telefon na hraní POGO

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře telefon na hraní POGO

  • Toto téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Hero a poslední změna proběhla před 5 roky a 5 měsíci.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #10762
      TNT
      Host

      Kolega hraje POGO na tabletu a chtěl by přejít na telefon a hledá nějaký. Svůj Honor 6X (Android 7) mu nedoporučuji, od podzimu hra vykazuje mikrolagy při přechodech mezi pokeši v gymu při krmení, přechody mezi prostředím mapy, menu, je to trochu otravný, ale jen kvůli Pogu telefon zatím neměním. Máte někdo smartfoun s Androidem 7/8 s cenovkou do 5 litrů s dobrým pocitem hraní POGO? A jakou značku, typové označení?

    • #10774
      petr
      Host

      xiaomi redmi note 5a
      asi 2800 to stoji a byl jsem naramne prekvapenej…

      jediny, na co nejsem zvyklej je, ze si sam hlida pamet, takze kdyz vylezes z apky, nebo skocis do jiny, abys treba nekomu neco napsal, tak se muze stat, ze se puvodni apka uplne zavre a ty musis znova nacitat… to je opruz..
      ale zas na druhou stranu, aspon se to nesekne, ze bys mel zaplejch milion aplikaci naraz…
      za ty prachy je to velika parada.. jo a funguje na tom i chytani pres kamerku, takze to ma vsechny mozny senzory…

    • #10776
      Martin
      Host

      hrám na Samsung Galaxy A8 a Max. spokojnosť…

    • #10783
      welby
      Host

      V rychlosti jsem si vzpomněl třeba na Xiaomi Mi A1 Global 4GB/32GB CZ LTE

    • #10788
      Hero
      Host

      Nebo když už jsme u Xiaomi tak redmi note 4 global 4/64

    • #10789
      Hero
      Host

      Nebo když už jsme u Xiaomi tak redmi note 4 global 4/64

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook