Snapshot

• This topic has 4 odpovědi, 1 diskutujícího, and was last updated před 4 weeks, 1 day by marjeke2303.
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
  • Autor
      marjeke2303
      Host

Nedá sa mi spraviť snapshot evveho ani loudreda. Foto síce spravím ale úloha nieje splnená. Čo robím zle?

• #22907 Reply
      marjeke2303
      Host

Keď spravím foto tak nemôžem odfajknut musím hodiť do koša fotku a vyskočiť z toho

• #22916 Reply
        petr
        Host

Neni mi uplne jasny, co myslis tim „odfajfknout“ – tak radsi uplne polopate, jak to delam ja:
        otevru si seznam svojich chycenejch pokemonu. najdu loudreda, kliknu na nej. vpravo nahore, pod ikonou hvezdy mam ikonu fotaku, tu zmacknu – vyskoci varovani, at pouzivam AR v bezpecnem terenu – a mam pohled pres kameru – kde mam i loudreda (tusim, ze lepsi telefony jeste musi pokemona do „sveta za kamerou“ tuknutim umistit)
        pak tuknu dole uprostred na ikonu fotaku a je hotovo – foto se udela, vpravo dole mam nahled, nikde nic neodfajfkovavam – jen tuknu vlevo nahore na dvere a jsem na seznamu fotek – dole uprostred je krizek – a jsem zase normalne ve hre…

• #22917 Reply
          petr
          Host

jo a jinak – problemy hlaseji nejaky iphonaci. tam snad pomaha vypnout AR+ a misto nej zapnout jen AR (netusim, jak)
          androidum pry pomaha zakazat pristupy pogo na kartu/disk a pak nasledne zase ve hre povolit.. nebo jen zmenit z externiho uloziste na interni..
          pokud to nekomu neslo vubec, at delal co delal, splnit na jinem telefonu…

• #22919 Reply
      marjeke2303
      Host

Ďakujem za radu pomohlo

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 vlákna odpovědí
Odpověď na: Snapshot
Osobní informace:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook