Shiny Pikachu

Domů Fóra Pokémon GO Pokémoni Shiny Pikachu

Zvolené téma obsahuje celkem 8 odpovědí. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  TNT a poslední změna proběhla před 6 měsíců, 1 týden.

• Autor

drago
    Klíčník

Kolem poledni 15.8.2017 byl potvrzen výskyt Shiny Pikachu. Momentálně bude asi nejjednodušší chytit jej v nějakém hnízdě. Pokud o nějakém víte dejte vědět.

Známá hnízda do 24.8.2017.
    Praha
    Bezručový Sady
    Komunitní centrum Hrubého

• Téma bylo upraveno před 6 měsíců, 1 týden uživatelem  drago.
  • #5636 Odpověď

Russulagrisea

Šance na chycení je stejná jako u magicarpa? A pokud chytím, tak nechat nebo z toho bude shiny rajče po evoluci?

• #5652 Odpověď

drago
      Klíčník

Momentálně nevíme jaká je šance na shiny. Když byl event na Magikarp, tak průzkumy ukazovaly na 250 – 350 k 1. Já osobně už jsem chytil od daleko více Magikarpů, shiny jsem fakt chtěl, a nemám ho.

Evoluce viz. jak píše Rody. Shiny se přenáší na další evoluce, jen je třeba si uvědomit, že Nianticu to ne vždy funguje.

• #5637 Odpověď

Rody

Po chytnutí samozřejmě po evolve z něj bude shine Raichu

• #5666 Odpověď

Ronja

To všichni chytají jen v Praze??
    Nechápu, proč bych kvůli PoGo měla neustále někam cestovat.. Dřív ta hra byla lepší… 🙁

• #5673 Odpověď

petr

driv ta hra byla lepsi protoze…? driv nebyla praha? PoGo je hra zalozena na cestovani, tak treba proto vyzaduje nejake cestovani.. ale takhle to bylo uz i driv..

jinak urcite se nechyta jen v praze, staci mrknout na yt.. nebo nekam na par dni vyjet a presvedcit se na vlastni kuzi.
      Praha ma velkou vyhodu, ze je velka a ze tu mame 2 OC navazane na niantic. a ze je tu dost lidi, co je ochotno se podelit o nalezy, takze se docela rychle vi, kde jsou hnizda. s tim ale nejde nic udelat, tak je skoda casu to vubec resit – proste to tak je..
      ale taky je potreba si uvedomit, ze vsechno ma dve strany – ja mam zase problem zustat v gymu dyl nez hodinu, protoze je tu hodne treneru. Problem s lidma, protoze je jich tu proste hodne a ne vsichni maji pochopeni pro pokemonisty..

• #5667 Odpověď

sevanan

Kdepak chytá se všude, akorát v Praze je to jednodušší než třeba u nás v Jindřichově Hradci, tady se musíme mnohem intenzivněji domlouvat a přemlouvat na Raidy, ale zase na druhou stranu je to tu víc friendly a všichni se známe navzájem, víme kde kdo bydlí, jaké má trasy, gymy cestou atd. Je to těžší a spousta raidů se musí odpískat kvůli nedostatku hráčů, ale i tak mi chybí z legendary birds jen Articuno, kterej mi nevyšel ani na jeden ze 4 pokusů 🙁

• #5689 Odpověď

Bauch

Tak máte ho někdo už nebo ne ? 😀

• #5696 Odpověď

TNT

Byl jsem se podívat na pikaču hnízdo u metra radlický, je na jižním kopci od metra v hodně zarostlém terénu, poměrně dál od civilizace než by si člověk myslel, a hlavně to nelze intuitivně odlovit, ale jít cíleně tam kam se má jít 😉 je to bohem zapomenuté místo, měl jsem 3 normální pikaču, příště se mi tam nechce v horku lézt na kopec je to za trest 🙂 patnáct minut dál na stejném kopci směrem k Vltavě jsou hnízda žiraf a ponyty

Odpovědět: Shiny Pikachu
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook