Shiny Magikarp

Hlavní stránka Fóra Pokémon GO Pokémoni Shiny Magikarp

  • Toto téma obsahuje celkem 34 odpovědí. Do diskuze (1 diskutující) se naposledy zapojil uživatel petr a poslední změna proběhla před 6 roky a 1 měsícem.
Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 vláken odpovědí
  • Autor
    Příspěvky
    • #3213
      Mr.jelito
      Host

      Ahoj,
      včera se mi podařilo chytnout shiny magikarpa, ale má jen 51,1 IV.
      Evolvovali byste ho?

    • #3225
      CertTom
      Host

      Takové dilema bych bral. Marně na Červeňáka čekám a suším potřebných 400 sladkostí. V tělocvičně se vyjímá i „slabší“ kousek. Na druhé straně je to celkem provokativní pokeš, takže láká k souboji a moc dlouho umístěný nevydrží (ze zkušenosti dcery).

    • #3240
      Sadecky Peter
      Host

      blhoželám, podla mna je k čomu, ja som ho tiež ešte nechytil, a to už mám Magikarpov nachytaných mraky, už som skoro na toho shiny aj zabudol 😀 dakujem za pripomenutie a hlavne potvrdenie že tam sátle niekde je

    • #3263
      Mr.Jelito
      Host

      No potom co jsem si nastudoval co je přesně IV, tak musím souhlasit s „Mysakusak“, že IV je přeceňované.

      Magikarpa si nechám a někdy v blízké budoucnosti ho evolvuju.

      Rozhodně bych se ho nezbavoval. Jestli Niantic někdy zavede, že hráči si budou moci směňovat pokemony, tak zrovna shiny se lehce udá.

      A já z červenýho Gyaradose budu mít rozhodně radost a to že nemá lepší IV mi už nevadí.

    • #3808
      Georgson
      Host

      Po mnoha kilometrech v nohach a mnoha mnoha kaprech se mi dnes zadarilo a shiny kapr se mi zjevil doma. Cp 42 iv 60. Ani na chvilku jsem nevahal a mam cervenyho☺ utoky dostal Dragon Tail a Hydro Pump takze spokojenost nejvetsi.

    • #4436
      Ladis
      Host

      Oni se stále dají chytit??

    • #4437
      Ladis
      Host

      Oni se stále dají chytit??

    • #5993
      Tomáš
      Host

      Před 2 hodinami, akorát začalo pršet, jsem chytil žlutého Magikarpa. Je stále vzácný? Nebo už ho má každý, tak jako tzv. legendárky?

    • #5994
      Mysakusak
      Host

      Je stale vzacny. Podstatne vzacnejsi nez legendarky …

    • #6083
      Matus
      Host

      ja som chytil druheho shiny magikarpa prvy ma 81 iv a ten uz je gyarados a teraz druhy magikarp ma iv len 50 ale aj tak ho evolvnem

    • #6202
      CertTom
      Host

      Na Shiny zatím stále marně čekám. Nechávám si dostatek kapřích bonbónů (přes 1600) na případnou evolvaci, takže bych nejspíš na dalšího nečekal. Jeho vzácnost je stále příjemně dráždivá.

    • #6208
      jarda1989
      Host

      Tak jsem dnes chytil prvního zlatého, byl to můj 1053. magicarp, sice slabý, CP 64, ale aspon něco.

      kdy jste chytili vy prvního zlaťáka ? trvalo to někomu taky takhle pekelně dlouho jako mě ? ani jsem už nedoufal že ho někdy chytím

    • #6209
      Mysakusak
      Host

      jarda1989 : Ja chyctil 494 a zlaty zadny. pravdepodobnost je tusim 1:400, takze mam take smulu ….

    • #6668
      mmme730
      Host

      Chytl jsem už druhého. Je s úplně nejhorším CP. Pod 20. Ale už ho maxuju. Stále je to raritka.

      • #6670
        Mysakusak
        Host

        mme730. CP je nepodstatne, to se da resit. Jake ma IV ?

    • #6672
      mmme730
      Host

      Myslel jsem IV samozřejmě.. CP měl 10 a momentálně jsem ho vytáhl na 2100, cca. Rozumím že to je vyhozený dust. Když já už mám všechny ty draky, tyrany, Golemy, Machampy a další, co za to stojí, vytuněný dle mých představ a red Gyarados je radost.

    • #6680
      Missgrinch
      Host

      Chapu dobre ze cerveny gyarados se da ziskat jen ze shiny magicarpa? Porad mi vrtalo hlavou kde se ti cerveni berou 😁 Shiny magicarpa nemam, syn ho chytil a to hraje malo. Ja mam shiny pichu

      • #6686
        petr
        Host

        ano.. zluta ryba se evolvne na cervenyho hada

    • #6000
      Russulagrisea
      Host

      Musíš si říct, proč tu hru hlavně hraješ. Já beru legendy i shinyho hlavně jako zápis do pokédexu a další raidy jsem chodil hlavně kvůli rare candy, kterými jsem si nacpal Bliss. Chtěl jsem jí mít namaxovanou. 9 z 10 lidí by si klepalo na hlavu, proč nemaxuju raději legendy. Když bude čas, pár psů si rád chytím, ale hlavně teď čekám na třetí generaci. Shinyho jsem chytil jednoho a celkem slušné CP. Po evoluci má 2556 a neplánuji ho poslat dál, to raději jiného Gyaradose, co má snad 96% a čeká taky na powerup. Nicméně bude čekat dál. Přednost mají jiní….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 15 vláken odpovědí
  • Fórum ‚Pokémoni‚ nepřijímá nové témata ani odpovědi.
Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook