Unown – má už někdo?

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Unown – má už někdo?

  • Toto téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel M. Husak a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2025
      Russulagrisea
      Host

      Ahoj. Jak jste na tom s tímhle neznámým tvorem? Zatím jsem to neviděl ani v gymu. Dá se říct, že to je třeba 3x vzácnější než někde potkat Grimera nebo Muka?

      Jinak teda včera velká radost …velká ovce konečně dochozena. Takže zbývá už jen kravička Milka a právě Unown (regionálky samozřejmě nepočítám).

    • #2034
      sadecky peter
      Host

      Môžem potrvrdiť že definitývne existuje, síce ho nevlastním ale v raz som ho už v Gyme videl

    • #2770
      Blabol
      Host

      Dnes viděn v gymu na Ještědu…

    • #2771
      RajauCz
      Host

      Celkem jich je asi 28 druhů takže nikdy celou Unown abecedu mít nebudeš

    • #2772
      RajauCz
      Host

      To mi připomíná že by Drago mohl udělat článek o Unownovi

    • #2773
      M. Husak
      Host

      Unknowna nemam ani jsem nevidel. Kdo videl originalni pokemoni filmy vi, ze zvyseny vyskyt Unknownu je spojeny s prichodem legendarniho Enteje. Vidim to na specielni event …

    • #2780
      Khaleesi
      Host

      Ahoj, nám se jednoho podařilo chytit v Brně u katedrály, takže existují :)) Zvláštnost: jako je v pokédexu zvláštní zápis pro kluky a holky unowni mají zvláštní pro každé písmeno

    • #2783
      M. Husak
      Host

      @Russulagrisea: off topic. Tebe uz taky vypuzujou z Prahy ? Videl jsem ze zluti najezdnici obsadily puvodne barevny Unhost a ty tam jsi s nima …

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook