Unable to authenticate

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Jonáš Cee a poslední změna proběhla před 5 roky a 7 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #735
      WallZmar
      Host

      Tak už mi cca hodinu nejde se načíst, pořád stejná hláška „Unable to authenticate“, že by nová aktualizace? Nemá taky někdo tenhle problém? (Lenovo P70)

    • #736
      Jindras
      Host

      Taky ten samý problém Iphone

    • #737
      kub
      Host

      Už to jede

    • #741
      SB
      Host

      Cca v 19:00 ten samý problém (už jsem dostal strach, že jsem dostal ban za IV Go 🙂 holt černé svědomí je černé svědomí ), rozjelo se to až ve 21:30.

    • #4697
      stefan
      Host

      muzete se prihlasit pres trainer club do hry? kdyz udelam google ucet hra jde normalne ale pres trener club nejde mate stim podobnou skusenost?

    • #4700
      efka98
      Host

      Mě nejde přihlásit se ani přes Google. a to jsem začala hrát včera. bývá tento problém často?

    • #4710
      Mr.Jelito
      Host

      Používám přihlašování přes pokemon trainer club (PTC) a občas to nejde přihlásit, ale neprijde mi, že by to bylo nějak častý. Blbý je, že když byl rewok gymů tak PTC nejelo asi 1 den.

    • #4870
      smartys
      Host

      Nám už se nejde přihlásit týden. Když to zkusím přes google účet tak to šlape, ale přes PTC ne. Nejdříve to psalo failed to login, pak sme se zkusili odhlásit a znovu přihlásit což dříve pomohlo, teď ne, objeví se ta zpropadená hláška Unable …..
      Už to pomalu vzdávám, vkládal jsem naděje do aktualizace, jenže po ní je to stejné. Chová se to jako při té velké aktualizaci, kdy jim to blblo taky pěkně dlouho. Je ale divné, že to ostatním jde. Nějak to přežiju, jen dcera je z toho nějaká špatná.

    • #4874
      Mr.Jelito
      Host

      Nejde přihlásit týden, to je nějaký divný.

    • #4875
      smartys
      Host

      No divný to je. Nicméně je to fakt. Dva rozdílné telefony, dva účty. Před aktualizací i po aktualizaci.

    • #5179
      Roman
      Host

      Na Redmi Note 4 (já) a Samsung 5S Neo (syn) bez problémů, ale na Asus Zenfone Go (ZC500ATG) ani omylem.. přihlášení tak na desátý pokus.. přitom před rokem to běhalo na tom Asusu jak víno (samozřejmě jsem z nasr.ní telefon hodil to továrka a pkGO nainstalova načisto znovu… nepomohlo, unable to authenticate). Jinak dcera je malá, telefon umí leda tak zapnout, takže jakýkoliv hack, programy na IV nepřipadají v úvahu.

    • #7725
      Jenda
      Host

      Zdravím,
      hrál jsem od jara cca do srpna a pak kvůli změně telefonu jsem se na to vyprdnul. Včera jsem si nainstaloval pokemony znovu a nemůžu se přihlásit. Zkoušel jsem odinstalovat a znovu nainstalovat, ukončovat a znovu startovat, přihlašovat se přes PTC i google účet, … všechny typy a triky psané na internetu jsem vyzkoušel a nic.
      Nechal jsem si dokonce poslat znovu uživatelské jméno a restartovat heslo, abych měl jistotu, že mám vše správně.

      Zatím jsem bezradný a slepě zkouším přihlášení znovu a znovu… kdybyste měl někdo další radu, budu moc rád. 🙁 Díky

    • #9682
      Jonáš Cee
      Host

      Ahoj já to mám taky, chtěl jsem se přihlásil do starého poke účtu že začátku kdy to vyšlo a nejde to, jse s tím něco dělat??😞

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Aktualizace, novinky a události‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook