Snorlax

  • Toto téma obsahuje celkem 14 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel Vojtěch a poslední změna proběhla před 4 roky a 8 měsíci.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #3444
      RasputinS11
      Host

      Ktereho Snorlaxe byste vylepsovali a proc? Diky za tipy.

      1) Snorlax 2219CP IV62,
      Zen Headbutt/ Hyperbeam

      2) Snorlax 2008CP, 82IV,
      Lick/ Hyperbeam

    • #3446
      SiKiN0
      Host

      Za mě jednoznačně 2), už jen kvůli IV a taky tomu, že Lick je rychlejší útok, takže v gymu se s ním lépe uhýbá, pokud bys chtěl s ním bojovat.

    • #3447
      Mr.jrlito
      Host

      Zalezi na co ho chces pouzivat.
      1) je lepsi na obranu nez 2)
      2) je zase lepsi na utok

      Kazdopadne moveset na utok v 2) je lepsi nez moveset na obranu u 1)

      Osobne bych sel do 2)
      Lepsi moveset, lepsi IV

    • #3450
      Akeno
      Host

      Já jsem level 31 a Snorlaxe nemám ani jednoho. Divoce jsem ho nikdy neviděl a z vejce ne a ne padnout. Takže mám nejhorší dilema 😀

    • #3461
      Mr.jelito
      Host

      A kolik mate vylihlich vajec. Ja si teda nemuzu stezovat. Level 32 a mam dva vylihnuty a jednoho divokyho snorlaxe.

    • #3465
      SiKiN0
      Host

      Já jeden z vejce a 5 chycených.. A to jsem že středně velkého města 🙂

    • #3466
      SiKiN0
      Host

      Jen jsem zapomněl dodat, že lvl 29.

    • #3479
      RasputinS11
      Host

      Já jednou z vejce a jednou chycený v Plzni, docela náhoda protože jsem jinak z Č. Budějovic:), ale to vše až v levelu 34, dřív ani ťuk.

      Jinak vy používáte snorlaxe i na útočení? Jeho místo bych řekl je hlavně v gymu.

    • #3484
      Mysakusak
      Host

      RasputinS11. Snorlaxe ne ale Blissey. Koukni na yootub na vido co je v aktualitach (jak vykydlit Blissey na 4 spusoby). Hned za nim je video jak prumerna Blissey kydli 3 dragonity za sebou a ctvrteho nacne …

    • #3481
      CertTom
      Host

      Podobné dilema jsem řešil na jednom dobře rozjetém večírku. Byl o ulici vedle. Musel jsem obíhal celý blok, ale chytil jsem ho. Za chvíli tam byli další tři hráči a hned někam posílali své statistiky. Jinak na lvl 34 mám vyklubané 4 Snorlaxy (nebo 5). Chyceno myslím dvakrát tolik. Ty nejslabší (CP do 1000) jsem už smazal.

    • #18181
      Vojtěch
      Host

      L27:To nic není mě se včera odpoledne spawnul snorlax a když jsem pro něj běžel a klikl jsem na ně dal golden razzberrie(sorry jestli je to špatně) hodil ultra Ball on to prasknul a flednul!!! Ps: chytil jsem ho na slabším druhým účtu L10, ale budu si ho powerupovat a tradnu si ho na silnější účet

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook