Speciální předměty pro evolve

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Otázky a odpovědi ke hře Speciální předměty pro evolve

  • Toto téma je prázdné.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #1333
      _Fry_
      Host

      Zdravím,

      jak jste na tom se speciálními předměty pro evolve pokémonů? Já jsem ani při „7 day streak“ žádný předmět nevytočil.

      Mám jen jeden, který nemůžu použít. Jsou na to nějaká pravidla? Třeba že můžu mít max. jeden předmět nebo tak?

    • #1334
      Radek
      Host

      Z vlastní zkušenosti můžeš mít více a nezáleží na druhu.. Osobně mi padnu při 7 day streak a pro 2 day streak, pak už já žádný, jen už pak normálně při protoceni, celkem jsem jich vytocil 5.. Z toho tři normál z Pokestopu, kterých jsem vytocil minimálně 700.. Přítelkyně se dostala má 5 taktéž a protocila toho minimálně o půlku méně.. Je to o náhodě..

    • #1335
      Sadecky Peter
      Host

      7 days strike bude pravidlo asi iba po prvý krát, druhý krát už mi tiež nič nevypadlo, dokopy som získal 3 predmety, od posledného som pretočil 650 pokestopov a nič, asi to bude chcieť pevné nervy 😀

    • #1342
      welby
      Host

      Je to o náhodě. První týden mi padl každý den jeden předmět. Jednou dokonce dva. Z posledních 5 dnů mi nepadl ani jeden a to protáčím pokéstopy každý den víceméně ve stejném počtu.

    • #1352
      Radek
      Host

      Akorát jsem se dočetl, že šance na padnutí evolučního předmětu je 0,04% 😀

    • #1353
      sadecky peter
      Host

      0,04 % 😀 a to je len šanca 😀 no za posledných 650 stopov nič, takže už len 350 a možno padnú 4 predmety 😀 😀 😀 ale len možno

    • #1354
      sadecky peter
      Host

      mylsím že toto je už druhý matematický úkon čo som dnes nezvládol 😀 0,04% ??? však to je raz za 2500 pokestopov či?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Otázky a odpovědi ke hře‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook