Shánim Heracrosse na Výměnu

Domů Fóra Pokémon GO Pokémoni Shánim Heracrosse na Výměnu

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (1 hlas) se naposledy zapojil uživatel  DougyGiro91 a poslední změna proběhla před 1 měsíc.

• Autor

DougyGiro91

Zduř komunito, dlouho marně toužím po Heracrossovi a teď kdyż je aktivní trading, doufám že se najde nějaký vlastník pár kousků, který ho bude ochoten semnou vyměnit. Dorazím kamkoliv. Kontakt zde, nebo na fb feomarth hlaalu

• #11111 Odpověď

DougyGiro91

No táááák lidi, jeden kousek 🙂

• #11115 Odpověď

Mildavil19

No asi si pro něj budeš muset zaletět 😀 a chyť i pro mě

• #11116 Odpověď

Mildavil19

No asi si pro něj budeš muset zaletět 😀 a chyť i pro mě

• #11117 Odpověď

DougyGiro91

No snad ne, v Latině by mě ještě obrali 😀 mám možnost jednoho kusu, ale je to samice a ta nevypadá tak dobře jako samec.

• #11120 Odpověď

Akeno

Si počkej až ho pustí. Kdo si počká ten se dočká. Tímhle pravidlem si řídím už dlouho 😀

• #11133 Odpověď

DougyGiro91

No snad to jednou přijde, zatím vypustili jen nanicovatého Farfetchda a Corsolu, Kangu nepočítám, to byla ošklivost pro matku měst 😀 Škoda že pražský fest a ostatní nebyly taky propadák, alespoň by je vypustili všade 😀 Můj koncept by byl s každou novou generací udělat regionálky a ty staré vypustit.

• #11141 Odpověď

Akeno

S Kangou souhlasím, to byl vážně humus. Taky ho díky tomu ještě nemám, to samé Unown.
    Jinak já bych regionálky zrušil úplně, jen to nabádá lidi k podvádění.

• #11152 Odpověď

petr

k cestovani…
      kdo je podvodnik, ten nabadani nepotrebuje, kdo nepodvadi, ten nepodvadi…

„podvadim jen abych mel tu posledni regionalku..“ – jasne…

• #11160 Odpověď

MartialApple

Co byl humus s Kangashanem?

• #11161 Odpověď

DougyGiro91

Byl vypuštěň jen ve středních čechách. Když už ho měli na safari, měli ho tam nechat nebo ho pustit všude a je nej pro středočechy.

Odpovědět: Shánim Heracrosse na Výměnu
Informace o Vás:

Sdílej kamarádůmShare on Facebook
Facebook