Tip Ostrava

  • Toto téma obsahuje celkem 13 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Pan kuklac a poslední změna proběhla před 4 roky a 11 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #4643
      Noname
      Host

      Zdravicko dámy a pánové..nějaký tip kde se dá v Ostravě chytat něco jiného než pidgey spinarak a spol? 😀 bydlím okolo Piskacu sem tam se něco objeví ale strašně málo..nejspíš bude dobré centrum ale lepší by bylo něco blíž domovu tak kdo ví sem s tím 😀 díky

    • #4645
      m
      Host

      Podívej se na thesilphroad.com kde jsou nesty, to je asi nejlepší co můžeš udělat. Za sebe doporučuji Třebovický park, tam se chytá ve velkém a pak Komenského sady. Ale o ničem co by se pravidelně vyskytovalo vzácného nevím.

    • #5022
      zl0volny
      Host

      Sem primo v centru a je to to same. Spinarak, pidgey. Je tu docela hodne co na chytani, ale nic co by stalo za rec.

    • #6188
      Mikeabx
      Host

      Zdarec lidi. Chci se zeptat dá se tady domluvit společný battle na legendar či RAID 4. Díky za info
      Tady v Porubě moc lidi není nebo je ale hraju sólo. Tak bych se rad přidal a získal něco lepšího než mám.

      • #8062
        GinaSpirit
        Host

        Není problém, pokud hraješ stále. Čím víc nás bude, tím určitě lépe.

    • #8061
      GinaSpirit
      Host

      Zdar lidi, jsem z Poruby a marně se snažím chytit (spíš vůbec najít) Ekanse a Chansey. (a to je Ekans běžný druh..) Pokud jste někde viděli a máte pro mě tipy, byla bych vděčná. Jinak díky za doporučení těch dvou parků.

      • #8228
        palmex
        Host

        zdravim v porube je vic nez dost lidi na raidy ale domlouvame se pres diskord tebe na gymech tez vidim ginaspirit ale nikdy ne u nich kdyz se dobijeji takze spis budes bych rekl letec…

        • #8229
          Ojo
          Host

          Nějaké info k tomu discordu? 😊

        • #8230
          Ojo
          Host

          Nějaké info k tomu discordu? Název serveru kde se domlouvate? 😊

        • #8241
          Palmex
          Host

          No Discord je pogo raid Ostrava stejně jak na fb skupina ale tam se domlouva spíš centrum a Dubina na tom Discordu čistě Poruba

        • #14617
          Swejzina
          Host

          Ahoj, nemám FB a proto nemůžu na FB zjistit pozvánku na ten discord a na webu skupiny je stará pozvánka… Můžete někdo zjistit aktuální pozvánku na discord, případně jim dát vědět, aby si opravili web?

    • #8081
      m
      Host

      Musis se divat jak jsou nesty, zda tam nekde nejaky neni. Ja kdysi nachytal spoustu ekansu na hlucinske sterkovne, ale dnes uz bude vse jinak. Chansey jsem divokou videl jednou na hlavni tride, jinak nic

    • #16222
      Pan kuklac
      Host

      0870 4910 8010 Přidávejte si mě. Chci aktivní lidi pro denní posílání dárků.
      Moje slečna je 4495 66158183. Posílejte žádosti.

    • #16223
      Pan kuklac
      Host

      0870 4910 8010 Přidávejte si mě. Chci aktivní lidi pro denní posílání dárků.
      Moje slečna je 4495 66158183. Posílejte žádosti.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Moravskoslezský kraj‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook