% u pokémonů

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (1 diskutujícího) se naposledy zapojil uživatel  samotm a poslední změna proběhla před 11 měsíci.

 • Autor
  Příspěvky
 • #11764 odpověď

  Killazzz666

  Ahoj, jak přesně si spočítám kolikati procentního pokémona jsem chytil?

 • #11767 odpověď

  Mysakusak

  Rychla odpoved: Legalne to nejde

  Delsi odpoved: Neleglane to odpsolouchaji zakazane apliakce z komunikace s Nianticem. Legalne to priblnize spocitjai runze kalkulacky (thesiphoroad) nebo apliakce ktere si to vytahnou ze screenshotu obrazovky (Calcy IV).

 • #11768 odpověď

  petr

  ja myslim, ze to jde i legalne – jen obcas musis lvl-upnout, abys vedel, jakej je lvl pokemona…
  myslim, ze uz to tak ale nikdo nedela..

  bud se spokojis s hlaskou od sefika svoji barvy, ktera ti dava alespon nejakou predstavu, nebo budes asi muset na nejaky calc.
  dulezite je, jak pise mysak, aby to pracovalo se screenama a ne s programem..

  myslim, ze ty hlasky jsou dostatecny ukazatel kvality..

 • #11771 odpověď

  DougyGiro91

  Já používám pokemongo gamepress gg, a málokdy to hodí nějaké rozmezí, spíše je to přesné. Rozmezí to hodí jen když jediný ůdaj je u HP a pokemon je nízký level. Vždy večer si udělám čas a kousky 1. třídy ohodnotím

 • #11772 odpověď

  samotm

  Proč by to nešlo legálně? Přepíšu hodnutu CP, HP a dustu do calcu na internetu a mám to.

  • #11775 odpověď

   Mysakusak

   Pozadavek byl presne spocitat IV (aspon jsem to tak puvodne pochopil) . To bez odposlouchani komunikace s Niantic servery jde jen ve vyjimecnych pripadech, kdy HP,CP a levl umoznuji jen jednu kombinaci vlastnosti. Ve vetsine pripadu lze navrhnout jen rozmezi a ne presne hodnoty …

   • #11783 odpověď

    samotm

    Tak to bych se hádal. V drtivé většině dostanu přesné hodnoty! Jen v mizivém případě můžu hádat, jestli ten pokemon má (plesknu) 15-11-13 nebo 15-12-12. A to vyřeší jeden, dva power up nebo evolve a je to.

   • #11790 odpověď

    Mysakusak

    Ted jsem to zkousel u 10-ti cerstve chycenych pokemonu pres Calcy IV. Jednoznacne hodnoty mi to dalo pouze u 3 kusu (a myslim ze to je bezna uspesnost, kolem 30%).
    Samozrejme power-upy se to da upresnit a dostat se na jednoznacne kombinace. Dalsi moznosti upresnenei je korelace s hlaskami trenera …

   • #11793 odpověď

    samotm

    Tak samozřejmně to nesmíš zkoušet u pokemonů s nízkým IV. Já když kontroluji, tak jenom IV přes 82. A tam už problém není. A řešit pokemony s nízkým IV je přece blbost :-)))

Odpověď na: % u pokémonů
Osobní informace:
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook