Točeňáky

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel a poslední změna proběhla před 6 roky a 6 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #2804
      Russulagrisea
      Host

      Zdravím! Bonus za „curveball“ se týká výhradně prémiových XP za takto trefeného a chyceného pokémona nebo to zvyšuje i šanci na chycení???

    • #2807
      peter sadecky
      Host

      niekde som práve čítal že to zvyšuje aj šancu na chytenie

    • #2816
      Russulagrisea
      Host

      Proto se ptám …nikde jsem to nenašel 100% potvrzené.

    • #2817
      Peter
      Host

      Potvrdzujem točené lopty (curve ball), zvyšujú šancu na chytenie pokemona a zvyšuje to šancu celkom dosť tak odporúčam .

    • #2828
      M. Husak
      Host

      Dneska jsem na pitomeho CP 900 sudowooda vyhazel 40 ballu s malinama (cerne, modre a pak i cervene ze zoufalstvi) nez utekl … Netusite nekdo cim mohl byt tak zajimavy ? Zavisi chytitelnost in na IV (nejen na CP) ?

    • #2829
      mmme730
      Host

      Murkrowy a Sudowoody ani nechytám. Přijde mi, že jsou ve hře jen na vyházení ballů. Sem tam udělám výjimku, mají li nízké CP. Osvětlíte mi někdo, proč za chycení občas dostanu 300 hvězdného prachu, místo klasických 100?

      • #2831
        welby
        Host

        100 hvězdného prachu je za obyčejného pokémona, 300 hvězdného prachu je za chycení jeho evoluce. Např. Pidgey je za 100 a Pidgeotto za 300

        • #2833
          m
          Host

          Taky je za evoluci 5 candy (za třetí evoluci možná 10 mám dojem)

    • #2840
      Ilsatera
      Host

      Bohužel mám ten pocit, že čím je pokémon hůře chytitelný, tím horší je.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook