je velmi lehká, max do mínus pár stupňů. Trpí hlavně ruka co drží mobil (poznáte až se vrátíte domů). Pozor na to. Zatím jsem nepřišel na to jak to vyřešit. Možná mít na levé ruce rukavici do pořádných mrazů 🙂

• #560 Odpověď

Gripen

Teď jak byla lůrovačka v Brně, tak se mi osvědčilo namísto používání rukavic s dotykovými polštářky (fakt jsou dost tenké a za chvíli ruce promrznou), tak používám normální rukavice a po displeji se pohybuji propiskou s gumovým ukončením pro psaní na displejích telefonů. Zcela běžná věc, mají v papírnictví. Jednak jsou ruce v teple v tlustých rukavicích a navíc je pohyb po displeji zcela přesný a přes tu propisku jsem dotal takový švih, že mi bally lítají až úplně dozadu . Dragoniti těšte se 🙂

• #563 Odpověď

SaviourSavi

Hardware jsem psal vedle v článku, bez powerbanky ani na krok.

Oblečení: Základ je utěsnit vše, kde může profukovat. Čepka je jasná, dál velmi doporučuju nákrčník (tunel). Je pohodlnější něž šála (šála zbytečně tlustá, nákrční je jen jedna tenká vrstva). Ten jde dát až k bradě, příp. přes ústa a dýcháš trošku teplejší vzduch. Každopádně je lepší do tohoto zainvestovat a kupovat kvalitnější kousky (outdoorové obchody) a ne šmejdy za pár kaček. Opravdu super věc.
    Zimní bunda s vysokým límcem v kombinaci s nákrčníkem je fakt super a někdy je teplo až moc. Buda nejlíp co neprofoukne. A voděoodolnost je taky dobrá. Bunda je super i s prodlouženým vnitřkem v rukávu (máš vlastně zakryté zápěstí). Neprofoukne to. A lyžařský pás je taky fajn, to zas neprofoukne zespodu.
    Rukavice moc nepoužívám 😀 prostě když je kosa, nelozím dlouho. Kdyžtak mám jen na levé v které držím mobil a pravou klikám a schovávám do kapsy. Rukavice s polštářky jsem nikdy neměl, možná zkusím koupit.
    Docela důležitá věc jsou ještě boty, protože většinou mi bylo zima na prsty na nohách, tak jsem vyměnil botasky za trošku teplejší vzor a super. Ponožky samozřejmě taky trošku teplejší.
    Každopádně nic nepřehánět, zdravíčko máme jen jedno, takže když je kosa, přestat a ohřát se. To ale pozor na obchoďáky, neboť tam je hodně lidí a tepla a bacilů 🙂
    My ogaři z Valašska jsme na zimu zvyklí, takže nám moc nevadí. A když je zima opravdu velká, tak si vemte něco na zahřátí, dle chuti. 🙂

• #564 Odpověď

FrieboHerculo

No teď když je taková kosa tak chodím převážně jen večer takže nehrotím co mám na sobě. Takže zimní boty co maj v sobě kožíšek bez nich ani ránu ,mikina na tu termo mikinu krk omotat šálou na hlavu kulicha a nato zimní bundu a ještě se přehodím kapucí. Na ruky klasický zimní rukavice a vždy tu jednu jen sundám 😀 .. A power banka bez ní bych nemohl ani vyjít.

• #565 Odpověď

sadecky peter

to vážne všetci používate powerbank? ja som sa dostal na lvl 33 bez jediného použitia powebank 😀 chce to len trocha plánovania kedže telefon mi vydrží dve hodiny 😀
    inak čo sa týka zimy okrem toho že to prináša veľa komplikácii tak jedna veľaká výhoda je tu tiež, v mojom okolí momentálne v jednom lyžiarskom stredisku, ktoré je ale zárovn v lete aj turstické centrum sa nachádza pár gymov umysetnených na turistických chodníkch,tie sa nie úplne zhodujú ale zo zjazdovkami v zime sa k nim dá dostať veľmi veľmi obtiažne, ale ked už to človek zváldne, tak je fakt veľký predpoklad že tam nejakú tú chvíľu ostane 😀

• #573 Odpověď

samotář

Za normálních podmínek nám mobil vydržel 2-3 hodiny, s bankou byl k neutahání (odhaduji to tak k patnácti hodinám hry i s nezbytnými boji o gymy). Ve stávajících mrazech (nechráněný) mobil končí po půlhodině zamrznutím. S bankou to vydrží lehce přes dvě hodiny, pak zmrzne. Plánovat nemám co, při přesunech mezi gymy točím stopy a lovím, mobil do kapsy nemůže. Zlato ze zasněžených a nedostupných gymů Ti trošku závidím, ale současně i přeji – je zasloužené, užívej. 🙂

• #570 Odpověď

sevanan

1. teplé oblečení je základ, včetně lyžařských! rukavic a thermo spodní vrstvy
    2. stylus pen na šňůrce na krk (není nic horšího než ho stále někde hledat v rukavicích po kapsách), dotykové rukavice používám když je maximálně -3 jinak v nich zebe za chvíli
    3. na Aliexpress.com jsem koupil univerzální thermo pouzdro na telefon, které odspodu chrání baterku před mrazem a nechá se také zavěsit na krk
    4. pokud vyloženě nemusím nevylézám u gymu z auta a vybírám záměrně jen takové kam se nechá poměrně dobře zajet 🙂

• #572 Odpověď

samotář

Má výbava:
    * hrubé funkční ponožky; pohory (vibram izoluje, vysoká bota drží kotník a zadržuje sníh); ledviňák (moira); triko; hrubá košile s dlouhým rukávem; buff (tunel na krk, ze třetiny fleecový – natáhnu, přehrnu a mám kolem krku velmi hřejivou a pohodlnou manžetu); fleecová mikina s vysokým límcem (tím utěsním bufa); outdoorová bunda (utěsněné rukávy, lyžařský pás, zateplená kapuce); pačáky. Čelenku jsem letos potřeboval jen na běžkách, ale při přetrvávajících mrazech ji nevylučuji (uši). Čepici nenosím. Z kapuce mne bolívá za krkem, že však pouze na levé straně, přičítám to spíše náklonu hlavy k mobilu.
    * mobil, banka, dotýkadlo (dosud nezavěšeno, ale vyzkouším, mohlo by to být užitečné)
    Po ustrojení a vyzbrojení už se pohybuji pouze venku, jinde bych se zpotil.

• #580 Odpověď

_Fry_

Já jsem byl dnes ráno dobývat Gym a málem mi umrzly prsty na rukách, ačkoli jsem měl dvoje rukavice. Hold jsem se ráno nepodíval na teploměr, kde bych se dozvěděl, že je -18°C 🙂

Jinak v tomhle mrazu se neobjedu na delší výpravě bez dvou čepic, dvou rukavic, podvlíkaček, několika mikin, teplých termo ponožek apod…

• #615 Odpověď

drago
    Klíčník

Díky za pomoc, článek byl sepsán a publikován 🙂

Jak hrát Pokémon GO v zimě

• #616 Odpověď

Moro

Dobrá práce drago, teď bys mi měl na oplátku napsat nějakou recenzi na pivo a tu zase já publikuji na svém webu 😀

• #2316 Odpověď

sevanan

dneska ráno -4°C, chtělo by to oživit tohle vlákno, nemohl jsem najít touch-rukavice 😀

• #2318 Odpověď

SB

Ano, dnes a včera jsem také měl pocit déja vu, když jsem mrznul a sněhové vločky mi zamokřily displej tak, že nešel ovládat 🙂

• #2337 Odpověď

Gripen

Já už bych si fakt přál, aby na konci dubna nesněžilo… 🙂

Odpovědět: Vaše tipy pro hraní v zimě
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook