Úspěšnost odchytu

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Úspěšnost odchytu

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #585
      Čumajdan
      Host

      Ahoj, poslední dobou se mi zdá, že mi rapidně klesla úspěšnost u chytání Pokémonů. U některých kusů vyhážu 10 ultrabalů a 10 malin a pak mi nakonec stejně utečete. Tak se chci zeptat, jakou máte úspěšnost vy? Já ji mám okolo 60 % na chycení a průměrně vyhážu 4 pokebaly (nezáleží na typu) na jednoho Pokémona. Nejvíc mě dokáže naštvat, když třeba vyhážu 6 pokebalů na Pidgeyho a pak mi uteče. Jsem level 29. Vím, že s levlem se šance na chycení snižuje, ale poslední dobou mi to přijde fakt extrém.

    • #590
      Nikieres
      Host

      Lvl.31 Tiež som si všimol, že úspešnosť chytenia pokemona nejak klesla. Je to o dosť horšie ako predtým. Inak ako písal Samotář, mám dojem, že tá zmena pokebalov pomáha, ale taktiež, je to len dojem.

    • #603
      Čumajdan
      Host

      Změny pokebalu sem si taky všiml. Ale když mi např po 4 červených a 2 modrých uteče Pidgey CP 80, tak se dsot naštvanej. A to se mi stává docela pravidelně. Bydlím v Brně, takže se mi nemůže stát, že by mi chyběli pokebaly, proto plýtvám a na odpad.

    • #609
      Čumajdan
      Host

      Ditto to nebyl. Aji na červenej pokebal sem měl zelený kolečko kolem Pokémona. KDyby to byl Ditto, tak bude už oranžový.

    • #851
      Horac
      Host

      Ahoj, má z Vašeho pohledu vůbec cenu usilovat o vyšší úroveň? Největší radost mám vždy z nového pokémona. Potvory s vysokým CP mě příliš nebaví, bojovat se da i s pokémony okolo 2000. Nacházíte okolo levelu 30 vice vzácných pokémonů? Když jsem výše četl, jak těžko se pak chytá, moc se mi na vyšší úroveň nechce. Díky. H

      • #854
        Moro
        Host

        @Horac:
        Osobně jsem se za vyššími levely nehonil a přesto si troufám tvrdit, že to smysl má. Nemyslím, že by se mi zjevovalo méně vzácných pokémonů a naopak tvrdím, že se chytají lépe. Pravdou je, že běžný „plevel“ jako Pidgey, Weedle nebo Rattata se chytají hůře. Čím vyšší level, tím více předmětů v inventáři (např. Max Potion od LVL 30).

        • #857
          kody
          Host

          Max potion je už od levelu 25,třicítka ti dává max revive.

      • #862
        Čumajdan
        Host

        Já sem třeba lvl 30 a všechny Pokémony ještě chycené nemám, takže motivaci pořád mám. Přijde mi, že se mi poslední dobou objevuje více vyvinutých Pokémonů. Dneska jsem třeba chytil Huantra a Beedrill. Ale možná to vůbec s levlem nesouvisí.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook